Skocz do zawartości

Krótkie pytanie i krótka odpowiedź


AreK

Rekomendowane odpowiedzi

Dobra nawigacja na androida offline ?

 

Polecam Sygic, ściągasz sobie mapy wybranych państw przez wifi i po problemie, przejecałem na tej nawigacji z Krakowa do Holandii bez zająknięcia, idealnie doprowadziła mnie do celu, jest wersja darmowa która pokazuje Ci tylko trasę ale za opłatami możesz rozszerzyć opcje np. komendy głosowe itd :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki oto dylemat. Auto które nadaje się do korekty lakieru, po raz pierwszy przez mnie będzie glinkowane (notabene wygląda jakby nigdy glinki nie widziało i mam nadzieje że tą glinką nie zrobię gorzej bo pierwszy raz będe glinkował :roll: ) i co najlepiej położyć po myciu?

 

AutoGlym Ultra Deep Shine ma chyba największy sens? Czy taki sam efekt da jakiś QD czy QW (Botox, Wolf's Protection)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę inne pytanie.Auto po malowaniu jakies 2 lata temu .pierw fibra + megs 101 pozniej zolty nat i zolty koch a na koncu czarny pad nata i antyhols kocha. Oczywiście wsio odtluszczane adbl. Nowa fibra adbl, pryskam na fibre odtluszczacz i przecieram delikatnie lakier jeden przejazd pozniej drugi i zaczynaja sie robic mikroryski im wiecej przejazdow fibra tym coraz wiecej.wina lakieru?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się. Mocniej zmoczyć fibre przecierać delikatnie bez docisku i najlepiej jak najmniej przejazdów jak również​ używać wiecej niż jednej fibry o wysokiej gramaturze najlepiej dedykowanych do lakieru. A co to za auto swoją drogą całe malowane? Jakim towarem tzn jaki klar poszedł?

 

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Audi 80 cala zmiana koloru.Po lakierowaniu byla polerowana pozniej ktos jechal wodnym i polerowal i sajgonu narobil i wypadlo na mnie ze musze wsio do kupy ogarnac a lakieru tyle co nic.. glebsze rysy zostawiam bo zaraz lakieru nic nie bedzie tylko najgorzej ze przecieram odtluszczaczem i mikrorysy wylaza... a filanie bedzie ceramika SI3D

Co do klaru prawdopodobnie wlasciciel mowi ze app

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej wet sanding naruszył a raczej usunął najważniejszą zewnętrzną warstwę klaru która ma chronić przed rysowaniem wykluczając zbyt małą ilość utwardzacza i już pomijając to że APP to taki sobie towar.... Zrób na ile się da jak nie ma pola do popisu żeby nie skończyło się to źle dla Ciebie

 

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy po papierze 5000 (po drodze 2500 i 3000) wyprowadzę powierzchnię Menzerną 3500?

Chodzi o zlikwidowanie delikatnej skórki pomarańczy.

Czy może potrzeba jakiejś pasty średniej?

Ew. mam dostęp do G3, a chciałbym wykorzystać co mam, najlepiej bez domawiania czegoś i czekania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.