Jump to content

Apovsky

Użytkownik
 • Content Count

  31
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

12 Dobra

About Apovsky

Informacje

 • Auto
  S60 II
 • Województwo
  Łódzkie

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Bo Hamrona nie mają już wysyłkowo, tylko sklepy stacjonarne, a promocję wznowili Poszło PW
 2. Ktoś ma sklep Juli pod nosem i wspomógł by mnie, mającego do nich dobre 150 kilometrów?
 3. Żeby pogoda nie była tak zwariowana to już by się coś podziałało Ale w przyszłym tygodniu ma być już fajnie, więc uda się przesmarować furmanek
 4. Szukam jakiegoś kozaka do one stepa. Nie zależy mi totalnie na zabezpieczeniu, bo później będzie smalcowane woskiem. Co jest obecnie na topie biorąc pod uwagę dobry cut i sensowne wykończenie? F6.01, czy może coś od Zvizzera?
 5. Akurat jestem na etapie kupna rotacji. A więc pasty bym przetestował na DA i rotacji. A jako amator-hobbysta, zrobię to pewnie na swój sposób, co może się wam przydać w ocenie produktów i ich udoskonalaniu @Soft99 1.Kamil598 2. Damiano2007 - akurat peuegot 208, świeży nabytek po majówce zostanie poddanny korekcie przed powłoką 3.KUBA46 Schwartz II czeka 4. Pablo15005 5. KiziorDZN 6. Streat juz od dawna czaiłem sie na ten zestaw Chetnie przetestuje 7. Olox Lava blue Skoda 8. powalla ...zawsze coś tam w garażu się znajdzie do liźnięcia 9.
 6. Odpowiedzi na twoje pytania już padły w tym temacie, zatem chyba wiesz co robić.
 7. Jeżeli Ci się wydaje że wosk menzerny w paście to za mało, to rób tak jak Ci się wydaje, a nie zadajesz pytania, z których i tak nie zamierzasz skorzystać. Jak menzerna to bez clenaera. Jak menzerna 3in1 to bez wosku, bo już go zaaplikowałeś w 3in1. A jeżeli nie wierzysz ludziom na forum, to pozostaje Ci to sprawdzić i zrobić po swojemu. IMO Kup sobie inną pastę do one stepa, którą wymyjesz po wypracowaniu, a po tym wrzucisz fusso. Albo inna droga - użyj cleanera którego kupiłeś i na niego smaruj fusso.
 8. Szybkie pytanie. Planuję w końcu zakup podstawowej rotacji. Jak mają się pady DA, z otworami do rotacji? Nada się, czy z jakiegoś tytułu będą kiepskie?
 9. Może przyda się wam spojrzenie z trochę bardziej amatorskiej strony. 1. @Domel 2. @DZIADZIA 3. KiziorDZN 4. Damiano2007 5. Pablo15005 6. Wanraf89 7. mizakrze 8. Tomcio1 9. Emilo 10. D@ViD 11. Analyzator 12.kruchytk15 13. Mumins 14. Apovsky
 10. @Eidos71 Domowy warsztat, jeżeli dostał minusowych to maksymalnie na poziomie -2/-3. Ale faktem jest że na minusie mogło być W sumie dziwne, bo w zeszłym roku ani razu mi się tak nie udało zrobić, a tym razem co drugie mycie.
 11. Co to jest za biały nalot po użyciu deironu do felg? Deiron z tego samego baniaczka co przed zimą, a teraz po zimie mi się drugi raz to przytrafiło, wcześniej na karoserii. Z biegiem czasu coraz więcej się tego pojawiało, ale zeszło pod ciśnieniem. Wysychająca chemia?
 12. Zymol Titanum + HDC. Przed każdą kolejną aplikacją Titanuma trzeba przelecieć auto HDC? Czy zachowując ciągłość można tylko uzupełniać samym woskiem?
 13. Cześć. Potrzebuję jako amator jakiegoś nie najdroższego szamponu do bieżącego mycia samochodów. Na jednym z nich za chwilę będę kłaść Zymola, na reszcie jakieś testowe woski/fusso. Chciałbym żeby szampon może delikatnie mi odtykał każdy z wosków, ale czy w tym przypadku nie lepiej dokupić osobnego kwasiaka i użyć co jakiś czas? Wstępnie wybrałem GS Pure, ale on raczej nie odetka mi nic.
 14. @Gloss Factory Proszę o dodanie, mail: papierek11@interia.pl Już z dwa razy zamawiałem od was, a o kodzie rabatowym mi się dopiero teraz przypomniało
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.