Skocz do zawartości

RR Customs - szampon i inne kosmetyki


majster-b

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, jedrek1980 napisał:

Kurde a Ja kupiłem zestaw do skóry RRC Soft i teraz tak czytając nie wiem czy próbować

Najlepiej od razu wyrzuć bo to przecież straszne badziewie musi być.

 

6 minut temu, Notcon napisał:

A używał ktoś z Was ich Tire & Rubber cleaner?

Używał. I o dziwo nadal żyje. Chemii trzeba z głową używać. To nie jest do picia ani nie służy jako balsam do rąk

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To tera ja  tak sobie wrzucę 2 grosze... 
[mention=16759]Patryk14[/mention] wybacz stary, ale Twoja postawa wygląda conajmniej na taką, jakbys został wytypowqny do darmowej paczki chemii o wartości 150zl i bronił RRC z całych sił, bo może ktoś to zauważy i da Ci drugą... 
[mention=18201]Mumins[/mention] weź to zmyj z tej kabiny, zastanów się dwa razy dlaczego chemia do auta jest do auta. Poczytaj uwagi, poczytaj skład. Przepros użytkowników prysznica za maniane i następnym razem zastanów się czy rozpuszczalnikiem desek klozetowych nie wysmarowac xddd Stary serio przeleciałes qd kabinę od prysznica?! Przecież to wszystko z parą wodna się unosi i takie ciepłe trafia do twojego nosa xD nie mówiąc o dzieciach, chyba że nie masz. 
[mention=558]wojtek1788[/mention] załóż maskę jakąś z 3m, czytałem gdzie ludzie po ich wipe out jak i po 80% kosmetyków czuli ucisk w klatce i bóle głowy. Szanuj się i swoje zdrowie  kolego [mention=3131]Pit_Krk[/mention] Ciebie proszę o to Samo. 
Zachęcam Was wszystkich do przeanalizowania działań firmy RRC. Nie zamierzam puszczać na nią ani jednego słowa. Ale zobaczcie.... Skoro sam właściciel nie ukrywa, że jego produkty za wszelką cenę muszą działać i mają być tanie.... XDDDD 
JAKA JEST TA WSZELKA CENA CO? 
Już nie będę komentować studia kolegi muminsa który zamiast stare skóry pieścić aby utrzymały się jak najdłużej to uważa że to SZTRUCLE i daje RRC... Boże oby Arek tego nie zobaczyl bo się herbata zakrztusi
I właśnie jak bardzo kocham detaling, tak bardzo go nienawidzę... Bo zawsze gdzieś tam daleko znajdzie się ktoś kto zwyczajnie niewiedza klienta będzie chciał zarobić, a to raz kosztem samochodu a raz kosztem zdrowia... 
Detailerem dziś może zostać każdy, producentem chemii też... Ja już dziś miałem plan na to i powiem Wam wyszło zajebiscie!!! Mam już filmik. Tajna receptura, zapach lekko cytrynowy, ale jak działa!! Myje lakier nawet pod lakierem!!! Prosty skład... Oparty o frakcje domestosa i fairy.... 5 próbek po 1 l oddam za darmo, ale pamiętajcie zróbcie mi dobre foty ZA DARMO!!!! AHA BĘDZIE TANIO, BUTELKI WYMIENIAMY CO MIESIĄC, ALE WY W TYM CZASIE JUŻ GO ZUZYJECIE BO JEST ZAJEBISTY! *POZDRO SWIRY*
Eh, miłego dnia Pany



 


Tutaj się bardzo mylisz i źle mnie oceniasz. Używam PC z RRC bo w mojej opinii robi mega robotę i czasami szampon ale rzadko. Inne produkty owszem mam ale w małych pojemnościach i używałem kilka razy żeby przetestować ale mam w swoim arsenale jednak lepsze alternatywy według mnie. Tylko że w porównaniu do większości osób wypowiadających się produkty te mam i testowałem z innymi i mogę coś powiedzieć na ich temat. Produkty RRC są po prostu warte swojej ceny co nie znaczy że należy tylko ich używać bo można kupić lepsza alternatywę. Nic nie dostaje od nich i nawet bym nie chciał. Kazdy ma swój ulubiony arsenał ale wypowiadanie się nie mając prudkty, patrząc tylko na cenę i posty z FB jest trochę poniżej poziomu tego forum.

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@jedrek1980, Jeśli korzystałeś i jesteś zadowolony to po co sugerować się teraz opiniami ludzi którzy tego w ręku nie mieli ?

Myślę że gdybyś jakiś test zafundował na forum, najlepiej porównawczy z innym produktem, to coś by pokazało - czy warto czy nie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, ale się tu u Was dzieje 🙂 I jacy jesteśmy sławni 🙂 A tak poważnie, odniosę się jedynie do poprawiania produktów.  Gdybym produkował samochody to pewnie zmiany wprowadzałbym co kilka lat. Ale jeśli mogę poprawić coś z mojej chemii na lepsze to poprawiam. Czy usunięcie smrodu z wheel gela to taka straszna zbrodnia ? W ciągu najbliższych miesięcy praktycznie w każdym produkcie coś zmienimy. W jednym dodamy intensywniejszy zapach w drugim zagęścimy a w trzecim może kolor. To takie straszne ? Posiadam porządne laboratorium i detailera na etacie, który cały czas testuje nowości. Oprócz naszych testów, kilka zaprzyjaźnionych studii też je robi. Każda poprawka spowodować ma większe Wasze zadowolenie. Nowy trigger czy butelka. A jeśli komuś to przeszkadza to trudno, ma do tego prawo. Nie ma na świecie takiej rzeczy, która by wszystkim dogodziła. Pozdrawiam Rafał 🙂

  • Lubię to 3
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@RRC a możesz powiedzieć kiedy planujcie wprowadzić do całej oferty nowe 1l butelki? Takie jak posiada od początku  DEFROSTER /GLASS CLEANER? 

Widze na waszej stronie, że można już nabyć Wipe Out'a, T&G, PC i Hardcora w nowej butli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@RRC , po co ten atak...  a roz.ebał mnie tekst, że jestem od konkurencji.

wyobraź sobie, że kupiłem (za ciężko zarobione  piniondze) 4 produkty żeby sobie porównać z konkurencją.

komentarze pod filmem

https://m.youtube.com/watch?v=54hMvdXpA4E

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, Grzechu23 napisał:

@RRC a możesz powiedzieć kiedy planujcie wprowadzić do całej oferty nowe 1l butelki? Takie jak posiada od początku  DEFROSTER /GLASS CLEANER? 

Widze na waszej stronie, że można już nabyć Wipe Out'a, T&G, PC i Hardcora w nowej butli

w ciągu kilku miesięcy praktycznie wszystkie produkty będą w nowych butelkach, natomiast produkty jak wipe out czy p.c. będą w przeźroczystych butelkach PET i skończy się problem z zasysaniem butelek.

3 godziny temu, V1RU$ napisał:

Rafał gdzieś było info, że RRC PC będzie w  opakowaniach 150ml. Od kiedy taki tester będzie w oficjalnej sprzedaży ?

Czekamy na dostawę opakowań. W 150 ml, sprzedawać będziemy WSR i P.C.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, rygryss napisał:

Reakcja producenta na jakąkolwiek dyskusje - fatalna...

Każdy, kto ma jakiekolwiek wątpliwości na temat ich produktów jest od konkurencji. Już pomińmy to, że Ty nawet nie miałeś wątpliwości - zrobiłeś tylko pomiar pH koncentratu i gotowego roztworu do mycia, bo ludzie na forum o to prosili...

Masakra. Pokory i lodu drogie RRC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, Majkelu napisał:

Reakcja producenta na jakąkolwiek dyskusje - fatalna...

Każdy, kto ma jakiekolwiek wątpliwości na temat ich produktów jest od konkurencji. Już pomińmy to, że Ty nawet nie miałeś wątpliwości - zrobiłeś tylko pomiar pH koncentratu i gotowego roztworu do mycia, bo ludzie na forum o to prosili...

Masakra. Pokory i lodu drogie RRC.

Wiesz w czym tkwi problem, nie w samym pomiarze, ponieważ udowodnił że nasz produkt ma neutralne pH, ale przygotowanie, testu. Oprócz euforycznej muzyki, mającej wykazać coś ... Nie ma nawet opisu przeprowadzonego  badania produktu.  Brak wiedzy z dziedziny chemii i wykonywane testy niestety się gryzą, woda z sieci może mieć PH od 6 do 9. Użycie jej powoduje że efekt testu jest sam w sobie błędny.  Wklejam link dotyczący PH, może zrozumiecie dlaczego wkurzam się na niekompetencja zabawy w chemika.  https://rrcustoms.com/rrc_cloud/rrcustoms/ph.pdf

1 minutę temu, rygryss napisał:

polecieli dalej... myślałem, że będziemy prowadzić konwersację na poziomie, a tu taki klin... ale jazda będzie jak wpadną porównania do konkurencji.

Staramy sie dorównać do poziomu dyskusji. Nie obawiaj się jazdy, nie zamierzamy w niej uczestniczyć.  Za dużo tu "znafcow chemi" 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, RRC napisał:

Staramy sie dorównać do poziomu dyskusji

...   jak zaczęliście taki jest poziom.

 

a na komentarze pod filmami z YT mam bardzo wywalone, zawsze znajdzie się miłośnik trollingu.

 

 

34 minuty temu, RRC napisał:

woda z sieci może mieć PH od 6 do 9. Użycie jej powoduje że efekt testu jest sam w sobie błędny

czyli trzeba używać jakiejś specjalnej wody? 

moja ma ph7.3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.