Skocz do zawartości

Wybór myjki ciśnieniowej


jarusiek

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki za odpowiedź. Zdaję sobie sprawę z wyższości silnik indukcyjnego nad szczotkowym, ale czy przy moim ( w sumie sporadycznym) użytkowaniu w jakikolwiek sposób (poza cichszym działaniem) odczuję wyższość Vertigo? Czy silnik szczotkowy przy okazjonalnym użytkowaniu tak i tak padnie? Do zakupu Verigo 26 nieco zniechęca mnie jego ciężar, na w sumie małej powierzchni roboczej te 10 kg nadwagi ma sens? Rozumiem, że tyle ważą lepsze materiały, ale czy Titan jest istotnie bez sensu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Daniello18 napisał:

Według mnie warto dopłacić do Vertigo 26 ze względu na silnik indukcyjny który jest dużo cichszy i trwalszy.

Dzięki za odpowiedź. Zdaję sobie sprawę z wyższości silnik indukcyjnego nad szczotkowym, ale czy przy moim ( w sumie sporadycznym) użytkowaniu w jakikolwiek sposób (poza cichszym działaniem) odczuję wyższość Vertigo? Czy silnik szczotkowy przy okazjonalnym użytkowaniu tak i tak padnie? Do zakupu Verigo 26 nieco zniechęca mnie jego ciężar, na w sumie małej powierzchni roboczej te 10 kg nadwagi ma sens? Rozumiem, że tyle ważą lepsze materiały, ale czy Titan jest istotnie bez sensu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź. Zdaję sobie sprawę z wyższości silnik indukcyjnego nad szczotkowym, ale czy przy moim ( w sumie sporadycznym) użytkowaniu w jakikolwiek sposób (poza cichszym działaniem) odczuję wyższość Vertigo? Czy silnik szczotkowy przy okazjonalnym użytkowaniu tak i tak padnie? Do zakupu Verigo 26 nieco zniechęca mnie jego ciężar, na w sumie małej powierzchni roboczej te 10 kg nadwagi ma sens? Rozumiem, że tyle ważą lepsze materiały, ale czy Titan jest istotnie bez sensu?
Również jestem ciekaw tego Titana.

Wysłane z mojego SM-A505FN przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiona. Pogadałem jeszcze chwile z gościem..pomacałem i wziąłem tego Lavora. Już nawet zrobiłem pierwszy spłukanie, wydaje się spoko sprzęt, ładne ciśnienie, fajna jakość wykonania. Zobaczymy ile posłuży. W porównaniu do K5 to jakością biję ją dwukrotnie. Cena 699 zł OBI. 

 

 

IMG_6749.JPG

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, wojtecki napisał:

Kupiona. Pogadałem jeszcze chwile z gościem..pomacałem i wziąłem tego Lavora. Już nawet zrobiłem pierwszy spłukanie, wydaje się spoko sprzęt, ładne ciśnienie, fajna jakość wykonania. Zobaczymy ile posłuży. W porównaniu do K5 to jakością biję ją dwukrotnie. Cena 699 zł OBI. 

 

 

 

Wojtecki masz może jeszcze pudełko z tej myjki. Pilnie mi potrzeba wymiary pudełka żeby kuriera zamówić a nigdzie nie mogę znaleźć. Będę bardzo wdzięczny plisss.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, tomo napisał:

Wojtecki masz może jeszcze pudełko z tej myjki. Pilnie mi potrzeba wymiary pudełka żeby kuriera zamówić a nigdzie nie mogę znaleźć. Będę bardzo wdzięczny plisss.

niestety 😕 myjkę mam 25km od siebie. Nie pomogę Ci do weekendu. 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, z uwagi na fakt że moja dotychczasową myjka parkside odmówiła posłuszeństwa, padła decyzja o zakupie już nieco porzadniejszego sprzęty a mianowicie KRANZLE. 

Do mycia mam dwa samochody i kostkę brukowa. I tu moje pytanie, czy jest sens dopłacić do 1152 czy wystarczy 1050 TST. Napewno dokupię też ufo, w przypadku 1050 ufo light, i tu właśnie nie mogę znaleźć informacji jak się ma light do niebieskiego ufo. 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ufo niebieskie jest napewno lepiej wykonane lecz ono potrzebuje minimum 10L/min.
Do mniejszych jak 1050 i XA jest model light który też ma szybkozłącze.
Ja mam 2160 ale tak jak w 1152 regulacja ciśnienia bardzo mi pomaga przy kołach i silnikach.
Pozdrawiam.
Numer do przedstawiciela jak coś:
p. Marcin +48723110000

Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.