Skocz do zawartości

Powłoki, supersealanty etc...


Evo

Rekomendowane odpowiedzi

Jak wizualnie to tylko v1+uncr stare sprawdzone combo chyba, ze @SzaKal twierdzi inaczej 😛 

 

p.s. Bardzo podobała mi sie relacja kolegi @kaskra1 bodajże od focusa rs mk3, gdzie uncr siadl na crystal serum lighta 😎

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, wygląd połączenia UNC-R 1,5 + klasycznego jest super, fajny look i głębia.

UNC-R 1,5 jest łatwiejszy w aplikacji od standardowego, a znów standardowy aplikowany na 1,5 też jest bardzo łatwy do aplikacji.

Przede wszystkim chodzi o to że 1,5 i klasyczny maja te same rozpuszczalniki i już po godz. można to warstwować.

V1 ma inny rozpuszczalnik, ten sam do v2. a pełne utwardzenie v1 jest po około 48 godz. 

Aplikując 1,5 + klasycznego powstawanie water spotów wyeliminujemy praktycznie do zera 🙂

  • Dziękuję 1
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak wygląda UNC'r 1,5 + UNC'r ( zwykły ) - na iście nie detailingowym kolorze 

DSC_0577.JPG.db6ec556d23ca6ff489fe818bc53f11b.JPGDSC_0595.JPG.e24cbe60057bb31cb47f3a7f3e8f0799.JPGDSC_0599.JPG.f3631eb49f7ab0685a5061f4abcdb6c5.JPG

 

Co do waterspotów , @SzaKal nie wiedziałem że to za sprawą warstwowania ale faktycznie coś w tym jest . Dodatkowo śliskość lakieru jest fenomenalna . 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@SzaKal, mnie tylko zastanawia, dlaczego ta informacja jest rozpowszechniana dopiero teraz, a nie wraz z pojawieniem się wersji 1.5 na rynku. Przecież to nie jest producent rangi Mr Fixa i można to było wcześniej przetestować i opisać. Sam bym tylko tak kładł, a tak umarł w butach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 24.04.2019 o 22:29, zajkos10 napisał:

Panowie po jakim czasie mozna klaść powłoke na element który został na nowo polakierowany ?

Nikt Ci nie powie jakiego klaru używa.

Są obecnie lakiery, które potrafią się w pełni utwardzić po 24h. Kładłem na takie po 2 dniach i powłoki trzymały jak złoto.

Ale są też lakiery gdzie kilka tygodni warto zaczekać. Jak nie wiesz z czym masz do czynienia to czekaj przynajmniej miesiąc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
W dniu 26.04.2019 o 12:47, MarBi napisał:

Prostaff CC Gross Gold Wheel Coating używał ktoś ? lub ma wiedzę na temat tego produktu ?

Miałem i używałem.

Banalna aplikacja. Przetrzyj - zapomnij. Zupełnie jak Water Gold. Daje efekt połysku. Niestety nie powiem jak z trwałością bo mnie zmylił..... A jak ? Ano tak że po miesiącu mi się zapchał i pomyślałem, że lipa. Puściłem dalej w obieg i po jakiś 2 tygodniach i porządnym myciu szczotką (z reguły myję felgi bezdotykowo) pożałowałem że sprzedałem bo kropelki wróciły. Niestety potem nie zwracałem uwagi więc nie jestem w stanie powiedzieć ile leżał ale zamierzam znów go kupić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Chcialbym znajomemu polecic jakis produkt w spraju,latwy w aplikacji(tez na zewnatrz) o pewnej trwalosci tak do 6 miesiecy przynajmniej i fajnym efekcie,wytypowalem takie produkty,co byscie wybrali ?

-Tac System Monlight,z tego co widze n.1 tego typu produktu spelniajace wszystkie kryteria ale niedostepny 

-Gyeon Can Coat,bardzo drogi,deklarowana trwalosc do 6 miesiecy,nie wiem jak realnie

-Fx Protect Vision coating,prawdziwa powloka o niby prostej aplikacji i trwalosci 6-12 miesiecy,nie wiem jak realnie 

-CarChem nano sealent,na papierze ma wszystko,niska cena,prosta aplikacja,trwalosc 1-2 lat,ale nie moge zadnych info na temat tego produktu znalezc 

-Sonax PNS,klasyk ale trwalosc chyba raczej w granicach 3/4 miesiecy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@menior problem w tym że kolega musi się trochę postarać by chociaż produkt polezal połowę tej wartości deklarowanej. Odsmalanie,itp no i chociażby jakiś lekki finish bądź cleaner na maszynie 😉

Wtedy to wybrałbym TS moonlighta. Wystarczająca ilość opinii i w 80% pewniak tych 6 miesięcy 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[mention=15834]Tomas22[/mention] problem w tym ze kolega nie ma takiego zamilowania i pasji jak my tez bym wybral Monlighta gdyby on byl gdzies dostepny a w jedynym sklepie w jakim wystepuje jest niedostepny 

Carpro hydr2o odpowiednio aplikowany - spryskanie i ogień z myjki ale od dołu aby woda nie spływała po zaaplikowany produkcie, a zmywać go jakby pod ciśnieniem z dołu na górę


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Birkhof napisał:

Carpro hydr2o odpowiednio aplikowany - spryskanie i ogień z myjki ale od dołu aby woda nie spływała po zaaplikowany produkcie, a zmywać go jakby pod ciśnieniem z dołu na górę

A jeśli chcesz zaoszczędzić trochę produktu - na lekko zwilżony, czysty lakier 2-3 strzały produktu, w ręku wilgotny (ale nie ociekający wodą - po prostu zmoczony w wodzie i średnio wyciśnięty) aplikator z MF, w gotowości sucha MF. Wilgotnym aplikatorem rozprowadzasz produkt po elemencie, a potem wycierasz suchą MF. 3 strzały wystarczą na taką aplikację produktu na masce Octavii. Sprawdzone osobiście - niedługo wrzucę film z takiej aplikacji 4 najpopularniejszych (moim zdaniem) tego typu zabezpieczeń.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jeśli chcesz zaoszczędzić trochę produktu - na lekko zwilżony, czysty lakier 2-3 strzały produktu, w ręku wilgotny (ale nie ociekający wodą - po prostu zmoczony w wodzie i średnio wyciśnięty) aplikator z MF, w gotowości sucha MF. Wilgotnym aplikatorem rozprowadzasz produkt po elemencie, a potem wycierasz suchą MF. 3 strzały wystarczą na taką aplikację produktu na masce Octavii. Sprawdzone osobiście - niedługo wrzucę film z takiej aplikacji 4 najpopularniejszych (moim zdaniem) tego typu zabezpieczeń.

Mhm, ja kupiłem sobie do takich produktów atomizer kosmetyczny z dozą chyba 0,15ml polecam bo robi konkretną mgiełkę


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.