Skocz do zawartości

Krótkie pytanie i krótka odpowiedź


AreK

Rekomendowane odpowiedzi

704661 Bez przesady. Miałeś kiedyś dowolnego z Nattysów w ręce?

A idzie z moich postów wywnioskować, że miałem? :) Gdybym miał, to bym nie pytał o takie sprawy.

 

704661 weź, powąchaj, przesmaruj panel, dotrzyj. Wszystkie z serii przepięknie pachną:

Wreszcie jakiś konkret, bo póki co jedyne co idzie wyczytać to szydera, że posiedzi z tydzień na lakierze :D

 

704661 Red truskawską,

:good:

 

704661 Blue gumą balonową

Jeśli śmierdzi jak presta sudzz to podziękuję...

 

704661 White chyba kokosem

Lusso oro pachnie podobnie i również mega zapach :-]

 

704661 Nakładanie jest bajecznie proste, docieranie również, ciepły panel i za duża ilość nie są dla niego problemem.

Czyli coś dla totalnie początkujących.

 

704661 Z trwałością nie jest tak dramatycznie jak wyżej piszą, miesiąc na prawidłowo przygotowanym lakierze jest do osiągnięcia. Na opakowaniu wosków z tej serii jest slogan: easy on easy off który bardzo dobrze oddaje charakter letniego smarowidła jakim jest Natty's ;)

O takie informacje mi chodziło, dzięki za rzeczową odpowiedź :good:

 

704661 Detailing to też trochę zabawa, nudne by było smarowanie samą "pastą do butów" (#476, Fusso, Hi-temp ...)

Coś w tym jest. Z tego powodu powiedziałem powłoce nie, bo jednak lubię przesmarować gada raz na jakiś czas...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[ref]TfB[/ref], Nie przesadzasz troche :shock: Smaruje auta co 2-4 miesiace i jak bym za kazdym razem mial robic pelna dekontaminacje i glinkowanie :shock:

Takie mam dlswiadczenie z nim, wiec czemu od razu przesadzam? Moze nie lubi sie z cleanerem? Przetestuje sobie jak znajde czas na niego na wszystkich cleanerach jakie mam i sie zobaczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[ref]TfB[/ref], Nie przesadzasz troche :shock: Smaruje auta co 2-4 miesiace i jak bym za kazdym razem mial robic pelna dekontaminacje i glinkowanie :shock:

Takie mam dlswiadczenie z nim, wiec czemu od razu przesadzam? Moze nie lubi sie z cleanerem? Przetestuje sobie jak znajde czas na niego na wszystkich cleanerach jakie mam i sie zobaczy.

Chodzilo mi o to ze napisales wczesniej iz przed kazdym woskowaniem niezbedny jest pelny proces dekontaminacji,glinkowania :shock:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaa myslame ze o nattysa^^, zakladajac ze teraz robia wszedzie latanie dziur to syf przykleia sie juz po kilku dniach, woec jak dla mnie po polerce wole zrobic pelny proces niz wsadzic sie na mine z wlasnego lenistwa i docinac lakier za frajer, bo go porysowalem. Sztuka jak sztuka kazdy robi wedlug wlasnego uznania. Napisz koledze zeby nie glinkowal to nie bedzie tego robil a potem zniszczy sobie lakier - wiesz dobrze ze tacy artysci co jakis czas tutaj trafia.

 

I kwestia gdzie jezdzisz parkujesz autko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaa myslame ze o nattysa^^, zakladajac ze teraz robia wszedzie latanie dziur to syf przykleia sie juz po kilku dniach, woec jak dla mnie po polerce wole zrobic pelny proces niz wsadzic sie na mine z wlasnego lenistwa i docinac lakier za frajer, bo go porysowalem. Sztuka jak sztuka kazdy robi wedlug wlasnego uznania. Napisz koledze zeby nie glinkowal to nie bedzie tego robil a potem zniszczy sobie lakier - wiesz dobrze ze tacy artysci co jakis czas tutaj trafia.

 

I kwestia gdzie jezdzisz parkujesz autko.

No tak,nie wiemy w jakim stanie jest auto kolegi a kazdy przypadek jest inny ;) Ja glinkuje raz w roku i zazwyczaj po zimie,choc i to jest zbedne bo od kiedy auto jest na biezaco konserwowane to glinka wlasciwie nic nie zbiera,smola,lotna rdza gdy widze ze sie cos pojawi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

czy pod nw wystarczy jak przelece szyby sonaxem do polerowania w białym opakowaniu pozniej ipa i nw ? Czy sonax bedzię za słaby? Przednia szyba nowa, ma może z miesiąc a pozostałe oryginały glinkowane z 1,5 miesiąca temu. Jak myslicie ? https://www.google.pl/search?q=sonax+do ... KtPWTHpFwM:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo, czy ktoś poszukuje pomocnika detailera w pomorskim? Kończę szkołę i chciałbym się rozwijać w tej branży, jednak sam funduszy nie posiadam na otworzenie chociaż małej myjni, a co dopiero studia, no i praktyki też nie mam zbyt dużo. Także, jak by jakaś dobra duszyczka się znalazła to prosiłbym o kontakt, bo na stronach w internecie etc, nie widzę żadnych ogłoszeń. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo, czy ktoś poszukuje pomocnika detailera w pomorskim? Kończę szkołę i chciałbym się rozwijać w tej branży, jednak sam funduszy nie posiadam na otworzenie chociaż małej myjni, a co dopiero studia, no i praktyki też nie mam zbyt dużo. Także, jak by jakaś dobra duszyczka się znalazła to prosiłbym o kontakt, bo na stronach w internecie etc, nie widzę żadnych ogłoszeń. Pozdrawiam

 

Czekać na ogłoszenie to możesz do usr... śmierci : )

W mojej ocenie lepiej namierzyć adresy takich firm, pojechać, pogadać, pokazać że masz pasję, znasz temat no i ogólnie, że jesteś facetem z którym fajnie pracować. Pewnie zacząłbyś od pomocy przy jakichś fuszkach ale później mogłoby być tylko lepiej. Inaczej się sprawa ma w przypadku działalności, które są jednoosobowe z założenia. Tu może być problem bo kto chce wychowywać sobie konkurencję ? : ) Chociaż miejsca w branży jest chyba jeszcze sporo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gesiu_15 AG CGP maszynowo i IPĄ chyba ze trzy razy przecierałem :mrgreen: więc powinno być ok. Chociaż pasowałoby spróbować tlenkiem ceru, bo już trochę porysowana.

 

Tak czy siak chyba położę jeszcze drugą warstwę, bo Ultra Glaco dociera się pięknie :song:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osoby które rozkręcają wnętrze aut na części pierwsze to czym wyciągacie zaślepki? Nie które mają jedną stronę ścięta to małym specjalistycznym śrubokrętem da rade ale co jak są one okrągłe i ciasno przylegają? Igła? Coś cieńszego czy jak? U rodziców w polówce rączki chce zdjąć i tak są takie nie zafajne te zaślepki :/.

 

Dzięki za info

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[ref=#ff3366]Mathie[/ref], cleaner nie BH

Cleaner to akurat wazna rzecz, rozumiem ze po glinkowaniu i wlasnie na to cleaner i nastepnie Black Hole i zabezpieczenie Softem 99, zalezy mi ma wet looku i dlugotrwalosci takiej "kanapki"mialoby to jakikolwiek sens? Pozdrawiam i przepraszam za dociekliwosc ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.