Skocz do zawartości
MM.MM

Autobrite Magifoam

Rekomendowane odpowiedzi

@Domel ja akurat latam na bezdotyk wieczorem, jak jest pusto i luzik. Więc co z niej zostanie już nie mój problem 🙂 Przy intensywnej robocie na codzień i małej córce czas ma duże znaczenie, dla mnie potem szybkie ogarnięcie pianownicy i ręcznika też in plus. No i nie ma ryzyka zarysowań, na 2 wiadra jak myje to sporo miziania gąbki zawsze, żeby wywalić cały pył i drobinki zanim dotknie nowego obszaru lakieru 🙂

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 minuty temu, Syrio napisał:

ja akurat latam na bezdotyk wieczorem, jak jest pusto i luzik. Więc co z niej zostanie już nie mój problem

A no to inna bajka, wspominałem o tym wyżej - tam mi też będzie się jej wygodnie uzywać ;)

9 minut temu, ghost napisał:

Zmień na Bilt hambera i po problemie 🙂

Właśnie czeka w kolejce ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
26 minut temu, ghost napisał:

Zmień na Bilt hambera i po problemie 🙂

Poza tym piana nie musi siedzieć długo, po co tracić czas na czekanie, skoro w krótszym może domyć tak samo albo lepiej. A jak ktoś chce to koła i tak zrobi bez problemu 🙂

Albo na Pure Chemie Active Foam. Jeszcze szybciej znika z lakieru. Piana beznadziejna, mleko, ale robi co do niej należy i cena śmieszna. Jako oprysk też  skuteczna. To taki odpowiednik BH w polskim wydaniu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jezeli ktos bedzie chcial bilt hambera piane bede mial do sprzedania jakies 2,5 ltr na poczatku maja 🙂

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Gdzieś kiedyś tu ktoś wspominał, że stosuje Magi z oprysku. Jakie proporcje na litr roztworu. Czy siła domywania jest tak dobra jak SG CO ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi