Skocz do zawartości

Krótkie pytanie i krótka odpowiedź


AreK

Rekomendowane odpowiedzi

  • Moderator
Teraz, AreK napisał:

@Domel, nie znam się na tych marketingowych "podziałach". Ja używam jedną i drugą na rotacji i działają :D

no ja tez :)

Chodziło mi o to tak jak piszesz "marketingowy" podział.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, chciałbym położyć CarPro Cquartz DLUX na plastiki zew. i gumy zew. drzwi w dwóch autach. Czy niska temp. i związana z tym duża wilgotność w nieogrzewanym garażu (5-10 stop.C) obniży trwałość powłoki bądź utrudni docieranie? Żal czekać do wiosny :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@paperson, czuję się wywołany do tablicy. Im większa temperatura tym powłoka szybciej zwiąże z zabezpieczaną powierzchnią. Osobiście poczekałbym z aplikacją powłoki na cieplejsze dni, samochód po aplikacji powłoki dobrze jakby przed dobę nie widział wody itd. 

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Slovak to o czym piszesz jest oczywiste. Mam dwa auta, więc to zabezpieczone może nawet i dwa dni stać w garażu. Chodz mi konkretnie o wpływ niskiej temp. i wysokiej wilgotności na trwałoś powłoki. Jeśli będzie marginalna wg Was, to położę teraz. Jeśli jednak skróci trwałość np. o pół roku, to poczekam na cieplejsze dni. Nie będę marnował bądź co bądź drogiego produktu :) @BiałyGTi @krd @Domel co sądzicie, bo wiem że Dlux nie jest Wam obcy?

@BiałyGTi uprzedziłeś mnie ;) Telepatia działa :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

@paperson czekaj na cieplejsze dni bądź na czas nakładania powłoki podgrzej garaż chociaż do 15 st. Wtedy masz gwarancje ze nic się nie stanie z jej działaniem. Albo podjedz do znajomego co ma ogrzewany garaż

Ja osobiście czekam do wiosny żeby położyć na nowe auto. Chyba ze znajdę ciepły garaż

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
40 minut temu, paperson napisał:

co sądzicie, bo wiem że Dlux nie jest Wam obcy?

Nie mogę sobie przypomnieć przy jakiej ja temp nakładałem ale na pewno ZAWSZE było powyżej 10st.

Na stronie producenta pisze dodatkowo:

https://www.carpro-us.com/coatings-sealants-spray-wax/cquartz-dlux-wheel-trim-coating-30ml-sky-kit/

Cytat

Allow to cure 1-3 hours without water being introduced to surface.  If wet during first 24 hours wipe off water before it dries on surface as a precaution.

After 3 days you are free to wash with all your regular car washes.

Ponieważ MRC jest teraz generalnym dystrybutorem CarPro proponuje dla świetego spokoju spytać się Michała:

https://www.facebook.com/wwwMrCleanerpl

na FB będzie chyba szybciej nawet ;)

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szybkie pytanie: Czy do citrusa shiny garage  w proporcji 50ml na litr ciepłej wody mogę śmiało użyć opryskiwacza Kwazar Mercury Super 1L https://mrcleaner.pl/butelki-i-spryskiwacze/kwazar-merkury-super-360-pro-1l-opryskiwacz-czerwony-atomizer-double-action?from=listing ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
2 minuty temu, Marekc napisał:

Szybkie pytanie: Czy do citrusa shiny garage  w proporcji 50ml na litr ciepłej wody mogę śmiało użyć opryskiwacza Kwazar Mercury Super 1L https://mrcleaner.pl/butelki-i-spryskiwacze/kwazar-merkury-super-360-pro-1l-opryskiwacz-czerwony-atomizer-double-action?from=listing ? 

mozesz uzyc 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
1 minutę temu, Marekc napisał:

Szybkie pytanie: Czy do citrusa shiny garage  w proporcji 50ml na litr ciepłej wody mogę śmiało użyć opryskiwacza Kwazar Mercury Super 1L https://mrcleaner.pl/butelki-i-spryskiwacze/kwazar-merkury-super-360-pro-1l-opryskiwacz-czerwony-atomizer-double-action?from=listing ? 

jak najbardziej. mi wczoraj prawie reka odpadła od normalnego "psikacza" a ten kwazar jest dwyfunkcyjny wiec bedzie wygodnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytane o produkt : CarPro TRIX. Czyli TarX IronX deironizacja + usuwanie smoły w jednym kroku. Jakie opinie?? Zawsze jak robie dekontaminacje to kładę kanapkę T&G -> Deiron. Ten produkt by znalazł u mnie zastosowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Domel mam już śrubokręt i obcęgi. Idę rozmontować plastiki w Leonie :D

@david2888 stosowałem Trixa, lecz u mnie on furory nie zrobił. To swego rodzaju "AIO", wolę porządne przygotowanie: wpierw Prick, potem (czy kanapka, czy oddzielnie) deiron. Przy takim podejściu glinka nie ma już prawie co robić :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 5.01.2018 o 16:49, Ziółas napisał:

GS Black Panther interior dressing

Działa antystatycznie. Przez tydz - dwa jazdy mało co kurzu się zbiera. łatwość aplikacji i efekt bardzo mi odpowiada - jedynie zapach mnie mdli, na szczęście dla mnie szybko wyparowuje 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.