Skocz do zawartości

Powłoki, supersealanty etc...


Evo

Rekomendowane odpowiedzi

@mario448  z Kisho jakies dziwne rzeczy sie dzieja gdzie mieszkam,tutejsi detailerzy dostaja masowo  propozycje od niby Kisho ze w cenie pokrycia kosztow przesylki dostana niby z Japoni probki ich powlok,no i faktycznie cos przychodzi ale wątpię aby to byly oryginalne powloki,raczej jakies chinskie podrobki 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, menior napisał:

tutejsi detailerzy dostaja masowo  propozycje od niby Kisho ze w cenie pokrycia kosztow przesylki dostana niby z Japoni probki ich powlok,no i faktycznie cos przychodzi ale wątpię aby to byly oryginalne powloki,raczej jakies chinskie podrobki 

Była kiedyś taka akcja z KISHO, że pisałeś do nich  maila co potrzebujesz i właśnie za koszty wysyłki przesyłali Ci wybrane produkty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, smerf91 napisał:

Była kiedyś taka akcja z KISHO, że pisałeś do nich  maila co potrzebujesz i właśnie za koszty wysyłki przesyłali Ci wybrane produkty.

W tym przypadku oni sami wysylali propozycje,no troche mi sie to wydaje malo wiarygodne by za ok 20 dolcow dawali zestaw powlok wartych setki dolarów 😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

@menior mi sie wydaje że chca wrocić na rynek. Kisho aktualnie mało kto kładzie, mało kto pyta o tą powłoke. Osobiscie nie znam osoby co kładła Kisho. Sam mam ich powłoke w domu bo wygrałem w konkursie i jeszcze nie było okazji jej położyc a podobno nie sa trudne w aplikacji 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Dziś temat, który nie był często poruszany. Termin ważności powłok.

Tac System Moonlight - kupiłem bardzo dobrą partię, trwałą, o ile pamiętam w 2018r. Do 2020 wszystko było w porządku z zakupioną butelką. W 2021 powłoka z tej butelki zrobiła się "chwytliwa" i trudna do dotarcia. W 2022 rozwarstwiła się, bez możliwości wymieszania. Choć byłem zadowolony z produktu, to przez ryzyko trafienia słabej partii raczej ponownie nie zakupię. (Prędzej Gyeon CanCoat, którego też posiadam).

 

Cquartz UK3.0 - deklarowana przydatność pół roku od otwarcia albo rok na półce od produkcji. Jako, że miałem dużo produktów na zapas zaaplikowałem ostatnio butelkę, która była wyprodukowana około 18 miesięcy temu. Wszystko ok, zawartość klarowna, docieranie łatwe.

 

Cquartz SiC - no i tu zawód. Termin przydatności deklarowany jak UK3. Ale niestety po tym samym okresie przechowywania (ok 18m) we wszystkich butelkach w produkcie wydzielił się osad. Przy próbie wymieszania produkt jest zdecydowanie mętny. Tu jak widać bardzo trzeba pilnować terminu ważności.

  • Lubię to 5
  • Okay 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Przez przypadek zamiast AQUA 9H która już kładłem kupiłem graphene, ale znalazłem o niej dosyć mało informacji dotyczącej samego zrzutu wody, domywania i trwałości. Ktoś ma i może się podzielić paroma słowami? Aplikacja podobno bardzo przyjemna 🙂 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.