Skocz do zawartości

Krótkie pytanie i krótka odpowiedź


AreK

Rekomendowane odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oba się nadają, ja chyba wybrałbym ten do jasnych ponieważ w starej wersji oczyszczał bardziej a ten do ciemnych wyciągał nieco bardziej ziarno, oczywiście w moim odczuciu.

Cleaner zawsze warto ale pod ten wosk koniecznie wymyć Ipa lub innym płynem inspekcyjnym.
Zaopatrujemy się w dużo cierpliwości i robimy wszystko zgodnie z zaleceniami producenta, zminimalizujesz tym ryzyko popełnienia błędu, o co nie trudno przy tym wosku. Zobacz sobie testy tego wosku w temacie na forum odnośnie tego produktu

Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś kiedyś w jakimś temacie widziałem pianownicę podłączaną pod wąż ogrodowy, bodajże z Aliexpress. Nie mogę teraz się przekopać, umknął mi ten temat. Może ktoś kojarzy i podrzuci namiar co to za sprzęcicho?? I czy warto kupić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
8 godzin temu, peciu napisał:

@MGH jak o tym piszesz

https://s.click.aliexpress.com/e/MH41Vly

To @Domel może coś więcej powiedzieć

Tak to ta, albo ta:

https://pl.aliexpress.com/item/4000088757844.html

Ale je to mozna dostac juz normlanie na allegro albo nawet w sklepie Techkar.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@PanStarszy fusso również brałbym jasne. Mam dobre doświadczenia z aplikacją. Możesz jeszcze rozważyć bilthambera finis lub dsw. Nie są tak wytrzymałe ale jak będziesz dbał to ponoć sezon zima do zrobienia. Osobiście brałbym stare fusso - nie widzę powodu, żeby dopłacać. Jest też lekkie wskazanie na słabszą wytrzymałość nowego.

DJ LP ręcznie -> IPA -> fusso light, w mało detailingowym oświetleniu, czerwone uni

 

IMG_20181105_114431.jpg.dc87d6b7892d64cf6814fd16e5a3821a.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Domel napisał:

Tak to ta, albo ta:

https://pl.aliexpress.com/item/4000088757844.html

Ale je to mozna dostac juz normlanie na allegro albo nawet w sklepie Techkar.

Ogólnie ten sprzęt daje rade? Jest jakaś piana czy raczej to co wylatuje można nazwać opryskiem? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
1 minutę temu, MGH napisał:

Ogólnie ten sprzęt daje rade? Jest jakaś piana czy raczej to co wylatuje można nazwać opryskiem? 

Poszukaj moich filmików, kanał na YT i testów, używam regularnie i jestem mega zadowolony 🙂

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

Jaki jest obecnie NAJTAŃSZY ale NAJLEPSZY i NAJBEZPIECZNIEJSZY w tych widełkach cenowych - Tar and Glue Remover ? Z 2 litry mi zejdzie spokojnie ale na szczura więc nie potrzebuje produktu z górnej półki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Domel Cartec najtańszy poźniej Nielsen, ale dosłownie chyba z więcej 3/4 zł  ProElite (w tej półce cenowej mam doświadczenie😄)

Zwykle biorę ten ostatni bo od razu z atomizerem i wygodniejszą butelką, a także najczęściej są to nowsze partie niż konkurentów. 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki wosk polecacie na jasny - srebrny lakier? Dla amatora, więc najlepiej z jak najprostszą aplikacją.

Jaki jest termin ważności tego typu chemii? Mam w szafce K2, ale kupiony gdzieś w lecie 2014, cały czas w oryginalnym opakowaniu - nada się jeszcze do czegoś?

Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.