Skocz do zawartości

Krótkie pytanie i krótka odpowiedź


AreK

Rekomendowane odpowiedzi

3m finnese it albo 3m ultrafine SE (nieb korek)wyprowadze menzerne 400 czy jakaś inna paste mocno scierna? Mam dostęp do tego bez wydawania $  dlatego pytam. Czy to typowe wypelniacze i lipa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, może takie nietypowe pytanie...Podejmował się ktoś z Was polerki na parkingu podziemnym? Może nie zapewnia takich warunków jak własny garaż, ale z drugiej strony, jakby dobrać zestaw niepylących past coby sąsiednim autom nie robić syfu to może by to zadziałało? Pomijam kwestie zasilania w takim momencie i miejsca dookoła auta. Jak to widzicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, może takie nietypowe pytanie...Podejmował się ktoś z Was polerki na parkingu podziemnym? Może nie zapewnia takich warunków jak własny garaż, ale z drugiej strony, jakby dobrać zestaw niepylących past coby sąsiednim autom nie robić syfu to może by to zadziałało? Pomijam kwestie zasilania w takim momencie i miejsca dookoła auta. Jak to widzicie?
hmmm.
jeżeli będzie czysto to ok. Ale pozostaje kwestia kurzu unoszacego się przy ruchu pojazdów.

przez pięć lat w Wawie miałem podziemny garaż. tylko to.była masakra. beton sie kruszł. syf niesamowity, Ale mechanikę ogarnąłem ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 27.05.2018 o 14:02, maciek-drummer napisał:

Panowie czy nakładając Cherry Glaze miękką stroną tri colora zdejmę resztki wosku z lakieru? 

Panie przecież to glaze a nie cleaner. Na cherry glaze soft99 kog ładnie kropelkowal przez tydzień. Nie mówię że wosk całkiem spłynął ale. Do osuszania pomagałem sobie hydrowoskiem. Natomiast na tym samym cherry glaze gold water zarzucony maszynowo siedzie cały czas ok msc i kropelki piekne.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 19.05.2018 o 13:36, BartekONY napisał:

Szybkie pytanie. Czym czyścić napisy na dywanikach. Mam ten problem gdyz o ile z mojej strony jest ok to ze strony pasazera jest przybrudzony i zastanawiam sie czym to czyscic? APC czy raczej cos do tapicerki ?

Ja polecę pranie dywaników w wodzie. Wyglądają doskonale po wielu praniach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.
Mam takie szybkie pytanie.
Roleta bagażnikowa w kombi. Materiał coś ala zamsz, nie wiem jak to dokładnie nazwać ten materiał. Czy mogę ją wyczyścić APC w delikatnym stężeniu, powiedzmy 1:20, czy lepiej kupić jakiś inny środek??

  • Okay 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Zdroja0 napisał:

Panie przecież to glaze a nie cleaner. Na cherry glaze soft99 kog ładnie kropelkowal przez tydzień. Nie mówię że wosk całkiem spłynął ale. Do osuszania pomagałem sobie hydrowoskiem. Natomiast na tym samym cherry glaze gold water zarzucony maszynowo siedzie cały czas ok msc i kropelki piekne.

 

Cherry Glaze to AIO i ma w sobie delikatne właściwości ścierne więc na pewno zdejmie resztki wosku. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, MichałES napisał:

Witam.

Reczniki do osuszania pierzecie po kazdym osuszaniu czy co jakiś czas ?? 

Nie. Właściwie to fluffiego jeszcze ani razu nie prałem, a Monster użyty dopiero dwa razy. Najlepiej prać co jakiś czas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, MichałES napisał:
Witam.
Reczniki do osuszania pierzecie po kazdym osuszaniu czy co jakiś czas ??

zawsze po ,ponieważ mam trzy 😉 Ale nie koniecznie

 

 

klej po taśmie. próbowałem T&G, benzyna ekstrakcyjna, rozpuszczalniki. papier wodny. i nie schodzi.
macie jakiś patent?71649289ee800bfd3b3e58b4a2f0285f.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monstera użyłem raz dopiero , czyli lepiej osuszać i niech wyschnie i dopiero co jakiś czas prać ? 
a Jak prać to sam w pralce czy z innymi fibrami może być ?
 
co jakiś czas może być z resztą mf, chyba że są mocno brudne to bym podzielił ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 21.05.2018 o 22:04, sT3VE napisał:

I ile tak silnik ma chodzić około? I jak z układem lipa, to lepiej bez ogrzewania trzasnąć na słońce go z uchylonymi szybami z tyłu?

Przymierzam się do multi testu deironizerów - co zestawić z królem (IronX)? Szczegóły co już wybrałem i założenia do testu wrzuciłem tutaj: 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie robilem jeszcze typowego one stepa a chce znajomemu odswiezyc bmw, mam maszynke da oraz miedzy innymi; heavy cut 400, menzerna 2500, 3000...

Czym bedzie sie w miare dobrze odswiezac lakier bmw e30 ?

Moge cos dokupic, nie musi byc koniecznie 1 step bo moge delikatne holosy na koniec wyprowadzic aczkolwiek nie chce mocnego balaganu miec na koniec do poprawiania.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przymierzam się do multi testu deironizerów - co zestawić z królem (IronX)? Szczegóły co już wybrałem i założenia do testu wrzuciłem tutaj: 

 

CarChem Iron Remover, Soft99 Iron Terminator, DM Iron Magic, UltraCoat Iron+, Tenzi Krwawa Felga

 

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, Adaszek96 napisał:

CarChem Iron Remover, Soft99 Iron Terminator

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
 

Dzięki za sugestie, ale soft99 był już testowany i Korrosol po nim znalazł dlatego póki co idzie na listę rezerwową (test nie do końca dla mnie został rozstrzygnięty ze względu na to, że operował tylko na froncie felgi: 

 

Carchem być już sprawdzany przez ironX'a tutaj: 

 

Edit: pozostałe 3 idą na listę rezerwową. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Zdroja0 napisał:

tak. Da, czarna gąbka Nata,1-2 psikniecie na gąbkę, psikniecie na panel i jazda. 

 

A możesz wyjaśnić czemu QD typu przetrztyj - zapomnij nakładać maszynowo ? Bo nie ogarniam 🙄

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.