Skocz do zawartości

Wybór rękawicy do mycia


_Makki_

Rekomendowane odpowiedzi

A czy porównywał ktoś z Was może tą rękawicę mikrofibrową z aliexpress, która wygląda jak Gyeon https://tiny.pl/twbsh z oryginalnym Gyeonem, albo ADBL Caremitt? Jest jakaś znacząca róznica?

Osobiście zastanawiam się nad zakupem Gyeona, ale nie mam gdzie jej pomacać u siebie w mieście, żeby porównać do innych tego typu rękawic...
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, Strus napisał:

1 - FLEXIPADS MICROFIBRE SUPER FAST WASH MITT

2 - Work Stuff Storm Wash Mitt

3 - ADBL Pro Mitt

4 - WaxPro Mou Mitt

5 - Meguiar's Microfiber Wash Mitt

 

 

Która i dlaczego ? 🙂🙂

 

1. Nie znaju,

2. Jeden z niewielu produktów WS, który mi nie podszedł. Szybko się te włókna rozłaziły (w rękawicy, którą testowałem, użytkowaną "przemysłowo"), jakaś taka twarda była. No i największy minus jak dla mnie, nie da się jej przekręcić na ręce żeby domyć sobie czystą stroną, bo w środku jest sznurek, który blokuje dłoń),

3. Nie znaju, mam pomarańczową z ADBL'a, zrobiła swoje gdy jej używałem regularnie, teraz mam ją do felg i progów,

4. Nie znaju,

5. Mam od miesiąca, jest świetna. Ultra delikatna, fajnie mięknie po nasączeniu wodą, lajtowo ją sobie przewracam na ręce jak chcę. Póki co najlepsza rękawica, którą miałem. Mam jeszcze wełniaka z CP, ale jej używam sporadycznie ze względu na uciążliwą eksploatację. 

  • Okay 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, david2888 napisał:

@V1RU$ Krótkie włosie, bardzo gęste i delikatne 🙂 Chcesz sąsiad to ci dam "pomacać" 😛 

Spko mogę macnąć. A pytam bo u znajomego kiedyś widziałem rękawicę  SONAX'a taką z palcem, i miała krótkie miękkie włosie. I on używał jej w zastępstwie tej Megs'a. A ta Sonaxowa tania bo koło 25 pln chyba.

I mega mi pasowała na rękę, że mógł bym w niej chodzić zimą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja swoja nie pamiętam za ile kupiłem ale to było od kolegi @Eryczek . Rękawica spoko, ale nadal cos nie umiem myć rękawicą. Słabo mi się nabiera piane-szampon z wiadra (mam wrażenie, że myje samą wodą).

Lepiej mi się pracuje Wash Padem np od Work Stuff

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Domel napisał:

Dbaj o nią i rozczesuj bo będziesz miec dredy po miesiącu.

Czym najlepiej szczotkować?

Czy mogę wyprac w pralce?

Mam ją juz 3 lata i używana minimalnie raz w tygodniu. Super sprzęt, ale faktycznie od czasu do czasu trzeba przeczesać, ale czy mozna je wyprać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czym najlepiej szczotkować?
Czy mogę wyprac w pralce?
Mam ją juz 3 lata i używana minimalnie raz w tygodniu. Super sprzęt, ale faktycznie od czasu do czasu trzeba przeczesać, ale czy mozna je wyprać?

Tangle teezer - nazwa szczotki, googluj Man ;)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tangle teezer - nazwa szczotki, googluj Man ;)

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Podbijam. Raz pożyczyłem od mojej i musiałem kupić jej nową.

 

Ja używałem Dodo Juice Yeti i była świetna do momentu aż nie zaczęła gubić włosów.. Od tego czasu nigdy wełniaków. Work Stuff Storm akurat u mnie się sprawdza, ale jest używana średnio 2 razy na miesiąc i regularnie prana.

Też bez problemu jestem w stanie obrócić w niej dłoń. Mi wręcz to przeszycie mega pasuje, ale to kwestia preferencji ;)

 

Wiadomo, że użycie hobbystyczne a zarobkowe, to już dwie inne rzeczy.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.