Skocz do zawartości

Krótkie pytanie i krótka odpowiedź


AreK

Rekomendowane odpowiedzi

@MMCzysci ja polece fusso, ale niektórzy twierdzą, że nie jest łatwy w aplikacji. 

 

Do prania tapicerki, Maxifi Pre-Spray i Maxifi Power Rinse czy może wystarczy np. ExceDe Heavy Duty Extraction Cleaner jako prespay i ekstrakcja, ew. jako ekstrakcja ADBL Textil Rinse? Szczurów nie robię, zwykłe odświeżenie raz na rok/2. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
20 minut temu, MMCzysci napisał:

Jaki wosk polecacie na jasny - srebrny lakier? Dla amatora, więc najlepiej z jak najprostszą aplikacją.

Pytanie, które powraca jak bumerang.

Jest nawet specjalny wątek na temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Birkhof tak samo temachem. Bardzo szybko odparowuje i bardzo dobrze dziala na felgach choc potrzebuje troche mechanicznego wsparcia

Ja wlewam do kubeczka i nakladam pędzelkiem w hardcorowe miejsca zeby szybko rozpuscic, do pryskania srednio sie nadaje bo odparowuje w mig.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
11 minut temu, Bare Shine napisał:

@Birkhof tak samo temachem. Bardzo szybko odparowuje i bardzo dobrze dziala na felgach choc potrzebuje troche mechanicznego wsparcia

Ja testowałem Temachem - i dla mnie to za mocny skurczybyk, bałbym się że narobi szkody jak mi przyschnie. Bardziej go używałem do punktowego ściągania smoły używając palca na mikrofibrze albo wykałaczce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Domel cos go tam juz przelalem i dla mnie dziala jak eulex tylko ze silniejszy, nigdy nie zostawil po sobie balaganu a dosyc dlugo go zostawialem, na poczatku tez niestety przysychal bo nie ogarnalem szybkiego czasu odparowania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@asaledr wszystko zalezy od tego jakiej jakosci byla zywica i jak dlugo miala czas stwardniec. Taka zywica twardnieje pod wplywem promieni UV, prces pelnego utwardzenia trwa zaleznosci od zywicy od kilku dni do kilku tygodni ciaglego promieniowania. jezeli szyba byla naprawiana powiedzmy miesiac temu mozesz smialo to miejsce polerowac tlenkiem ceru

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co sprawdzi się lepiej przy amatorskim ręcznym czyszczeniu tapicerki materiałowej / podsufitki / boczków drzwi (pacjent VW Passat B5) - ExCede Encapsulator Cleaner czy Shiny Garage Extra Dry? Nie mam odkurzacza piorącego, tapicerka nie jest jakoś mega brudna, raczej takie lekkie plamki. Dużo osób jeszcze zachwala gotowy ADBL Bonnet, już pomijam wydajność produktów, tylko który z całej trójki nada się najlepiej i będzie uniwersalny, zarówno do podsufitki jak i foteli i boczków. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Manufaktura Wosku BH ? Moflbys rozwinac bo nie wiem o co chodzi :(

 

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

 

 

 

Chodzi o cleaner poorboys ?

I jeszcze jak z trwaloscia na wlasnie tym PA? Ile mozna uzyskac jesli macie takie info

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.