Skocz do zawartości

Czego używać do nabłyszczania i pielęgnacji opon ?


Maru 123

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Ostatnio nastała moda na kupno dressingu od Ultracoat, a mianowicie Quartz Tire Dressing. Wczoraj miałem przyjemność podziałać i mogę powiedzieć, że to już chyba z dziesiąty dressing do opon w arsenale, ale mocno się wybił.

Mega mi przypasował i przypadł do gustu. Łatwość aplikacji, zapach i to co najistotniejsze wygląd jaki po sobie pozostawił. Dla mnie FEST. Znalazłem tym samym następcę dla matowej Black Mamby, która mam w kolekcji od chyba sześciu lat 😛 

Jako ciekawostkę dodam, że aplikowałem produkt gąbką na do mycia ciała z biedry i elegancko się tym pracowało i momentalnie poczerniłem "balony"

Efekt jaki uzyskałem na oponach Goodyear to raczej mat, może delikatną satynę. 

20221029_223036.jpg.0df2cf612c7f16586647e77867306150.jpg

20221029_222839.jpg

20221029_222923.jpg

20221029_223108.jpg

20221030_143402.jpg

  • Lubię to 11
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 30.10.2022 o 21:13, maciek-drummer napisał(a):

Ostatnio nastała moda na kupno dressingu od Ultracoat, a mianowicie Quartz Tire Dressing. Wczoraj miałem przyjemność podziałać i mogę powiedzieć, że to już chyba z dziesiąty dressing do opon w arsenale, ale mocno się wybił.

Mega mi przypasował i przypadł do gustu. Łatwość aplikacji, zapach i to co najistotniejsze wygląd jaki po sobie pozostawił. Dla mnie FEST. Znalazłem tym samym następcę dla matowej Black Mamby, która mam w kolekcji od chyba sześciu lat 😛 

Jako ciekawostkę dodam, że aplikowałem produkt gąbką na do mycia ciała z biedry i elegancko się tym pracowało i momentalnie poczerniłem "balony"

Efekt jaki uzyskałem na oponach Goodyear to raczej mat, może delikatną satynę. 

 

Wygląda naprawdę kozacko. Trzeba będzie spróbować. Idealna satynka.

Interesowałem się nim ostatnio, ale Gyeon mi się skończył i kupiłem następny.

Jak z trwałością?

 

PS. Dawno mnie tu nie było, ale widzę, że Golfik ma już u Ciebie dożywocie 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Viento  czy dożywocie to nie wiem 😉 ze względu na powiększenie rodziny muszę właśnie szukać większego daily. 

To raz, a dwa już leciwe auto się zrobiło, choć na nie nie mogę narzekać 🙂 

Co do dressingu bardzo fajny, ale mam jeszcze w arsenale dwa Gyeony i ciężko byłoby mi wyłonić faworyta. Wszystkie są GIT 👌🏻

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Panowie a jaka jest różnica między Gyeon tire express a Gyeon Q2 ?

Producent deklaruje, że Tire(niebieski) jest trwalszym produktem niż wersja express. Z niebieską wersją miałem do czynienia dawno temu i jej konsystencja była wodnisto-półżelowa, a w express ma postać kremu. Zapach jak dla mnie na plus w wersji express(jak dla mnie kokos)oraz możliwość aplikacji na mokrą oponę. Tire zostawiał u mnie błyszczące wykończenie, a express mocną satynę - oczywiście bez docierania.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Ja jakoś specjalnie nie zwracałem nigdy na trwałość, ale jeśli zależy Ci na trwałości i kasa nie gra roli to kup Carpro BlackOut. Nie testowałem Darkside ale w CP fajne jest to że mozna kupić produkt w 50ml opakowaniu i nie wydając dużej kasy przetestować samemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jakieś zastępstwo dla Megsa Endurance? Absolutnie maksymalne przyciemnienie i połysk. Mile widziana wodnista konsystencja. Zależy mi też na trwałości, bo Megs traci wizualnie już po jednym deszczu/myciu. Używam Kocha PSS i jest przyjemny, ale do Endurance mu brakuje jeśli chodzi o wygląd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.