Skocz do zawartości

Pranie mikrofibr


Roko

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie dostałem info od sprzedawcy, że SERVFACES nie jest dostępny, będzie za 2-3 tygodnie. Zamówiłem 3l Nolle więc jeśli ktoś by chciał 1 czy 2 litry to chętnie odsprzedam. Mogę przelać do nowej butelki z dozownikiem. Dokładnie takiej samej jak jest rozlewany SERVFACES czy Micro Restore Detergent. Zapraszam na priv

  • Okay 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, ShiningCar napisał:

Update dla zainteresowanych, Servfaces Fiber Wash powinien się pojawić do końca tygodnia 🙂

to u Was zamówiłem i dzisiaj rano poinformowaliście mnie, że będzie za 2-3 tygodnie. Do końca tego tygodnia to bym poczekał te dwa dni... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Leego, w ciągu dnia okazało się, że jedna paczka z SF do nas nie wyszła bo robili jeden z produktów i dołożyli, przy okazji, Fiber Wash do zamówienia.

Za zamieszanie będzie extra rabat, jeśli będziesz jeszcze potrzebował produkt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 11.10.2021 o 11:20, V1RU$ napisał:

Nolle super. Miałem sporo czasu temu i chyba najlepszy ze wszystkich co miałem. Raz, że wydajny a dwa pranie po nim nawet bez octu odzyskuje miękkość. 

Po sprawdzeniu w pełni potwierdzam Twoją opinię o Nolle. W porównaniu do ADBL Nolle jest zauważalnie lepszy. Fibry nie były moczone przed praniem mimo to ładnie się domyły. 
Nie doprało fibr, których użyłem do czyszczenia piór wycieraczek, zostały na nich czarne paski. 

A jak Wy pierzecie fibry po czyszczeniu elementów z gumy, takie jak pióra wycieraczek czy uszczelki w drzwiach? Czy moczyć je w apc, szamponie do mycia auta a może w Nolle?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, Leego napisał:

Po sprawdzeniu w pełni potwierdzam Twoją opinię o Nolle. W porównaniu do ADBL Nolle jest zauważalnie lepszy. Fibry nie były moczone przed praniem mimo to ładnie się domyły. 
Nie doprało fibr, których użyłem do czyszczenia piór wycieraczek, zostały na nich czarne paski. 

A jak Wy pierzecie fibry po czyszczeniu elementów z gumy, takie jak pióra wycieraczek czy uszczelki w drzwiach? Czy moczyć je w apc, szamponie do mycia auta a może w Nolle?

APC, albo Nolle. I fajnie robiło robotę moczenie w szamponie od DM Reset.

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie pilne pytanko... 

 

Właśnie umyłem auto i patrzę a butelka z microwashem pusta... 😕

 

jak mogę wyprać MF dziś? Nie mam białego jelenia ani mydła szarego... 

 

wstawić sam program 40st i dać octu do płukania...? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wy tak poważnie? 😄

Zamów sobie coś i wybierz za kilka dni... raczej nic nie zje tych brudnych szmatek. 

Zawsze możesz trochę zwykłego mydła rozpuścić w wodzie i tego użyć zamiast płynu do prania (ja tak kiedyś robiłem za młodu jak jeszcze dedykowanych środków do prania szmatek nie było 😛 ) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@zonk @zonk nie chce mi się wierzyć.

Piorę wszystkie szmatki albo w płynie Lovela albo płynie do prania np Persil i część z nich ma już ponad 2 lata i cały czas świetnie zbierają wodę, są miekkie i chłonne....

Przerost formy nad treścią z tymi preparatami do prania fibr wg mnie. Przesadny "profesjonalizm".

Myję rinseless, więc niektóre szmatki są aż czarne, zwłaszcza te od kół i po praniu w normalnych preparatach zostają na nich tylko lekkie przebarwienia, których - jestem pewien - żaden preparat do prania fibr nie usunie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
  • 2 miesiące temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.