Skocz do zawartości

Pianownica i aktywna piana


Łukasz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Dystrybutor
ktoś ma porównanie AW fastfoam do AF Avalanche ? jak wypadają obydwie (tanie nie są) do np Valet Pro Advanced neutral ? szukam skutecznej piany dla znajomego
Byliśmy wyłącznym dystrybutorem Auto Finesse i ValetPRO na Polskę przez wiele lat i naszym zdaniem Auto Finesse lepiej domywa w porównaniu do VP, poza tym Avalanche ma pH zasadowe a VP obojętne.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie kończy mi się 5l bańka AUTOBRITE MagiFoam (myjka Nilfisk c120 + pianownica ST-73) i głowię się jaką pianę wybrać...

Mam chęć na ValetPRO ADVANCED NEUTRAL SNOW ale kosztuje prawie 150zł a korci mnie SHINY GARAGE, ale są dwie piany i nie wiem czym one się różnią, czy warto dopłacić:

Fruit Snow Foam - 68zł

Fruit Perfect Active Foam - 88zł

Jest spora różnica w cenie w porównaniu do MagiFoam więc tak sobie pomyślałem... zbliża się zima, częstsze mycia więc może warto zaryzykować tańszą piane na testy niż zmieniając i znów kupić pianę za ok 150zł a jak się okaże lipa w porównaniu do MagiFoam to następną kupie ValetPRO i będę już mial swoje zdanie na temat tych najpopularniejszych pian (z uwzg. mojej pianownicy).

- Co wy na to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[ref]Gardor[/ref], nie zostawia zacieków w słońcu, mam wrażenie, że lepiej domywa. Jest bardziej ekonomiczna - na PA starcza 50ml. No i od Polskiego producenta ;)

 

Czas na zakupy :D Bo właśnie spotkałem się z zaciekami na słońcu po magi (myślałem ze to normalne ale skoro można tego uniknąć to dobrze wiedzieć) . Rozumiem ze ona nie podjada wosku ?

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.