Skocz do zawartości

Nowości Detailingowe


Arkeolowy

Rekomendowane odpowiedzi

TOUCH-LESS is our new eco-friendly pressure-washer, pre-clean, snow foam which can be applied by pump spray or trigger too.   Applied at typically a 4% PIR this bio-degradable sugar-based product provides truly exceptional levels of cleaning of automotive paintwork.  Unlike other petrochemical-based cleaners TOUCH-LESS is free-and-easy rinsing, easing the effort of subsequent bucket washes and massively helping post-treatments bond too.  TOUCH-LESS also contains corrosion inhibitors. Packed in 5 litre  pH ~12, contains no phosphates, solvents, NTA, or caustic soda.

TOUCH-LESS is designed to allow for superior and simple application of our new paint protection product TOUCH-ON.

@CAR CRAZY jest produkt to przywiezienia 🙂

ciekawe jak to się ma do autofoam  🙂

@DZIADZIA nie chcesz powtórzyć 3 lata później, bardziej metodycznie, z AF? i może nowym T-O ? 😄 AF wysyłam na mój koszt pod same drzwi 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@D@ViD już mam. 😉

Kupiłem u dystrybutora bezpośrednio. 

Tylko lipa bo na 30 dni mam granicę zamknięte i Cholera kilka jeszcze produktów w koszyku. Bo jak to mówi pewien Paweł "albo grubo albo grubo" 😂

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, menior napisał:

u mnie juz w sprzedazy od dawna i jakos zachwytow nie widze

Dlatego na razie wstzrymałem się z zakupem - opinii praktycznie zero, a cena wysoka... Chociaż Duragloss raczej nigdy nie zawodził, jeśli chodzi o jakość produktów... Chyba, że jest kolejną firmą z tradycjami, która "poślizgnęła się" na ceramice...

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

K2 odświeżyło linie zapachową Deocar i zrobiło butelki 250ml z normalnym atomizerem. Cena na allegro na razie 11,49 zł. Pewnie nie długo spadnie to z ciekawości sprawdzę zapach skóry.

Do wyboru mamy 7 zapachowych krain!

Fahren - silny męski charakter, zabierze nas na nocną przejażdżkę przez miasto, zapewni zmysłowe doznania.

Blue Ocean - skąpany poranna bryzą, przeniesie nas na rajską plażę, odpręży i zrelaksuje.

Lemon - witalny i orzeźwiający, oprowadzi nas po cytrynowo-limonkowym sadzie, pobudzi do działania.

Real Leather - eksluzywny i charakterny, przejdziemy z nim przez wnętrze pełne skórzanych nut i kolońskich akordów, napełni werwą i doda sił.

Fresh Citrus - świeży i rześki, wyciśnie nam sok z egzotycznych owoców w koktajlowym barze, podtrzyma klimat lata.

Honey Apple - apetyczny i kuszący, sprawi że znajdziemy się nagle przed jeszcze parującą szarlotką w Babcinej kuchni, wypełni przestrzeń ciepłą domową atmosferą.

Strawberry - romantyczny i soczysty, pozwoli nam się zrelaksować w letnim ogrodzie, przywoła wspomnienia i uwiedzie delikatną słodyczą.

143360708_10164431905660447_469931873526

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.