Skocz do zawartości

Pianownica i aktywna piana


Łukasz

Rekomendowane odpowiedzi

@poncio pisałem już to wcześniej. Sitko najlepiej wymienić. W moim przypadku rozkręcanie. Plukanie. Nie dawalo efektu.

Wymieniłem na nowe i pianownica jak nowa 🙂

Oczywiście po każdym myciu polecam do zbiornika zalać sama wodę i wypłukać piane z sitka i całego układu.. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

W dniu 12.03.2020 o 22:15, Streat napisał:

@xadamx obstawiam zbyt duzy wydatek wody. Sam mialem problem ze swoja k570 która cisnienie oraz wydatek wody miala kozacki tylko pianownica pa nie chciałą za nic współgrac z nia... teraz kupiłem k520 i pianownica pieknie działa 🙂 

No to mały update. Kupiłem ostatnio pianę Elite Detailer Alkaliner Foam. Różnica w porównaniu z Bilthamber, którego do tej pory stosowałem, przeogromna. Tak wygląda piana w stężeniu 1:10.

A jaki to ma zapach... Mógłbym się nim non stop inhalować. @Elite Detailer brawa dla Was za ten zapach.

 

IMG_20200328_170336.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 29.03.2020 o 10:39, CarlosBlack napisał:

@xadamx BH ma rzadszą pianę niż inne więc specjalnie na to bym nie zwracał uwagi, natomiast jak z kwestią skuteczności? 

Skuteczność dupy nie urywa. Ale to ma być siuwaks na lato. Zresztą ja i tak zawsze myję drugi raz ręcznie. Sama piana nawet całkiem całkiem się utrzymuje na lakierze i może poleżeć kilka dobrych minut. A to mi wystarczy aby skutecznie zmiękczyć brud.

No i może się będę powtarzał - ten zapach 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie

w nawiązaniu do moich wcześniejszych postów tak to "leci" . Wczoraj myłem auto żony i dalej to samo :(. Kręcenie prawno lewo nic nie daje . O co kaman? Pianownica nowa użyta 3 razy , myjka nilfisk 135, piana adbl 1:10 .

Pianownica do reklamacji czy co ? 🤔

https://imgur.com/FKjTtZC

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zeszłym roku miałem myjkę karcher k5, ale niestety padła. Teraz mam nowy parkside PHD 170 A1. Różnicy w działaniu myjek nie widzę. To może mieć aż taki wpływ na pianownicę? Gdy przekrecę na pianownicy maksymalnie na ,,-" to leci woda z bańkami zamiast piany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.