Jump to content

4Detailer

Użytkownik
 • Posts

  106
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

4Detailer last won the day on March 20 2019

4Detailer had the most liked content!

About 4Detailer

 • Birthday 08/01/2017

Informacje

Recent Profile Visitors

3,442 profile views

4Detailer's Achievements

Apprentice

Apprentice (3/14)

20

Reputation

 1. W nowej lini mamy ultra foam, która pachnie wiśniami
 2. Dystrybutorzy powoli się towarują, a zakupu można dokonać również w naszym sklepie : www.4detailer.shop.pl
 3. Tak to właśnie działa Zachęcam do testowania, ceny zachęcają
 4. @Fredi88 każda firma żyje swoim życiem. RRC swoim, a my swoim. Każdy i tak dorobi sobie swoją opinię, tak to wszystko funkcjonuje Robiąc nową linię założenie było proste - ma być tanio i dobrze. Przy okazji koronawirusa, uruchomieniu produkcji żeli i płynów antybakteryjnych udało się mocno rozwinąć firmę i udało się otworzyć "drzwi" do wielu dostawców w całej Europy. Zeszliśmy trochę z marży i liczymy, że uda się wejść na dużo większą skalę sprzedaży. Zachęcam do testów Pozdrawiam Piotrek @CAR CRAZY Mariusz, mieliśmy okazję rozmawiać kilka razy w życiu i pamiętam Twoje zdanie na temat rozdrobnienia na rynku oraz bajzlu i niepoukładanego handlu. Patrząc na ofertę Twojego masz produkty na każdą kieszeń. Od ekskluzywnych preparatów, po te z niższą ceną dostępne dla każdego. Nam klienci zarzucali, że mamy wysokie ceny i słaby marketing - z czym się dzisiaj zgadzam. Jednak postanowiłem zrobić krok w stronę klienta, a co z tego wyjdzie to czas pokaże. Patrząc po ruchu na naszych skrzynkach (Instagram, Facebook, maile) od soboty, kiedy pokazaliśmy nowe produkty, w nowych cenach to jestem dobrej myśli. Rynek nas zweryfikuje. @Treys żadnej sprawy sądowej nie było, sprawa jest w toku. Jeśli jesteś znajomym naszej księgowej to urwę jej głowę, że sprzedaje Ci fałszywe informacje Jak już rozmawia o klientach niech mówi prawdę Nie pamiętam sytuacji z problemami, o których mówisz. Posiadamy 3 spółki w różnych branżach, więc nie jest źle ( jak ktoś, kto czuje się poszkodowany pisze). Ja też czuję się poszkodowany, a nie rozpowiadam o tym w internetach Trzeba trzymać jakiś poziom. Jesteśmy dorośli. A jedyna instytucja, która może mnie osądzić to SĄD Pozdrawiam @rygryss miło nam słyszeć dobre słowo. Tak jak napisałeś, rynek ( czyli klient) zweryfikuje, czy produkt mu pasuje, czy nie. Nam on się podoba i wykręciliśmy z niego max w takim budżecie jak widać ceny produktów Również życzę powodzenia i miłego dnia @Tomas-sg Dziękuję Powiem Ci szczerze, że nie znam właścicieli RRC osobiście, jednak gdy ich kiedyś poznam to przybiję piątkę i pogratuluję, że ktoś potrafił rozjechać rynek w ten sposób. Bo chyba przyznacie, że w pewnym momencie byli numerem 1 w sprzedaży w Polsce. Za granicami kraju też mocno zaistnieli, ja zawsze kibicuję polskim firmom. Nam daleko do tak dużej firmy, jesteśmy nadal manufakturą. Z nowymi produktami mamy nadzieję, że uda się zaistnieć w wielu miejscach, ponieważ cena pozwoil na próbny zakup każdemu. A czy produkt zostanie na stałe u takiego użytkownika? Ciężko powiedzieć...jak to mówią "Jedni wolą, pomarańcze, inni lubią dynie, a trzeci gospodynie" ;);)
 5. Cena RRa - jakość 4Detailera W obecnej sytuacji związanej z wirusem wyprodukowanie własnej butelki graniczy z cudem. Musimy korzystać z tego co jest dostępne na rynku a dzięki temu, że są to stosunkowo tanie opakowania to produkt również może być tańszy Starali się i nie przestali Linia kosmetyków o bardzo wysokiej jakości, bezpieczna dla użytkowników wciąż jest dostępna i nie zamierzamy tego zmieniać Nowa linia tańszych (ale wciąż dobrych) kosmetyków powstała na życzenie klientów. Wiele osób pisało do nas na temat tańszej linii, dostawaliśmy takie zapytania również od naszych dystrybutorów więc wyszliśmy naprzeciw oczekiwaniom klientów. Teraz każdy znajdzie u nas coś dla siebie
 6. Naszym zdaniem głównym zadaniem wosków i QD'ków jest oprócz podbicia koloru i efektów wizualnych etc. jest wspomaganie dosuszania karoserii. Cel jest banalny: mniej wody pozostawionej na lakierze tym mniejsze prawdopodobieństwo przyschniętych kropelek z zawartością np. wapnia powodującego tzw. water spoty. Każda kropla zawiera w sobie wiele zabrudzeń, które w momencie odparowania wody pozostają na lakierze i tworzą niezbyt ciekawy efekt
 7. Dzień dobry, nazywam się Piotr Jakubowicz. Jestem właścicielem marki 4Detailer. Pomysł na produkcję kosmetyków samochodowych pojawił się w lipcu 2017 roku. Przez rok pracowałem nad produktami z jednym z najstarszych i najlepszych studiów detailingowych we Wrocławiu „CLAIR Kosmetyka Samochodowa”. Na ich wiedzę i doświadczenie się zdałem. Właściciel studia Paweł Witkowski testował próbne kosmetyki wskazując mi wady i zalety, a ja wraz z chemikiem pracowałem nad udoskonaleniem każdego z produktów.

  Pracując z Pawłem Witkowskim zauważyłem, że najważniejszą kwestią, którą poruszył człowiek z 20-letnim doświadczeniem w branży jest bezpieczeństwo. Nie chodziło o bezpieczeństwo pojazdów, którymi się opiekuje, miał na myśli bezpieczeństwo swoje i swoich współpracowników. Paweł uświadomił mi, że ogólnodostępne preparaty na rynku mają szkodliwe oddziaływanie na człowieka. Na skórę, węch i samopoczucie. Postanowiliśmy wyjść naprzeciw potrzebom rynku i stworzyć coś czego do tej pory nie było. Produkty, które są nie tylko dobrej jakości, bezpieczne dla mytych powierzchni, ale przede wszystkim nieszkodliwe dla zdrowia użytkownika. Świadczy o tym brak piktogramów ostrzegawczych na większości produktów 4Detailer.

   

  grafika 1200x400.jpg

×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.