Skocz do zawartości

Pianownica i aktywna piana


Łukasz

Rekomendowane odpowiedzi

Dziękuję za odpowiedź!

A jak wygląda sprawa Piany z PA? Jest tam pojemnik do zasysania gdzie również mieszam ciepłą wodę z pianą? Jak to ma się później do zimnej wody z mojego Karchera, który sam nie podgrzeje sobie wody?

 

Pozdrawiam,

Martin.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, jest tam pojemnik na pianę, zależnie od piany wlewasz np. 50 ml piany, do tego 500 ml wody i gotowe. Woda nie musi być ciepła. Sam mam PA, do myjki mam podłączoną zimną wodę, pianę też rozcieńczam zimną i wszystko działa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pol litra roztworu wystarczy na średniej wielkości samochód z pianownicy PA?

Posiadam Octavie, byłem zdecydowany kupić PA, sprzedawca namieszał mi trochę w głowie, ale chyba jednak wezmę to PA - w ostateczności co parę myć można wyjąć sitko i przeczyścić albo wrzucić do kwasku cytynowego to wyżre syf z niego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś miał styczność z czymś takim: http://allegro.pl/karcher-pianownica-la ... 29488.html ?

Jak z jakością?

 

Badziew, nie pianownica.

 

Mógłbyś dorzucić coś Twoim zdaniem lepszego? Byłbym wdzięczny.

 

Kup Pa, bardziej uniwersalna, łatwo ją dostosować do nowej myjki ( jakbyś kiedyś zmieniał).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, znalazłem coś takiego: http://allegro.pl/pianownica-pa-do-lavo ... 11778.html

Jeśli budżet mi pozwoli to dlaczego nie.

Dzięki.

 

Jak chcesz taniej to kup pianownice od tego samego sprzedawcy za 90zł. Działa tak samo (są filmiki z porównaniem na forum)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te pianownice dobiera się typowo do myjki (odpowiednie ciśnienie) czy pod lance? Wszystkie z pianownic opisane są, że pasują do w miarę świeżych modeli Karcher, przy żadnej nie znalazłem, że spasuje do mojego starego Karcher 580 - a wiem, że na bank spasuje, bo byłem w lokalnym sklepie i przymierzał pianownice -wykręcana była lanca od wody i wkręcana bezpośrednio do uchwytu pistoletu. Z tym, że na necie jest 30 PLN taniej, więc bardziej mi się opłaci wziąć z alle, problemem jest to, że nie wiem jak ją dobrać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja także kupowałem w necie trochę w ciemno do mało popularnej myjki stihla. Pilnowałem tylko aby końcówka pasowała g jest ok. Zresztą powiedz im przed zakupem do czego chcesz podłączyć to ci doradzą /w dobrym sklepie/chyba że to tech kar -to sprawdzony sklep.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do mnie też dotrarła PA z techkaru. Pytanie mam w związku z tym, że niebawem będzie pierwsze użycie. Wy pianując jak mocno macie rozkręcone pokrętło podawania chemi przy użytkowaniu pianownicy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, kupilem myjke nilfisk 120, pianownice pa i piana aktywna https://www.jula.pl/catalog/motoryzacja ... sh-629354/ Robilem 2 razy raz 200ml tego specyfiku reszta wody (do zagiecia w butelce) drugi raz 300ml i tez woda do zagiecia jednak piana nie jest taka jak na filmikach tylko raczej rozwodniona i szybko splywa. Czy ten specyfik ktory kupilem to taka kaszana czy cos zrobilem zle?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.