Skocz do zawartości

Autobrite Magifoam


MM.MM

Rekomendowane odpowiedzi

Gdybyście tu nie napisali, że Magifoam pachnie bananami to w życiu bym na to nie wpadł... chyba, że podczas pianowania jadłbym banany :)

Swoją drogą jeśli Blue jest jeszcze lepsza od zwykłej Magi i do tego będzie ta sama cena to mamy nowego lidera :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. jak cena będzie podobna do standardowej Magifoam i efekt jak w testach, to szykuje się fajny produkt :good: nawet jak zapach zostanie ten sam, to pewnie sobie troszkę kupię ;)

2. mnie zapach magi przypomina trochę zapach nowo kupionego w polmozbycie łożyska do motorynki "nasączonego" dobrze smarem, tylko duuużo bardziej intensywne i nieprzyjemne... Albo ryba łamana przez skarpetę ;)

3. Najważniejsze: wiadomo coś kiedy będzie na rynku? Czy przegapiłem tą informację?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tworek, podniecenie wszystkich ogarnęło nowym Magi i nie czytają :D

 

Shmatan,

Tak jak pisałem wcześniej, producent wciąż jeszcze prowadzi badania i wciąż ulepsza kolorową Magi, ale na pewno dla wosku jest 100% bezpieczna, na razie mamy zwykłą Magi i też jest super poza niestety zapachem:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie przecież to nie jest takie oczywiste, że jak jakiś produkt ma PH neutralne, to jest bezpieczny dla wosku. PH niektórych QD wynosi 3, a są o wiele bezpieczniejsze dla wosku niż "neutralne piany". Albo coś jest bezpieczne dla wosku albo nie, PH jest tylko jednym z parametrów... ;) Przywiązuje mu się za dużą wagę :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

Pozwolę sobie odgrzać kotleta, żeby nie zakładać nowego tematu :)

Czy ktoś z Was testował MagiFoam Blue na gołym polerowanym alu? Mam u siebie takie felgi, i nie wiem czy kupić zwykłą Magi, Blue, czy jeszcze coś innego, żeby nie martwić się potem o stan polerki. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A u mnie natomiast przy stężeniu 30ml/1L nie dzieje się absolutnie nic (mówie o zwykłej MAGI).

Przy większych, 50ml+ rzeczywiście potrafi pojawić się delikatny nolocik.

Natomiast w małych stężeniach śmiało można lać po polerce. I nawet myje :)

No to już coś wiadomo :) Może ta Blue jest lepsza? Nikt tu nie używa? :P

 

Wcieraj dużo "autosola" - pozwala to na lepsze zabezpieczenie rantów.

To bym nawcierać musiał jak dziki. Bo nie mam rantów, tylko całe 19" w polerce :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Test sponsorowany przez własny portfel !

 

e7c63de1fe613e7e.png

 

Co do samego opisu nie ma co się rozpisywać, bo na forum zostało już chyba wszystko napisane, można wspomnieć o najnowszym kolorze, jakim jest róż/fiolet, który będzie dostępny tylko w Polsce, ponoć tylko 200 litrów. O zapachu można powiedzieć, że jest a'la arbuzowy. Stężenie to standard jak dla Magi 50ml/1000 ml wody. Domywanie na poziomie innych kolorów piany, czyli jak dotąd najlepsza piana na rynku, która nie atakuje wosku. Cena na poziomie innych kolorów Magifoam.

 

A oto szybka prezentacja :good: :

 

 

Podsumowując, jeżeli jesteś kobietą, to różowa piana jest stworzona właśnie dla Ciebie, lub mężczyzną i lubisz się wyróżniać na myjniach bezdotykowych to Magifoam Rose jest tym czego szukasz :good: W dodatku będzie to rarytas w postaci 200 litrów tylko na Polskę.

 

Dzięki za uwagę :P :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teścik :P

mam już kilka ulubionych produktów :) magifoam jest wśród nich :ad:

ten test tylko to potwierdza a kolorków sie boję :-] od czasu jak się dowiedziałem że jak się nieopatrznie nie zmyje to zostają na wieki wieków :o wole bezbarwną ;)

ps

podoba mi sie sponsor : jest wszechobecny i każdy go może sobie zafundować :D

Tworek ruless :good:

i znowu się nie udało :evil: kolejny raz drugi :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zajebisty test

Czytałem wasze przepychanki,ale poważni ludzie je zostawiają z boku i nadal są fachowcami w swojej branży,a nie zachowują się jak dzieci 8-)

 

Magi jak to magi poza kolorem i zapachem to tam chyba każda kolejna nic nie wnosi,przynajmniej dla mnie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co jesli ktoras z tych "ladnych" pian kapnie np na tapicerke lub ubranie?

Zmywa sie to?

 

Lepiej nie zalewać umyślnie :)

 

Zmywa się, ale trochę to trwa... Do koncentracji produktów nie można mieć zastrzeżeń :good:

 

Od siebie mogę tylko powiedzieć, że Rose jest mega przyjemna w użyciu - nareszcie Magi Foam o ładnym zapachu !! Siła mycia super, delikatność też (konkursowego wosku nie ugryzła przez dwa mycia, a z doświadczenia wiem że jego nietrudno naruszyć ;) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.