Skocz do zawartości

RR Customs - szampon i inne kosmetyki


majster-b

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, Gesiu_15 napisał:

Zmiany , zmiany . To już chyba 3 wersja 

Bardzo dobrze ze stawiają czoła użytkownikom. Słuchają głosu ludzi i na noszą caly czas poprawki tak aby wam pracowalo sie lepiej, a nie siąść na laurach i pierdziećvw stołek.... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Gesiu_15 na lepsze ponoć - brak zgniłych jaj i niby lekko mocniejszy ma być

 

6 minut temu, boT napisał:

Bardzo dobrze ze stawiają czoła użytkownikom

To by akurat bardzo złe było.......

7 minut temu, boT napisał:

na noszą

nanoszą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, rygryss napisał:

zapach mocno jajeczny 

Ta nowa wersja ? Chyba nie bo nowej jeszcze w sprzedaży nie ma. Niestety nie będzie wiadomo czy to ver 2 czy ver 3 bo butelka bez zmian i bez oznaczeń dodatkowych będzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
18 minut temu, boT napisał:

Bardzo dobrze ze stawiają czoła użytkownikom. Słuchają głosu ludzi i na noszą caly czas poprawki tak aby wam pracowalo sie lepiej, a nie siąść na laurach i pierdziećvw stołek.... 

szkoda, że ludzie nie byli tak tolerancyjni jak Shiny Garage robiło 2x mniej zmian, a mimo to zmiany były 🙂 Wyobrażacie sobie, żeby np ADBL co 3 tygodnie zmieniało formuły.... ?

  • Lubię to 3
  • Super 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, rygryss napisał:

@Gesiu_15 , @Strus trudno, ale miło jakby pachniało

Dotychczas jedyny iron który pachniał w miarę cytrusami to Tuga , lecz cena poszła w górę i od tego czasu nie kupuję.

@Strus pierwsze wersje były w starych butlach a teraz zmieniony design i nowa butla 😉 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
4 minuty temu, Tomas22 napisał:

@Domel możesz wywołać g. Burze 😁

Tu nie chodzi o to że jestem fanbojem ADBL czy SG. Ale wreszcie chciałbym kupić jakiś stabilny produkt firmy RRC i zacząć testy. A narazie to chyba nie możliwe. Bo nie wyobrażam sobie, żeby ktoś podczas relacji zapytał mnie:

"Domel a testowałeś może RRC Wheel Zel ver22 z ver18 ponieważ już ver19 została poprawiona ale w ver22 powinno już być cacy, sprawdź proszę bo nie wiem czy kupić..... ludzie byli zadowoleni z ver15 ale ona pachnie gorzej niż ver14 ...." ?

😄

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Gesiu_15 napisał:

@Strus pierwsze wersje były w starych butlach a teraz zmieniony design i nowa butla

W sumie racja. Ver.2 chyba nie zdążyli nalać w nowe butelki....... eeeee... wróć 🙂  @rygryss ma chyba w nowej butli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
3 minuty temu, Strus napisał:

Stara butelka z nowym atomizerem i nową naklejką

Która to wersja ? 5ta ? 10ta ? Jak się w tym odnaleźć 😄 Jak przez następne 2 miesiące nic nie zmienią to kupię na bank.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wojtek, nie dramatyzuj bo z SG i ADBL było to samo. Tylko że oni niechętnie mówili że coś zmieniali. RRC mówi od razu.

Wersje Wheel Gel'a są jak dotąd 2 przy czym druga miała poprawioną konsystencję. 3cia która została dzisiaj ogłoszona ma ponoć poprawioną moc i brak zapachu zgniłych jaj. A to raczej powinno być prosto odróżnić odkręcając butelkę

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Strus napisał:

Wojtek, nie dramatyzuj bo z SG i ADBL było to samo. Tylko że oni niechętnie mówili że coś zmieniali. RRC mówi od razu.

Wersje Wheel Gel'a są jak dotąd 2 przy czym druga miała poprawioną konsystencję. 3cia która została dzisiaj ogłoszona ma ponoć poprawioną moc i brak zapachu zgniłych jaj. A to raczej powinno być prosto odróżnić odkręcając butelkę

Odezwę się w temacie z ramienia SG, napisze to raz, dlatego, że nie jesteśmy obecni na forum oficjalnie.
Nigdy nie zmienialiśmy niczego "pod ladą" i otwarcie pracowaliśmy nad produktami jak np iron off, który jest teraźniejszym d-toxem, lub Morning Dew w którym zmieniliśmy zapach i kolor aby użytkownik miał pewność,m że kupuje nową formułę.  Również słuchaliśmy wielu sugestii użytkowników i profesjonalnych użytkowników podczas testów produktów przed wprowadzeniem, co skutkowało zmianami w produktach przed wprowadzeniem ich do sprzedaży. 

A kolejna rzecz typu zmiana Back2Black na formułę polimerową. Decyzja została podjęta bo nowy dresing który stworzyliśmy był po prostu lepszy, a dla nas ważne jest to żeby dać użytkownikowi produkt najwyższej jakości. Nie widzieliśmy również sensu robić np 2giego dresingu do opon 🙂 I jeśli jesteśmy w stanie dać Wam nową, pewną formułę która będzie znacznie lepsza niż poprzednia to Wam ją damy. 

A sprawa wygląda tak, że każdy producent co jakiś czas wprowadza liftingi produktów, bo się rozwija, odnajduje nowe rozwiązania, lepsze surowce i ciągle zdobywa wiedzę.
 

  • Lubię to 5
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
25 minut temu, Strus napisał:

bo z SG i ADBL było to samo. Tylko że oni niechętnie mówili że coś zmieniali. RRC mówi od razu.

Ojj to chyba teraz koloryzujesz. Nie chcę zaczynać samotnej dysputy bo jeszcze nikt nie wygrał z przewagą liczebną RRC, ale z tego co mi wiadomo ADBL nie robiło poprawek w swoich produktach tylko kosmetyczne zmiany barwnika w QD1 i QW

Np Vampir był i jest od początku jeden - nigdy nie poprawiany @ADBL niech się wypowie przy tablicy - nie chce skłamać.

 

Jak się coś wypuszcza na rynek to trzeba to mieć przetestowane a nie wrzucać co tydzień coś nowego.

Jeśli chodzi o SG to poprawki były ale na przełomie kilku lat. Ale żaden z tych producentów nie poprawiał chemii tak często.

A co dopiero małe manufaktury jak Funky Witch ? "Magic Ball" był poprawiony raz i raz barwnik w "blue blood" a to tylko kosmetyczna zmiana. Dopiero w tym roku produkty przejdą odświeżenie. Nowy amulet urwie 4 litery 🙂 

Ale to już nie mi osądzać - ludzie mają oczy.

Poczekam, aż się sytuacja ustabilizuje z RRC a wieści niosą, że różnie z tym może być 😉

Pożyjemy zobaczymy 🙂

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z początku chciałem kupić produkty RRC na testy ale zrezygnowałem. Tak jak @Domel pisze ja już nie ogarniam, która wersja czego. Sorry ale testowanie produktów na klientach do mnie nie do końca przemawia. Poza tym mam trochę alergię na te ich mega szczere filmiki z YT gdzie ich produkty są najlepsze, najtańsze a cały świat robi nas w h**a bo kasuje po 2 razy tyle. Wypuszczają NW mówiąc o trwałości do 5lat. Teraz pytanie, przybywają z przyszłości czy od 5 lat testują i teraz wynik podali :lol: Mnie tam nie ciągnie w ich stronę w ogóle. Póki co dmuchanie balonika... ale kiedyś pęknie o zaczną się narzekania. Podnieceni najwięcej są ci, który nie oszukujmy się nie mają zbyt wiele kasy na to hobby. Do nich te slogany trafiają i nagle wszystkie inne firmy są do tyłka bo 2 razy droższe. Ale życie jest za krótkie żeby ciągle auto Fusso smarować 😉

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Domel Z całym szacunkiem, i brawami, za wyciągniecie motyki, ale z tym słoneczkiem, które świeci nad użytkownikami RRC, chyba ciężko walczyć (CENNNAAAAAA 😛
Z początku, zajarany próbka szamponu od RRC, myślałem sobie, kozak! Poczekałem aż będzie u kumpla w sklepie, i chciałem kupić butle. Po czym okazało się że "Ulepszyli" formułe 🙂 Super, ale już nie pachniała tak, jak wczesniej... Czyli ulepszenie? Dziwne. 
I tak schodek, po schodku, czym więcej chemii od nich zaliczało premiery, tym coraz mniej ten "towar" interesował. Co chwile, nowe receptury, mega zajebiste itp, mega poprawki, zapachy, jakość itp... Skoro wprowadzili tyle produktów, które wtedy miały być kozak, to kogo oszukali? Siebie? czy klientów? Wrzucając tą chemie do sprzedaży? Powtórze, jako "najlepszej jakości pewne produkty.. nie musimy na chemii zarabiać" 
A nagle tą najlepsza chemie, poprawiają, raz-drugi-trzeci... Sorry, ale obrzydliwe to 🙂 Szampon z dodatkiem, dzięki któremu, nigdy nie wysycha na lakierze 😆😄 

@Domel dorzucę Ci grabie, do tej Twojej motyki, z którą porywasz się na to słoneczko, słoneczko, które kojarzy mi się z bajka teletubisie 😄 a ludzie, wierzący w ideał marki RRC, to takie teletubsie 😕 na koniec tych wszystkich premier, wszyscy od tej marki usłyszą "Teletubisie mówią papa... teletubisie mówią papa.." 
Pozdro 🙂 

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie ciągłe zmiany wyglądają jakby produkty były testowanie na użytkownikach. Takie beta-testy na użytkownikach. W moich oczach wygląda to średnio. Aczkolwiek jestem w stanie zrozumieć dlaczego tak robią, a nie wydają finalnego produktu. Pomału zaczyna przypominać sytuację MR fixa. Trafisz albo nie trafisz. Twoja sprawa.

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co dopiero małe manufaktury jak Funky Witch ? "Magic Ball" był poprawiony raz i raz barwnik w "blue blood" a to tylko kosmetyczna zmiana. Dopiero w tym roku produkty przejdą odświeżenie. Nowy amulet urwie 4 litery  
Ale to już nie mi osądzać - ludzie mają oczy.


Dokładnie tak jak mówisz :D. A nie tylko następca amuleta wpada w tym roku. Ja już się nie mogę doczekać tego wszystkiego co Mateusz szykuje :D.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.