Jump to content

MatthewG

Użytkownik
 • Content Count

  880
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About MatthewG

Informacje

 • Imię
  Mateusz
 • Lokalizacja
  Kraków

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Gratuluję zostania tatą Przyjemny wóz Panie.
 2. Jakiś dowód na poparcie tej tezy? Że niby Iron X był tak słaby od początku czy pogorszył się aż tak w ostatnim czasie?
 3. Ja miałem to przez pewien czas na jednym z aut i muszę przyznać, że produkt sprawował się bardzo przyzwoicie Warto dać mu szansę. Zapach jedynie średnio przyjemny..
 4. Słyszałem ostatnio od zaufanej osoby, która zawsze była fanem produktów Gtechniq, że chyba stało się coś niedobrego z G1 w ostatnim czasie.. Czas pokaże czy rzeczywiście tak jest.
 5. Arek, kilka słów o produktach firmy Pomponazzi? Dużą wiedzę mają osoby pracujące tam z Tobą?
 6. Jaki środek do profili zamkniętych polecacie? Coś iście "detailingowego" z najwyższej półki
 7. Mega relacja.. Łezka się w oku zakręciła i przypomniały się dawne czasy Arsenał masz profi, miejsce już ten fajne jest, fura zakupiona, nic tylko jeździć i myć Wielkie dzięki!
 8. I dlatego właśnie powłoka jest najlepszym zabezpieczeniem do typowego daily. Jeśli chcemy by Nasz samochód, który jest użytkowany codziennie wyglądał równie dobrze jak ten weekendowy to nie pozostaje Nam nic innego jak zaopatrzyć się w taką małą buteleczkę. Myjąc auto zgodnie ze sztuką i nie dopuszczając do zapchania się powłoki będziemy mieli spokój na długi czas. Natomiast na to Nasze oczko w głowie od czasu do czasu wosk by nie zapomnieć czym jest prawdziwy detailing i jak powinny pachnieć wszystkie kosmetyki Mówimy tutaj o sytuacjach gdzie ktoś ma więcej niż jeden samochód w domu, rodzinę na głowie, chroniczny brak czasu i chęć realizowanie jeszcze innych pasji.
 9. kaskra1, to teraz czekam na relację w PSB żeby zobaczyć jak wizualnie wyszło takie połączenie
 10. kaskra1, a co to za dziwna kanapka w postaci GT i na to Max Protect?
 11. Też mam srebrny, a nie mam tego produktu.. To chyba źle, prawda Karol? Ma jakiś ładny zapach?
 12. A on nie był kiedyś za jakieś 500+?? Znowu były podwyżki..?
 13. MatthewG

  Gtechniq G1

  Ja nakładałem kilka NW ruchami kolistymi i nie doszukiwałbym się tutaj przyczyny.. Chociaż jak tak o tym pomyślę to chyba przy ostatniej aplikacji takich ruchów nie było. Podjedź do chłopaków i z Nimi porozmawiaj, tak będzie najlepiej.
 14. Może dam mu szansę w tym sezonie, zobaczymy. Najlepiej/najłatwiej wypłukujący się szampon jaki miałem to zdecydowanie Zymol Clear Płukając samochód miałem wrażenie, że wodą spłukuję wodę
 15. MatthewG

  ADBL Quick Wax

  Mnie schodzi raczej dłużej I oczywiście piszę tutaj o nakładaniu zwykłego QD. Z tym, że nakładany jest z odpowiednim "namaszczeniem"

Sponsor serwisu

Pogotowie Zamkowe Gdynia

×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.