Skocz do zawartości

Krótkie pytanie i krótka odpowiedź


AreK

Rekomendowane odpowiedzi

@Strus Tugi nie używałem jedynie kilka butelek od Adbl i tam pomyślałem ze przy całym procesie przygotowania auta czy pod korektę (juz może niedługo) czy pod wosk niektóre produkty można było zamienić. Działanie Adbl Vampire Liguid bez zastrzeżeń ale może jest coś wydajniejsze i cenowo podobne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
11 minut temu, kolo100 napisał:

Do regularnego cotygodniowego mycia wystarczy rozcienczenie 1:10?

Wysłane z mojego SM-T813 przy użyciu Tapatalka
 

Nawet 1:15 badz 1:20 bym sie pokusil 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie będzie za słabe? Napisane jest że dla mocnych zabrudzeń od 1:4 do 1:10 a dla lżejszych od 1:10....
Zrobię jak polecicie ale z litra mam 10 litrów roztworu to nie trzeba za bardzo oszczędzać :)

Wysłane z mojego SM-T813 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Flexipad jest na mokro i ma większy wybór, zakres gradacji. Mi bardziej pasuje kovax, ale co kto lubi. Trzeba tylko pamiętać, że oznaczenia kovaxa to takie lekko zawyżone (1500 to takie 2000). Fajnie kovaxa używać na średniej lub miękkiej przekładce. Ja mam twardą ori i delikatnie się działa :) nakleiłem na średnią przekładkę flexipad i było fajnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.
Zaczynam przygodę z polerowaniem maszyną DA. Kupiłem zestaw past menzerna 400, 2500, 3500, teraz doczytałem że na początek lepsze będą pasy dedykowane pod DA czyli Sonax EX 04-06, NP 03-06, Meguiars 101, 105.
Może głupie pytanie ale lepiej będzie się pracować na tym Sonax i Meguiars jak Menzerna?

Wysłane z mojego VTR-L29 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
23 minuty temu, Arkeolowy napisał:

z tego co wiem to 101 i 105 dedykowany jest ale na rotację :good:

na odwrót. Dedykowane do DA na pady z MF

http://meguiarsonline.com/forums/showthread.php?56732-The-true-story-of-Meguiar-s-M101-(overview)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to fail info z kimś gadałem na Warsaw Moto Show i też mówił, że 101 bardziej na rotację, a D300 na DA. Z tym, że to jest jeden pies co jest do czego dedykowane. Perfect Finish jest na rotacje - używałem na DA i brak różnic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
3 minuty temu, Arkeolowy napisał:

to fail info z kimś gadałem na Warsaw Moto Show i też mówił, że 101 bardziej na rotację, a D300 na DA

na 99.99% jestem pewien że 101 na DA.

@AreK @krd  jak to jest ?

 

btw. wiesz jak użyjesz na rotacji czy DA, świat sie nie zawali ;) Sam używam na przemiennie. Mi chodzi tylko o to "producent do czego przeznaczył" ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.