Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim aucie 3?


Rekomendowane odpowiedzi

@Malwin41

Niby fajnie, ale miałem a6 i może z 3 4 razy wykorzystałem kubaturę takto zbędna. Inaczej, powiem ze nawet mniej mógłbym zabrać do a6 niż do a5 bo a6 była bieda edition i nie kładła się kanapa 🙈

@Grzechu23

Mnie np już by drażniło że fotele nie mają pamięci, i że jest sterowanie manualne albo że ADS tak mało rozbudowany. Coś za coś, za to np fajna alakantara w perforacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Streat USA - wiadomo, tam kosztowało grosze, podobno model w ogóle nie wypuszczany na Europę.Wielkość S- klasy z Mercedesa......hektar blachy do zrobienia.Oczywiście "ulubiony" czarny-zrobiony w dwóch etapach i dwie warstwy powłoki UK 3.0 do tego wyklejka wnęk klamek i słupków piano

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@rudi0018 Ta rdza to wynik nieprzemyślanej konstrukcji. Śrubunek mocujący przechodzi w tych miejscach ba wylot podłogi i ma kontakt z czynnikami zewnętrznymi. Wg mojej teorii, jest dzięki temu zimniejszy niż temperatura powietrza wewnątrz auta, a więc na nim i wszystkim czego dotyka zachodzi kondensacja pary wodnej. W takim układzie jest to walka z wiatrakami.

Zerwałem do gołej stali. Starałem się mechanicznie usunąć wszystkie ogniska rdzy, ale wżery były miejscami dość mocne i jestem pewien, że to nie udało się w 100%. Zabezpieczyłem podkładem cynkowym w sprayu, a następnie położyłem 3-4 warstwy czarnego lakieru.

Muszę jeszcze odrdzewić i ocynkować podkładki i gotowe do montażu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

#zostańwdomu weszło za bardzo i ogarnąłem kluczyk od auta 🙂 Koch H8 + czerwona szyszka polerska i jako wisienka  @Manufaktura Wosku  Interior Finish HD jak zwykle przy takich rzeczach robi robotę 🙂 
20200414_155305.jpg.4c424aa20d922954cbcfd43bee7204d5.jpg

20200414_163642.jpg.956f973405782eb52e7cce428b6918f8.jpg20200414_163717.jpg.50681e7785c2e4a8180b0faa1caa743a.jpg
 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poskładałem po praniu wnętrze Toyoty żony, jutro wrzucę CarPro Fabric Coat.

Volvo opłukałem, maskę wyglinkowałem na poślizgu z Chemical Guys Ecosmart, później one step Finish Kare #215 na 3/4 powierzchni i Koch 8.02 i Menzerna FF 3000 dla porównania na 1/4 powierzchni. Wszystko przykryte SOFT99 Mirror Shine. Jutro wyjadę w słońcę i zobaczę, co wyszło. Jednak maska jest tak zjechana, że pojedzie do malowania za jakiś czas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z racji, że dosyć często brudzi mi się bagażnik, a wykładzina, którą jest wyłożony jakoś nie współpracuje ze mną przy odkurzaniu, wrzuciłem matę.
O firmie, która to produkuje pierwszy raz słyszę, ale wykonanie całkiem spoko. 6415ca2927f496fda2db892e354f3b1e.jpgd6f7b4efa455a68dced0f5cad445c549.jpg

Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@MMCzysci

Mam taką samą chyba, już prawie 3 lata. Wstępnie chciałem wziąć, tak jak do wnętrza wykładziny, od rezaw-plast. Cena jednak zrobiła swoje:) Myje się ją dobrze i chociaż nie wygląda tak zacnie jak ta w/w to wizualnie jest spoko. Do tego dopasowanie też b.dobre.

 

Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, dopasowanie bardzo fajne. Jest sztywna, wiec za pierwszym razem nie bardzo wiadomo jak ją ułożyć, ale wystarczy pokombinować i wtedy pasuje jak ulał. Generalnie polecam, cena 4x niższa, niż oryginał w SC.
W sumie dziwna akcja, bo auto unikatem nie jest, przekopałem pół internetu, a znalazłem z takimi matami tylko dwie aukcje, przy czym druga była chyba błędnie opisaną matą do F2.

Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lampa lewa w klapie wymieniona na nową. Z pozostałych usunięta folia. Pozostałe lekko przejechane maszynką. Ale chyba trochę za jasno teraz. 🧐

_20200415_140546.JPG.ff6dc0c6dbaee1c400492dbf564cc312.JPG

Zobaczę jak pogoda się poprawi i umyję auto czy tak zostawić, czy jednak pójść w delikatną folię. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj i pielegnacja i eksplatacja 😜 Najpierw wymieniłem siłowniki w klapie bo moje miały dosyć jako że auto Włoskie to i wpadły z tego kraju części 😉

IMG-20200415-164946-1.jpgupload your image

A tu już na furce , niby stare nagle zaczęły działać , ale to typowe dla wymienianych rzeczy 🙃.

IMG-20200415-165326-1.jpg

Potem odkurzanko bagażnika , bo przewoziłem węgiel dla Babuni a jutro na zakupy żeby było czysto;) Nie mam fotek:( .A że się rozkręciłem  i miałem kupe na haku 🤣 to wpadło szybkie mycie  😛 mimo że tylko zakurzony ale już mnie nosiło do mycie😜Szampon @Funky Witch bo akurat w słoneczku myłem, 😎  A jako dla treningu rączek wpadło na  lakier dawno nie używane przeze mnie  Chemical gyus P40 Foteczki 😉

IMG-20200415-181922-1.jpg

IMG-20200415-185051.jpg

IMG-20200415-185103-1.jpg

A @Gozdziu23 i @Gesiu_15 co do usunięcia znaczków  , znalazłem w necie . W sumie nieźle to  wygląda 😀.

Stilo-inspiracja.png

@lukeu W sumie bardziej podobał mi się na zimowych 😉. Ale im częściej wracam do twojego posta to tym bardziej mi się podoba , na letnim setupie😎. Kozak wyszedł tłumiczek. @Slovak  W sumie mnie nawet ten opel się podoba,  a jaki powinien być Ori zrobić ci zdjęcia tyłu 😛 tej Asterki .@kamil598  Na czarnym ten Nattys siada jak złoto 🤩😍

 

 

  • Lubię to 3
  • Super 1
  • Okay 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.