Jump to content

orzech_1983

Użytkownik
 • Posts

  25
 • Joined

 • Last visited

About orzech_1983

Informacje

 • Imię
  Adam
 • Lokalizacja
  Brwinów
 • Województwo
  Mazowieckie

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

orzech_1983's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

 • Week One Done
 • One Month Later
 • One Year In

Recent Badges

3

Reputation

 1. Proszę o dodanie do grupy rabatowej. orzech_1983@o2.pl Dzięki. Pozdrawiam.
 2. @BlackJack1 https://detailingstore.pl/woski-i-sealanty/3037-funky-witch-paradise-gloss-premium-wax-100ml.html?&gclid=EAIaIQobChMIgseG0vv46AIVh4bVCh10DgmtEAQYASABEgIeEvD_BwE
 3. Witam. Poproszę o dopisanie: orzech_1983@o2.pl
 4. McKee's 37 Coating Prep Polish. Nie zawiera substancji ściernych i wypełniających.
 5. info ze strony FB soft99.pl : "Zmianie uległ pakiet rozpuszczalników zawartych w wosku, dzięki czemu zapach nowego Fusso Coata jest zdecydowanie mniej intensywny. Wrażliwe nosy na pewno odczują tę zmianę. Dzięki nowym dodatkom i zmianie nośnika PTFE (polimeru fluorowego), nowa wersja aplikuje się łatwiej i sprawia mniej problemów. Łatwiej się wypracowuje, wolniej odparowuje i pozwala się sprawniej docierać". Ciekawe jaki wpływ będą mieć te zmiany na trwałość nowego Fusso.
 6. Ja na twoim miejscu pojechałbym do studia, które Ci tą powłokę aplikowało i niech robią serwis powłoki.
 7. @Tomek1419 Śliskość i krople na bardzo dobry poziomie. Na youtube są filmiki z ceramic boostem.
 8. @Domel Ceramic Boost'a już wypsikałem, ale qd mam całą butle. Postaram się wrzucić jakąś mała relację dot. Sam's Exterior Detailer.
 9. @Tomek1419 używałem Sam's Ceramic Boost i Exterior Detailer. Ceramic Boost to nic innego jak preparat typu wet coat, wet protector itd. nic szczególnego co by go wyróżniało na tle innych preparatów tego typu nie zauważyłem. Bardzo ładnie kropelkuje. Nakładałem go też jak qd (podobno tak nie można bo woda aktywuje jego działanie) i nie miałem na czarnym aucie problemu z dotarciem. Co do detailera to bardzo go lubię. Zapach mam z tej edycji limitowanej czyli cynamonowy. Z butelki zapach nie jest przyjemny, ale podczas aplikacji zapach się zmienia jest słodki i delikatny. Detailer typu mist and wipe. Bardzo łatwy w docieraniu nie pozostawia smug, plam nawet jak za dużo się zaaplikuje. Jak chcesz coś nowego w arsenale to śmiało możesz próbować.
 10. @tazman ten spraywax był kiedyś dostępny w Jula tylko cena zaporowa 74,99.
 11. Kiedyś mieli produkt o nazwie Vertua Bond 408 bonding agent i z tego co pamiętam to jest cleaner.
 12. Fusso potrafi zostawić ciemniejsze palmy i mazy dlatego też musisz kłaść bardzo cienką warstwę.
 13. Jasne, Dodo to bardzo dobry cleaner. Jeśli docelowo masz zamiar cleaner wymywać ipa lub środkiem typu wipe out/prep to nie ma co się spinać na drogie cleanery. 20-30 ml na sedana spokojnie wystarczy. Bierz sampler Dodo lime prime i będziesz zadowolony. Ja używałem kiedyś takiej kombinacji: dekontaminacja/glinkowanie/Dodo/ipa/wosk lub sealant.
 14. Brakuje cleanera w tym zestawieniu. Przed IPĄ użyj cleanera bo sama ipa nie zdejmie FK szczególnie od tenzi bo to 20% roztwór jeśli dobrze pamiętam.
 15. @Strus dzięki. Muszę kupić i sprawdzić jak się będzie z nim pracowało.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.