Jump to content

Howard66

Użytkownik
 • Content Count

  20
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About Howard66

Informacje

 • Imię
  Paweł
 • Auto
  Audi a6 c6

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Tak zdjęcia robione dzisiaj ale takie rysy były już po odebraniu auta od nich . Mycie samoobsługowe i dawanie na myjnie ręczną .
 2. No właśnie .Jak odbierałem auto wszystko ok .A później następnego dnia w słońcu masakra. I tak jak mówiłem dawałem auto do poprawy tylko zapewne znając życie nawet go nie ruszyli .Czy warstwa lakieru , powłoki może już być tak cienka że nie da się mocniej ?
 3. Kolor czarny .Tak powiedział że dwa,trzy etapy . Bo są też mocniejsze rysy ale zależało mi żeby usunąć te drobniejsze na to był wosk fusso soft. Było to kilka miesięcy temu ale teraz postanowiłem o tym napisać. Po awanturze oddali 400 zł . Przymierzam się żeby samochód dać ponownie do innego fachowca tylko po poprzednich fachowcach i ich stwierdzeniu że lepiej się nie da mam obawy . Sorry Panowie ale na szybko zdjęcia robione ....maski i klapy bagażnika . Praktycznie te ryski są wszędzie.
 4. Dzięki . Później wrzucę zdjęcia.
 5. Witam.Posiadam audi a6 c7. Samochód oddałem do profesjonalnego warsztatu w celu usunięcia rys tzn.rysy drobne . Było to trzy etapowe usuwanie rys .koszt 1000 zł .Po odbiorze auta nie widzę różnicy no może delikatnie .A zapewniano mnie usunięcie do 80% rys . Samochód oddany powtórnie do ponownego polerowania . Efekt ten sam . Pracownik mówi że nic nie da się bardziej zrobić .Czy faktycznie tak może być ? Pod światłem wszędzie widać mikroryski .
 6. Witam. Czy znacie może inny wosk który jest wytrzymały podobnie lub bardziej jak coli ,fk , czy fusso ? Przyznam że przede wszystkim zależy mi na trwałości.
 7. Witam. Czy ktoś może wypowiedzieć się więcej temat tego wosku? Były już jakieś testy ? Planuję kupić ten wosk ...ewentualnie fusso
 8. Witam. Czy może ktoś wie gdzie można kupić tester tego wosku ?
 9. Myślałem o AngelWax guardian. ....Niby piszą że wytrzymuje nawet 6 miesięcy. Może i faktycznie titanium będzie najlepszym wyjściem
 10. Dokładnie. ... Żeby miał tylko zastosowania wyżej wymienione i był dosyć trwały.
 11. Dzień dobry interesuje mnie wosk który nie przyciąga brudu a wręcz go odpycha.Po prostu wosk najbardziej odporny na czynniki zewnętrzne. Oczywiście coś lepszego z wyższej półki. Proszę o propozycje ....
 12. Więc teoretycznie Guardian powinien tyle samo a nawet dłużej wytrzymać No ale faktycznie wszystko zależy od przygotowania auta pod wosk.
 13. A co było pod Desirabla ?
 14. A jak wytrzymałość Guardiana ?

Sponsor serwisu

Pogotowie Zamkowe Gdynia

×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.