Skocz do zawartości

Krótkie pytanie i krótka odpowiedź


AreK

Rekomendowane odpowiedzi

@grechut gdzieś na amerykanckim forum widziałem opinie typy Gold standard polish to 3D one hybrid w spray bottle. Gold standard nie miałem ale przyznam że korci mnie żeby 3D przelać do butelki z atomizerem , pasta jest dość wodnista .

Wysłane z mojego SM-G991B przy użyciu Tapatalka

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki chłopaki. 

Właśnie na 3d one bardzo dobrze mi się pracowało, fajnie bo szybko się wypracowuje i można trochę skrócić czas polerowania. Mam właśnie nowy zakup i ostatnio przeglądając półkę z gratami doszedłem do tego że brakło mi pasty. Mam menzerny ale jak już pracowałem na czymś lepszym to średnio mi się widzi 😛

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@grechut  nie musisz mieć oryginalnego pad washera. Wystarczy wiadro i butla 5L po wodzie, ewentualnie te ustrojstwo z wirnika od frani.

Pasta DIY wymywa się z pada samym szamponem , więc nie trzeba dwóch opryskiwaczy i użycia APC jak w przypadku past Opti 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drodzy, taki temat: Accord i klej na podłokietniku. Praniem zeszła może połowa. Zeskrobać jak wyschnie? Przyłożyć gorącą mikrofibrę na trochę i przepedzelkowac APC? Co byście radzili?65fbde6484f861bcbe3c2d705c0f9a10.jpg

Wyryte w skale z S20 FE 5G

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawno już nie byłem na forum, a kończą mi się niektóre kosmetyki. Szukam wosku, który da fajny efekt ( głębia albo lustrzany efekt), bedzie latwy w aplikacji. Trwaloac wystarczy 2-3 miesiące. Do tej pory używałem QW od Adbl i byłem z niego zadowolony. Zastanawiam się teraz czy kupić ten sam czy Tenzi Ceramic Wax czy może jeszcze coś innego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znacie może jakieś produkty, które można użyć po umyciu i osuszeniu auta podbijając walory wizualne, ale nie dokładając hydro? Znalazłem P&S Dream Maker, ale prawie stówa za pół litra to sporo. Gdyby istniało coś tańszego z takimi właściwościami to chętnie się dowiem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki chłopaki. 
Właśnie na 3d one bardzo dobrze mi się pracowało, fajnie bo szybko się wypracowuje i można trochę skrócić czas polerowania. Mam właśnie nowy zakup i ostatnio przeglądając półkę z gratami doszedłem do tego że brakło mi pasty. Mam menzerny ale jak już pracowałem na czymś lepszym to średnio mi się widzi
Główna różnica to taka, że 3d one tuszuje defekty. Po wymyciu można się zdziwić, natomiast przy DIY gsp tego nie ma. To co widzisz tak jest.
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, bienek napisał(a):
18 godzin temu, grechut napisał(a):
Dzięki chłopaki. 
Właśnie na 3d one bardzo dobrze mi się pracowało, fajnie bo szybko się wypracowuje i można trochę skrócić czas polerowania. Mam właśnie nowy zakup i ostatnio przeglądając półkę z gratami doszedłem do tego że brakło mi pasty. Mam menzerny ale jak już pracowałem na czymś lepszym to średnio mi się widzi emoji14.png

Główna różnica to taka, że 3d one tuszuje defekty. Po wymyciu można się zdziwić, natomiast przy DIY gsp tego nie ma. To co widzisz tak jest.

No ale pad washer to must have przy tej paście? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Mr.Wolf napisał(a):

Znacie może jakieś produkty, które można użyć po umyciu i osuszeniu auta podbijając walory wizualne, ale nie dokładając hydro? Znalazłem P&S Dream Maker, ale prawie stówa za pół litra to sporo. Gdyby istniało coś tańszego z takimi właściwościami to chętnie się dowiem. 

Wolfgang Uber rinseless, taniej się chyba nie da 😉

20ml na litr wody i masz fajny qd, taki ppz 👍

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, pablo15005 napisał(a):

@grechut jak dla mnie przy każdej 🫣 nie wyobrażam sobie polerowania bez tego teraz... Kup sobie nawet taki za 130 zł z neta i będzie 👌 

Stosunkowo mało korekt robię i na 3-4 korekty w sezonie to mi najzwyczajniej szkoda kasy. 😕

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.