Skocz do zawartości

Jaki szampon?


menior

Rekomendowane odpowiedzi

@Fredi88 Uwielbiam patrzenie na produkty przez pryzmat ceny, bo jak coś jest tanie to NIE KUPUJMY tego, masakra 😂😂😂 popełniłem chyba dziś przestępstwo kupując w biedronce Tenzi Krwawa Felga za 5 zł za 600ml, lepiej trzeba było go zastąpić innym produktem, za 50 zł za 500 ml 😂😂 tym bardziej, że robi co ma robić i whell gel od RRC przy Tenzi się chowa 😉 

Popieram @rygryss patrzmy na chemię, a nie na producentów, mnie również denerwuje marketing RRC i sposób odnoszenia się tu na forum i ile to oni ton miesięcznie nie sprzedają. Ale jeśli mają produkt, która działa dobrze i robi to co robi inny produkt o tym samym działaniu to dlaczego mam przepłacać? Wole zaoszczędzone pieniądze przeznaczyć na wakacje, lub zrobienia/ kupienia czegoś do domu. 😉 

 

  • Lubię to 1
  • Okay 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@rudi0018 nie zrozumiałeś w ogóle o co mi chodzi. Gdybym był w PL to sam bym po krwawą felgę podjechał. To bardzo dobry produkt którego zużyłem już 2 butle. Nie mam problemu z ceną produktów. Uważam tenzi za świetny stosunek jakości do ceny. RRC nie kupię ze względu na podejście do klienta, milion wersji jednego produktu i dyskusyjny skład produktów. Z mojej strony koniec OT 😉

  • Lubię to 2
  • Okay 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja napisze trochę przewrotnie-mnie nie stać na stosowanie ich chemii, prosty przykład z Tarem, załóżmy że uszkodzimy nim dość drogą lampę (jakiś bixenon np wart nawet kilka tyś )oszczedność w stosunku do sprawdzonego Pricka (szczególnie kupowanego w większych opakowaniach)znikomy a kupa problemów

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, menior napisał:

Z ceny napewno 😄 ale musi tez dobrze odtykac nie zmywajac jednoczesnie mi zabezpieczenia( Ph 1 🤔) i dobrze sie splukiwac a z tym ma problem i Tech Cleaner ktorego probuje i z tego co slysze tez 4detailer oraz nowosc od Pure Chemie,wiec moje kryteria jak narazie spelnia tylko Labo Purifica ale tu cena powala(ok 90 za litr 🙄

jest nowy gracz na rynku 😄 DANIEL WASHINGTON Active Shampoo też kwaśny 😄 mam ale jeszcze nie testowane 😄

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Strus napisał:

Tak, akryl.

w miejscach gdzie używałem Vasco wszystko ok. Tam gdzie Prick dramat - zacieki, odbarwienia, zmatowienie totalne

 

Bo twoich komentarzach wyciągam wnioski że w jakiś sposób musisz być częścią marki RRC...

Takie same argumenty wyciąga każdy kto z tą marką wapolpracuje. " Skąd wiez? Jesteś przy produkcji naszych kosmetyków?" 

Również nie użyje mocnej chemii ( pojęcie względne ) od RRC 😉 

Produkty moim zdaniem niebezpieczne o zdania nie zmienię. - opinia poparta wieloma zdjęciami uszkodzeń na różnych grupach FB.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jaki polecacie wolno wysychający szampon? Obecnie mam adbl shampoo i po umyciu całego auta powstaje pełno zacieków na elementach mytych w pierwszej kolejności. 7 rano, auto myte w cieniu, więc to nie wina temperatury czy słońca. Po przeczytaniu wątku wytypowałem następujące produkty: 4detailer Red Cherry, Bilt hamber, detailer's magic shampoo, niebieski valet pro. Może ktoś z Was używał wszystkich i jest w stanie powiedzieć, który najmniej przysycha

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiatr nie wiał. Dzisiaj spróbuję z zimna woda z tym samym szamponem. Jesli zasychanie znowu wystąpi to szampon wyląduje na giełdzie. Wcześniej używałem szamponu z GS i nie widziałem, żeby zasychal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Kuba95 napisał:

Spróbowałem z zimna woda z szamponem. Było lepiej, tylko pierwszy element przysechl. @V1RU$ dzięki za sugestie, już wpadł do koszyka 

Spoko. U mnie w takich niekorzystnych warunkach spisuje się BDB. mega poślizg i domywanie na wysokim poziomie. I słońce mu nie straszne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam szamponu do "codziennego" mycia jak i takiego, którym umyje raz na miesiąc w celu oczyszczenia/poprawienia hydrofobowości powłoki/wosku.

- do codziennego: Gyeon Bathe, Meguiars gold class, ADBL Shampoo

- do oczyszczenia: RRC, Cleantech cleaner

Obojętnie co wybiorę z tego zestawienia będzie ok, czy jest któryś lepszy, gorszy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, wezy napisał:

Szukam szamponu do "codziennego" mycia jak i takiego, którym umyje raz na miesiąc w celu oczyszczenia/poprawienia hydrofobowości powłoki/wosku.

- do codziennego: Gyeon Bathe, Meguiars gold class, ADBL Shampoo

- do oczyszczenia: RRC, Cleantech cleaner

Obojętnie co wybiorę z tego zestawienia będzie ok, czy jest któryś lepszy, gorszy?

- ValetPRO Concentrated Car Shampoo

- RRC ACTIVE SHAMPOO

Tanie i robiące robotę na 5.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, rudi0018 napisał:

@wezy Mam właśnie taki zestaw jak napisał wyżej @V1RU$ i robi mega robotę. 😉 

Ja też mam ValetPro Concentrated car wash i już drugie 5l przerabiam i na prawdę jest spoko, a na własny użytek jak sie kupi 5l to starcza tego szamponu na prawde na długo (ja leje 50-60ml na wiadro 20l i dolewam troche podczas mycia na tzw. Mycie japońskie tyle, że na 2 wiadra 🙂 ). Fajnie się pieni i ładnie domywa, dobrze się spłukuje i jest niezły poślizg. Wcześniej używałem też szamponu megsa gold class i troche bardziej sie pienił ale tak to wszystko bardzo podobnie oprócz ceny 🙂 

20190529_090058.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leży u mnie Fusso,(biały akryl) ale nie mogę domyć auta na dwa wiadra. Zostają czarne zacieki w miejscach gdzie woda ścieka z uszczelek.

Używam szamponu Good Stuff BumbleBee. Kiepski szampon?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.