Skocz do zawartości

Krótkie pytanie i krótka odpowiedź


AreK

Rekomendowane odpowiedzi

11 godzin temu, etrone napisał:

Nigdy nie robilem jeszcze typowego one stepa a chce znajomemu odswiezyc bmw, mam maszynke da oraz miedzy innymi; heavy cut 400, menzerna 2500, 3000...

Czym bedzie sie w miare dobrze odswiezac lakier bmw e30 ?

Moge cos dokupic, nie musi byc koniecznie 1 step bo moge delikatne holosy na koniec wyprowadzic aczkolwiek nie chce mocnego balaganu miec na koniec do poprawiania.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Menza2500 zrobisz takiego one stepa i odswiezysz lakier ale nie licz raczej na wieksze korekty,balaganu tym narobic raczej tez nie,jesli to robisz DA raczej nie da rady 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie lakier jest w miare OK.
Jedynie pod swiatlo latarki widac lekkie swirle. Chodzi mi wlasnie o takie lizniecie.
Czy mimo powiedzmy braku holosow po 2500 jest sens zrobic szybki przejazd antiholo badz menzerna 3500 na koniec ? Czy to mija sie z celem i nic nie wniesie?

f93a724a4b0b11cad1dab9a375783079.jpg

8744ac56bbbc5e791a23e7aba7efd998.jpg


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli masz na to czas to jest zawsze sens dodatkowego stepa dla uzyskania jak najlepszego efektu wizualnego(ja zakonczylbym np.takim PA w tym celu)jesli chodzi Ci tylko o takie lizniecie to Menz2500 starczy,bo jesli bys chcial juz wiekszej korekty to moze byc za malo 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też stoje przed zadaniem odświezenia lakieru czarny metalik w BMW X5 E70.... Usuniecie hologramów i drobnych zarysowań. Spróbuje kombinacje Pad RoyalPads One step + Pasta mocno scierna Koch H8.02

Najgorsze jest to robienie ten dekontaminacji w taka pogodę 😕 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to cie zaskoczę 🙂 bo ostatnio robilem maskę testowo u Wuja. Nissan Juke (lakier miękki) - Pasta mocno tnąca własnie H8 + pad SOFT czerowny od RP 🙂 i nic nie bylo trzeba poprawiać 🙂 oczywiście wszystko wymyte ipą i zmywaczem sili

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zaskoczyles mnie wcale 😁 choc nie pracowalem pasta kocha ale ostatnio pracuje pastami od AW i po ressurection tym najbardziej tnacym tez nie ma nic do poprawiania a wykonczenie bardzo dobre,ale ja jednak wole jeszcze czyms przeleciec po pascie mocno sciernej 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Birkhof napisał:

Przymierzam się do multi testu deironizerów - co zestawić z królem (IronX)?

rozejrzyj się za Nigrinem Evotec Felgen-Reiniger, jestem w szoku jak ten marketowy preparat rodzi sobie, na + na pewno gęstość produktu i długie działanie (spokojnie 20min bez ruszania wytrzymuje, mi po 24min zaczął już sie zestalać ale wystarczyła odrobina wody aby wróciło wszystko do normy), Strus go porównywał i wypadł chyba najlepiej:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, S3ci0r napisał:

rozejrzyj się za Nigrinem Evotec Felgen-Reiniger, jestem w szoku jak ten marketowy preparat rodzi sobie, na + na pewno gęstość produktu i długie działanie (spokojnie 20min bez ruszania wytrzymuje, mi po 24min zaczął już sie zestalać ale wystarczyła odrobina wody aby wróciło wszystko do normy), Strus go porównywał i wypadł chyba najlepiej:

 

Hmm, ciekawy, wlatuje od razu jako piąty w teście👍

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Alfa47 napisał:

Miał ktoś kiedyś problem z maszyna K2 Masner z tym ze nie można wymienić dyska ? Po prostu nie da się go odkręcić 😩Właśnie zostały mi powierzchnie na pad 80 a tu takie cyrki...

U mnie blokada czasem nie blokuje i też nie da się odkręcić dysku. Ale znalazłem sobie płaski klucz chyba 17 ale trzeba sprawdzić. Chwytasz kluczem i bez problemu odkręcasz. Z tym że klucz płaski a na dodatek musi być tak jak by zeszlifowany na bardzo plasko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Lotek900 U mnie blokuje tylko próbuje odkręcić i nic... zobaczę jeszcze jutro bo w piątek finish będę robił. 

A tak ogółem Koch h8 na niebieskim Royal padzie, lakier Czarny metallic BMW po dwa-trzy przejazdy usunął mikroryski, nie wszystkie dał radę, i zbytnio nie nablyszaczył, czy teraz menzerna 3800 sf+ da radę ładnie jeszcze lakier wykończyć ma czarnym Nat ? Po ile przejazdów na elemencie robic ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie dluxa mogę mieć ze sklepu w tej samej cenie 😉

Z powłokami do czynienia nie miałem-zawsze smarowałem Megsem GC trim ale strasznie ciągnie kurz bo jest tłusty i zostają po myciu waterspoty.

Jak jest z wydajnością tej buteleczki 30ml? 

Auto na które to ma przyjść to nowy duster ze zderzakami,listwami na drzwiach i nadkolach + lusterka-w czarnym tworzywie .

Wystarczy jeden zestaw?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, KAMSTO napisał:

Witam,
Nowa szyba czołowa, bardzo się teraz kurzy na dworze, czym myć aby nie narobić nowych rys? Puszczając płyn i wycieraczkami porysuje się...?

A auto nie ma opcji że najpierw startuje spryskiwacz a potem wycieraczki? Jeśli nie to tak jak koledzy piszą. Płyn do szyb + MF.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Fredi88 napisał:

A auto nie ma opcji że najpierw startuje spryskiwacz a potem wycieraczki? Jeśli nie to tak jak koledzy piszą. Płyn do szyb + MF.

@Fredi88  mylisz się, ja tak mam XP że najpierw płyn startuje a później wycieraczki😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.