Jump to content
_Makki_

Wybór rękawicy do mycia

Recommended Posts

Nie wiem, dlaczego dopiero teraz znalazłem ten temat... 😮

Do mnie też wczoraj przyszła CarPro Hand Wash MF. Pierwsze wrażenie - abstrakcyjnie mięciutka 🙂 Wasze dalej służą Wam bez problemu? Powinienem o nią dbać jakoś inaczej niż do tej pory?

@MMCzysci na pewno nie pierz jej w pralce. 

caremitt to pieniadze wyrzucone w błoto, ładnie wyglada tyko w opakowaniu, pozniej jest tylko gorzej, ściągacz luźny ze spada z nadgarska a po miesiacu bedzie wygladać gorzej niz 3 letni megs 😉 

@SiWyJDM ja mam 2 sztuki rękawic z Ali. I akurat niebieska jest gruba jak cholera. Mam też czarno białą i ta jest już sporo cieńsza ale też dramatu nie ma. Nie wszystkie rękawice z Ali mimo tych samych kolorów są takie same. I niestety nie wiadomo na jaką się trafi.

Megsa rękawica kompletnie mi nie podeszła. Umyłem nią raz auto i poszła na giełdę. Wolę mieć 2-3 sztuki chińczyka z Ali.

1 godzinę temu, Strus napisał:

@SiWyJDM ja mam 2 sztuki rękawic z Ali. I akurat niebieska jest gruba jak cholera. Mam też czarno białą i ta jest już sporo cieńsza ale też dramatu nie ma. Nie wszystkie rękawice z Ali mimo tych samych kolorów są takie same. I niestety nie wiadomo na jaką się trafi.

Megsa rękawica kompletnie mi nie podeszła. Umyłem nią raz auto i poszła na giełdę. Wolę mieć 2-3 sztuki chińczyka z Ali.

A z jakiej aukcji kupowałeś rękawice? Możesz jakieś polecić?

@david2888 Taaak😯. Ja prałem ja z 3 razy i dalej jak nowa mięciutka 😁. Rozczesuje po praniu.

@kriss76b ceramit jest ok ale nie jest trwała. U mnie po może kilkunastu użyciach/praniach zrobiła się hmm jak szmatka 😉 Pierwsze wrażenie ok ale down de road idzie do kosza inawet felgi myję innymi, tańszymi, które się trzymają. Nie jest zła - blisko optymalnego uniwersalnego rozmiaru. Gyona mam i odpowiednik od workstufa. Dobre rękawice to są i niosą dużo szamponu. 9l w wiadrze to minimum bo szybko znika. Jak dla mnie są +/- takie same. Fotki gdzieś wrzucałem, chyba w wątku o tanich fibrach.

14 godzin temu, Qlimaxss napisał:

@david2888 Taaak😯. Ja prałem ja z 3 razy i dalej jak nowa mięciutka 😁. Rozczesuje po praniu.

Dystrybutor, @MrCleaner w którymś wątku wspominał, żeby lepiej jej nie prać w automacie 🙂

@david2888 Nie mam jej teraz w domu. Ale wydaję mi się że nie ma zakazu prania. Więc ja wrzuciłem. Piorę raczej w 30-40 stopniach i na 500 wirowanie więc delikatnie. A potem ją tą super szczotką rozczesuje co.kobitki za nimi szaleją. Nie pamiętam jak się nazywa😁🤣

@Qlimaxss ja aby myjka cisnieniowa ją traktuje i potem też taka szczotka rozczesuje 🙂 nie widzę sensu prac 

@david2888 Ostatnio poprostu wpadła z mimrofibrami bo była pod rączka 🤣😁. Tak to rekawice piorę rzadko oczywiście jeszcze zależy jakie😁

• Okay 1

Ja mojego 3-letniego Megsa od początku piorę w automacie 40 st C/800 obr. i wygląda ok. Oczywiście może gdybym prał tylko ręcznie byłby bardziej puszysty, ale wydaje mi się żeby dobrze doprac, trzeba jednak użyć pralki.