Skocz do zawartości

Krótkie pytanie i krótka odpowiedź


AreK

Rekomendowane odpowiedzi

@Pikoko polecam od meguiarsa ceramic detailer ładnie odpycha wodę i trochę poleży ale nie jest najtańszy w zakupie choć na długo starczy. Drugi qd to już klasyk czyli chemotion qd tani i aplikacja banalna nadaje dużo połysku i hydro ale nie na długo. Do tego także cc water gold tak samo. Choć ja na swoim srebrnym to kładłem gtechniq c2 a potem cc water golda i był sztos ale to już droższe 
Hydro akurat chemotion ma wyjątkowo słabe, sprawdzałem. Co do połysku pełna zgoda.

Wyryte w skale z S20 FE 5G


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 hours ago, Pikoko said:

Przez pomyłkę kupiłem fusso dla ciemnych lakierów ale sprzedawca twierdzi że nie ma pigmentu koloru i można stosować na jasnych lakierach.
 

Tak naprawde z tego co wiem to jedyna różnica miedzy czarnym a jasnym fusso to taka, ze jasny ma mniej wypełniaczy podobno i gorzej rysy kryje, a tak to jedno i to samo podobno

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak naprawde z tego co wiem to jedyna różnica miedzy czarnym a jasnym fusso to taka, ze jasny ma mniej wypełniaczy podobno i gorzej rysy kryje, a tak to jedno i to samo podobno

Za to ma lepsze własciwosci „oczyszczające” - taki cleaner po cleanerze dodatkowo oczyszczający jasne lakiery. Mniejsze maskowanie, większe szkło. Ale jak masz lakier we względnie dobrym stanie nic nie stoi na przeszkodzie żeby stosować którykolwiek - hydro, ani trwałość nie powinna się różnić. Spróbuj umyć dotykowo i sprawdzić krople. Spłukanie nie odetka LSP.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś czy jest jakiś sklep który ma Ez brusha dostepnego? Wszedzie gdzie szukalem brak na magazynach, na allegro jest ale za 170zl to juz troche drogawo
 
scs, shiningcar, detailingstore?

Sprawdziłem,nie mają. automotivecare ma :) detailstore też.

Wysłane z mojego Mi 9T przy użyciu Tapatalka



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minutes ago, Mumins said:

Sprawdziłem,nie mają. automotivecare ma 🙂 detailstore też.

tylko ten sam problem co na allegro - odrazu 170zł, no a to już troche drogawo v: Są jakieś sensowne zamienniki czy lepiej poprostu czekac i miec nadzieje ze wróca? v:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam mocnego zawodnika do zapuszczonego piekarnika. W arsenale jest też parownica, ktoś poleci cos naprawdę mocnego? 

Jak dla mnie doskonale sprawdza się Clinex Grill. Jest dość tani (

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem dokupic 2 grit guarda do wiadra i zauważyłem że 2-3zl drozej idzie dostać taki bardziej fikuśny (przykład: 11175548889 ). Miał ktoś i może sie wypowiedzieć jak wypada do takich standardowych? Bardziej na plus, czy raczej wiecej przeszkadza niz pomaga?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.