Skocz do zawartości

Pianownica i aktywna piana


Łukasz

Rekomendowane odpowiedzi

Trochę więcej doczytałem i znalazłem dwie polecane na forum firmy na allegro , co do pianownicy jak najbardziej wchodzę w to i już zakupiona pianownica z pianą aktywną w markecie czeka na oddanie. Więc jutro postaram się dokonać zakupu pianownicy PA i zastanawiam się czy na początek przygody kupić pianę aktywną K2 Active Foam i wosk Maksima K2 . Widziałem też środki Shiny garage fruit snow foam i do tego wosk również tej samej firmy nakładany już ręcznie ale na to chwilowo nie będę miał czasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie za tych kilka podpowiedzi na pewno sporo ulepszą podczas przyszłego używania myjki. Postaram się zakupić to z rana i może uda się spróbować umyć auto myjką po raz pierwszy już w ten weekend . Jak już to się stanie dam znać jak było :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, dawno nie śledziłem tego co się dzieje na rynku kosmetyków więc moje pytanie brzmi czy znajde na rynku obecnie równie dobrą pianę co Autobrite Magi Foam? Chodzi mi o taką, która podobnie domywa i jest przy tym tańsza. Magi to mój nr. 1 niestety jest dosyć droga. Miałem Shiny Garage Fruit Snow Foam 2015 i o ile fajnie pachnie i dobrze leży na aucie to myje raczej mocno przeciętnie. Po magifoam auto było zawsze dobrze domyte, tak że mycie właściwe było tylko czystą proformą :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

636244 Koledzy,a możecie polecić jakąś ręczną pianownicę ?

Czy warto w ogóle w nie inwestować ?

 

Kolego a może byś poczytał forum, bo takie zapytania to trochę nie na miejscu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

636521 hmmm nie rozciecza to sie ?

 

Masz produkt i nawet etykiety lub stronki producenta nie przeczytałeś? Wkleję link żebyś nie musiał się trudzić ...aaa jeśli dalej nie będziesz mógł odnaleźć odpowiedzi na swoje pytanie, daj znać , podkoloruję to lub powiększę literki i cyferki ....

 

http://www.shinygarage.pl/shiny-garage- ... ph-5l.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od kilku dni ludzie robią testy nowej piany od nowej marki i wrzucają relacje foto na forum , więc radzę poszukać i poczytać , bo wygląda to obiecująco .

 

Wrzuciłbym Ci link do tematu ale są na forum ludzie nie znoszący lenistwa wśród userów i jeszcze by mnie zaczęli hejtować i takie tam , więc wolę nie ryzykować ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie prosilem Cie o link...wystarczylo podac nazwe produktu. To forum spadlo na psy, dawno tu nie zagladalem ale jestem lekko rozczarowany podejsciem co niektorych. Fajnie nabiles post na licznik bez zadnych konkretów i to wlasnie za takie konpletnie nie merytoryczne posty powinny byc "hejty"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

637244 Jaka ewentualnie butelka będzie pasować do pianownicy Monello, bo w oryginalnej odpadł gwint :(

Monello to chyba ładniejsza P.A. także powinna każda z gwintem 28mm podejść. Łącznie z butelkami z Coca-Coli :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam taki zestaw

 

Karcher HD650 160bar-700l/h powinno być ok

Pianownica PA max na -

Vp ADVANCES NEUTRAL SNOW FOAM 1:9 nastepnie 1:5

 

Wychodzi straszne mleko...zatkane sitko?

 

Zamowilem k2 sambo zobacze na niej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.