Skocz do zawartości

Krótkie pytanie i krótka odpowiedź


AreK

Rekomendowane odpowiedzi

Szczotke do butów, to raczej do skory, a nie zwykłej tapicerki? Ja mam Vikan do tapicerki i małą do rąk, którą też stosuje na tapicerkę.

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
36 minut temu, kamykmm napisał:

starczy mi 1l Wipe Out'a do wymywania past przy 3 etapowej korekcie średniej wielkości sedana? czy może kupić 1x 1l + 1x0,5l 

1l to Ci starczy na 3-4 auta.

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie. Wiem ze Sylwester, ale co mi tam. Chciałbym Wam życzyć wiele sukcesów w tejże dziedzinie i ciągłego zgłębiania wiedzy i doszkalające się.  A teraz do sedna: znacie jakieś dobre butelki z trigerami o pojemności max 1l? Bo juz kiedyś kupiłem i po jakimś czasie cienką np tam gdzie miałem APC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@camus poszukaj... byl temat o butelkach. Ze swojej strony podpowiem, ze chwalono ostatnio butelki od SG. Ja osobiscie uzywam troszke innych o pojemnosci niecalego litra. Dla ulatwienia bo szukanie slabo Ci poszlo... https://kosmetykaaut.pl/applications/tapatalk/index.php?/topic/10921-Butelki-i-atomizery

 

Wysłane z mojego EVA-L19 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, W1Michal napisał:

skrobnie ktoś jak pachnie Zymol vinyl conditioner ?

Cieżko jednoznacznie określić, byłem nawet powąchać. Coś jakby migdały, kakao te klimaty. We wnętrzu jest dosyć delikatny, ale mimo wszystko dosyć charakterystyczny. Piszę o tym tańszym, droższy moim zdaniem podobnie (może trochę bardziej słodakwo). Bardzo podobnie pachnie też Conditioner do skór.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Szcz3p4n napisał:

Pytanie, auto odebrane w połowie grudnia od lakiernika, kiedy można porzadnie je umyć? Pacjent to Mazda 6 więc cieńki i bardzo delikatny lakier.

Jak było u lakiernika to może już mieć całkiem inny lakier niż fabryczny. Np grubszą powłokę bezbarwnego i może być nawet twardy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.