Skocz do zawartości

Produkty niepolecane / niebezpieczne / trefne


cyprianmeister

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 miesiące temu...

Ja zdecydowanie nie polecam szczotek od SG. Takich jak na zdjęciu. Pierwszy egzemplarz wyglądał gorzej po jednym aucie (używane tylko do skór). To jest egzemplarz, który SG mi przysłało na wymianę. Zrobił 2 komplety skór. Są dramatyczne

 

IMG_0708.JPG.dd5ef69fdb17722817af6792e5420a6b.JPG

IMG_0709.JPG.f7c141118fceb9234e0a9efc1921d9a4.JPG

 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Strus w ogóle moim zdaniem Shiny Garage mega poleciało z jakością. Te wszystkie "nowości" które są niedopracowane... Akcesoria które są słabej jakości. Nie wiem co się zrobiło z tą firmą. Z pewnością nic dobrego 😉 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam już ze 3 lata  dwie szczotki z SG takie jak u Strus i  wyglądają jak nowe więc może problem leży po stronie chemii lub faktycznie te pierwsze były lepsze jakościowo niż te robione obecnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Karbo nie zgodzę się bo np mam od nich nowe fibry te dwu stronne ... fibrę do docierania wosku i ręcznik żadnych problemów ( brak odstających nitek czy cokolwiek ) 

pędzle mam 2 letnie i po nich już widać ze na nowy sezon przyda się zmiana . 

a kosmetyki ? nowy citrus /nowy szampon do odtykania czy icy ceramic  dobrze się sprawdzają w swoich zadaniach . 
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tą szczotką zrobiłem 1 dach materiałowy + 2 fotele i nie widać oznak większego zużycia. Za to denerwują mnie u Shiny Garage zakrętki od butelek .. mam od nich ok 6-8 produktów i.. ani jedna zakrętka w butelkach 0,5 i 1l nie przetrwała 1wszego odkręcenia .. każda, absolutnie każda rozdziela się na 2 części i zamiast odkręcić butelkę w ciągu paru sekund .. trwa to parę minut i leci parę niemiłych słów ..

Co do produktów - zestaw do dachów materiałowych - cleaner jest okej, szczotka - ta co wyżej w temacie także, natomiast zabezpieczenie dachu ich produktem -> zapach - dramat, bez maski z filtrami nie podchodź, a sama trwałość zabezpieczenia .. żadna .. 

NW od Shiny właśnie sprawdzam, ale aplikacja średnia .. ciężko ją dotrzeć.. 

Icy Ceramic fajny, szczególnie w kontekście zdejmowania świeżych waterspotów. Mega produktem jest szampon Sleek Premium, równie dobrym Citrus. W kolejce czeka EF Wheel Cleaner .. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minut temu, FilipO napisał:

Ja tą szczotką zrobiłem 1 dach materiałowy + 2 fotele i nie widać oznak większego zużycia. Za to denerwują mnie u Shiny Garage zakrętki od butelek .. mam od nich ok 6-8 produktów i.. ani jedna zakrętka w butelkach 0,5 i 1l nie przetrwała 1wszego odkręcenia .. każda, absolutnie każda rozdziela się na 2 części i zamiast odkręcić butelkę w ciągu paru sekund .. trwa to parę minut i leci parę niemiłych słów ..

Co do produktów - zestaw do dachów materiałowych - cleaner jest okej, szczotka - ta co wyżej w temacie także, natomiast zabezpieczenie dachu ich produktem -> zapach - dramat, bez maski z filtrami nie podchodź, a sama trwałość zabezpieczenia .. żadna .. 

W przypadku produktów hydrofobowych do materiałów maska to akurat konieczność. Bez względu ja zapach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, KUBA46 napisał:

@Strus kiedy kupowałeś swoją?

A jakoś wczesną wiosną.

 

8 godzin temu, smerf91 napisał:

może problem leży po stronie chemii

Używana z Tenzi Czysta Skóra więc nie bardzo to kwestia chemii.

 

Mam 2 szczotki "nołnejm" już nie pamiętam skąd i po 2 latach są jak nowe a katowałem nimi nawet zatyrane buty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@manio49 ktoś napisał, że szczotka SG jest słaba. Pięć innych osób napisało, że u nich śmigają aż miło. HUR DUR SG złe nie dobre 😂 

Mam zacząć wymieniać, ile zagranicznych akcesoriów i kosmetyków są nie udane i wyhajpowane bez podstawnie?

  • Lubię to 2
  • Okay 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie szczotka również jak nowa po 2 latach sporadycznego używania.

Może faktycznie wadliwa partia ale widzę że ogólnie w tym roku dużo produktów wychodzi z tzw wadliwej partii choćby limitowana szczotka od gliptone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, pretor napisał:

U mnie szczotka również jak nowa po 2 latach sporadycznego używania.

Może faktycznie wadliwa partia ale widzę że ogólnie w tym roku dużo produktów wychodzi z tzw wadliwej partii choćby limitowana szczotka od gliptone.

a szkoda, bo ori szczotke gliptone mam od 2 lat i nie widać na niej zużycia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Skusiłem się przeceną w markecie i wielkością opakowania. Niestety, mleczko nie czyści szyb z twardych osadów, na co liczyłem. Robi tyle, co zwykły płyn do szyb - a może i mniej, bo zostawia film którego trzeba się pozbyć, jeśli chcemy położyć NW. Nie polecam, szkoda pieniędzy.

39D6C50D-C86D-4EE7-AABC-CC8A5BAE88DA.jpeg

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie polecam @ValetPRO za ich podejście do klienta. Kupiłem ostatnio Purple passion - nówkę ze sklepu, który waży z opakowaniem 485 g. Przy 500 ml gęstego produktu! Zgłosiłem to do producenta, dystrybutora i sklepu - ale jakoś nikt nie kwapi się z wyjściem na przeciw klienta i rozwiązaniem tej sprawy. 
Tym bardziej doceniam @ADBL, @Work Stuff, którzy potrafią wziąć odpowiedzialność za ilość/ jakość swoich produktów i zrekompensować braki chętnie i bez wymawiania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, ktm950 napisał:

Nie polecam @ValetPRO za ich podejście do klienta. Kupiłem ostatnio Purple passion - nówkę ze sklepu, który waży z opakowaniem 485 g. Przy 500 ml gęstego produktu! Zgłosiłem to do producenta, dystrybutora i sklepu - ale jakoś nikt nie kwapi się z wyjściem na przeciw klienta i rozwiązaniem tej sprawy. 

Konto na naszym forum, które oznaczyłeś miało ostatnie logowanie w 2014r.

Ich strona pl już nie działa valetpro.pl Zostajetylko producent lub sklep.

 

Mam ten produkt i użyłem go na kilka samochodów. Więc podaję wagę używanego i poziom w butelce.

Waga 410g poziom do kreski. 

Pp.jpg

Kosmetyków raczej nie można przeliczyć 1g = 1ml jak woda. 

W przypadku wielu "kremów" 1ml = mniej niż 1g produktu, zależnie od gęstości fizycznej.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, ktm950 napisał:

Nie polecam @ValetPRO za ich podejście do klienta. Kupiłem ostatnio Purple passion - nówkę ze sklepu, który waży z opakowaniem 485 g. Przy 500 ml gęstego produktu! Zgłosiłem to do producenta, dystrybutora i sklepu - ale jakoś nikt nie kwapi się z wyjściem na przeciw klienta i rozwiązaniem tej sprawy. 
Tym bardziej doceniam @ADBL, @Work Stuff, którzy potrafią wziąć odpowiedzialność za ilość/ jakość swoich produktów i zrekompensować braki chętnie i bez wymawiania.

Jeśli masz wątpliwości to weź miarkę obróć butelkę i zostaw aż wszystko zleci, wtedy dowiesz się czy brakuje Ci 50ml czy tak być powinno.Tez nieraz miałem wątpliwości co do ilości i po zmierzeniu wątpliwości znikły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.