Skocz do zawartości

Krótkie pytanie i krótka odpowiedź


AreK

Rekomendowane odpowiedzi

Jak długo pracować pastą? Po czym poznam, że pasta została wypracowana? Oraz jakie ilości stosować? Mam pasty megs 101 + koch antiholo, trochę sobie potestowałem i wszystko fajnie tylko w zasadzie nie bardzo ogarniam kiedy dana pasta została wypracowana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja posiadam "Chemical guys woolly mammoth drying towel" tylko troche drosza ale do wycierania mega dobra

 

[ref=#ff3366]evolutionx7[/ref], Fireball Pin Towel w MRC ;)

 

Już kupiłem tego gekona :D

Czekam na przesyłkę :)

Mam nadzieję, że będzie w przyszłym tygodniu :)

 

Zakupy:

2 x GYEON Q2M Silk Dryer 70x90cm

oraz

1 x Monster Shine Fluffy Dryer 90x60cm (do progów :D)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdej marki..

 

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka

Tu się nie zgodzę. Kiedyś kiedyś przepolerowałem u ojca w audi reflektory bez zabezpieczenia, przez 2 lata do sprzedaży nie było ani śladu nalotu, wyglądały jak zabezpieczone w mojej też A4 ;) Natomiast szczególnie francuzy szybko potrafią pozółknąc z tego co widziałem, dlatego mówię zalezy od marki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój 18 letni peugeot ma lampy jak nowe i nigdy nie były polerowane więc ni jak to się ma do Twojej teorii. Wszystko zależy od tego z jakiego materiału masz lampy i czy go trzymasz w garażu czy gnije pod chmurką. Jak się dba to się ma.

 

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój 18 letni peugeot ma lampy jak nowe i nigdy nie były polerowane więc ni jak to się ma do Twojej teorii. Wszystko zależy od tego z jakiego materiału masz lampy i czy go trzymasz w garażu czy gnije pod chmurką. Jak się dba to się ma.

 

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka

Hmm a może czytaj ze zrozumieniem wcześniejsze posty zanim je skomentujesz? Chodziło o niezabezpieczone reflektory PO POLEROWANIU, a Ty wyjeżdzasz, że masz jak nowe i nigdy nie były polerowane :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie.

Polerowałem klientowi lampy i po wjeździe na SKP by poprawnie ustawić wysokość granicy swiatła i cienia zaobserwowałem tak jakby hologramy na reflektorach. Zdjęcie poniżej.

 

6fe1b104e1cea91fgen.jpg

 

Podpowiedzcie mi co zrobiłem nie tak, co poprawić. I jeszcze jedno pytanie: mam powłokę Gtechniq C1, czy moge ją użyć do zabezpieczania po polerowaniu. Pytam bowiem do tej pory używałem Meguiar's Headlight Protectant, ale nie wiem na jak długo wystarcza by reflektory nie zrobiły się ponownie żółte.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę fotki tych nowych 18-sto letnich lamp. :kox:

z7REGu8.jpg

 

:wallbash:

Acha, to nauczyłem się czegoś nowego. Jak ktoś nie ma garażu to nie dba o auto

Bez garażu to sobie można zadbać o passata szczotą na bezdotyku, takie jest moje zdanie.

Chodziło o niezabezpieczone reflektory PO POLEROWANIU

Zrozumiałem co napisałeś, chodziło mi o to że jak klosze są dobrej jakości i się dba o samochód to nie trzeba ich polerować nawet po 18 latach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

706470 Bez garażu to sobie można zadbać o passata szczotą na bezdotyku, takie jest moje zdanie.

Trochę obrażasz ludzi na forum takim stwierdzeniem. Po 1 to że ktoś ma passata to gorszy? Równie dobrze można przytaczać powiedzonka o autach na F... tylko czy jest sens na forum gdzie są użytkownicy wszystkich marek? Nie zachowuj się jakbyś jeździł najlepszym autem świata :D w dodatku najbardziej zadbanym. Bo nawet po focie którą wstawiłeś widać, że do ideału daleko. Sam garażu obecnie nie mam, ale jakoś o auto zadbać idzie więc nie wypisuj pierdół wyssanych z palca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie.

Polerowałem klientowi lampy i po wjeździe na SKP by poprawnie ustawić wysokość granicy swiatła i cienia zaobserwowałem tak jakby hologramy na reflektorach. Zdjęcie poniżej.

 

 

Podpowiedzcie mi co zrobiłem nie tak, co poprawić. I jeszcze jedno pytanie: mam powłokę Gtechniq C1, czy moge ją użyć do zabezpieczania po polerowaniu. Pytam bowiem do tej pory używałem Meguiar's Headlight Protectant, ale nie wiem na jak długo wystarcza by reflektory nie zrobiły się ponownie żółte.

To nie hologramy, plastik klarowny pod odpowiednim kątem i światłem się tak mieni kolorami ;)

 

Dodane po 10 minutach 28 sekundach:

 

Chodziło o niezabezpieczone reflektory PO POLEROWANIU

Zrozumiałem co napisałeś, chodziło mi o to że jak klosze są dobrej jakości i się dba o samochód to nie trzeba ich polerować nawet po 18 latach.

To są szklane reflektory czy plastikowe?

Nie rozumiesz, chodziło o to, czy spolerowane plastikowe reflektory po polerowaniu pożółkną/zmatowieją bez zabezpieczenia, a Ty piszesz o tym, że nie trzeba w ogóle polerować, bo Twoje nie były nigdy polerowane... :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To są szklane reflektory czy plastikowe?

Nie rozumiesz, chodziło o to, czy spolerowane plastikowe reflektory po polerowaniu pożółkną/zmatowieją bez zabezpieczenia, a Ty piszesz o tym, że nie trzeba w ogóle polerować, bo Twoje nie były nigdy polerowane... :kox:

Szczerze mówiąc to nie wiedziałem że po polerce lampy szybciej zachodzą, źle się zrozumieliśmy nie ma co zaczynać gównoburzy o nic.

w dodatku najbardziej zadbanym. Bo nawet po focie którą wstawiłeś widać, że do ideału daleko.

Nie było tu mowy o tym że auto jest w stanie idealnym, była mowa o tym że lampy są w oryginale od 18 lat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do moderatorow badz adminow.

 

Dlaczego nie zalicza mi postow ?? Mam napisane ok 30 a pokazuje ze 16 przez co nie moge tworzyc nowych tematow chodź by z testow

 

Posty zliczają się tylko w działach merytorycznych, a nie w luźnych. W tej chwili masz już 17 ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.