Skocz do zawartości

Krótkie pytanie i krótka odpowiedź


AreK

Rekomendowane odpowiedzi

21 minut temu, vlodek2532 napisał:

Na opakowaniu od deironizerow można wyczytać, że w przypadku pewnych zanieczyszczeń mogą zabarwić się na żółto/zielono. Miał ktoś kiedyś taką sytuację? Jakie to zanieczyszczenia?

Miałem kiedyś "niepylące" klocki hamulcowe ATE Ceramic, które oczywiście choć w mniejszym stopniu jakies zanieczyszczenia pozostawiały. Potraktowanie felg deironem objawiało się tym, że w ogóle nie było efektu "krwawienia" po  prostu deiron spływał w swoim oryginalnym kolorze, a jako że był to adblowy vampire, to był to kolor niebieskawy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Marcin1992 SENNHEISER HD 300 bądź jak poszukasz to za 300 zł dostaniesz bezprzewodowe z dołączanym kablem ( ja kupiłem wiosną SENNHEISER HD 4.40 BT, ale widzę że już ich nie ma w sprzedaży ) tylko pamiętaj by dokupić redukcję na jack bo w klawiszach jest pewnie duży. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@maciek-drummer to akurat wiem. Mam chyba z 5 redukcji. Na klawiszu gram od 8 roku życia. Ze słuchawek rzadko korzystałem(miałem sennheiser hd 205) ale jakieś takie kiepskie były) . Ale ostatnimi czasy sąsiadce z dołu głośna muzyka zaczęła przeszkadzać. W sumie się nie dziwie bo aż w piwnicy słychać. Mieszkam na 1 pietrze😂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja polecę budżetowe ISK HD9999 - klon AKG. Odpinany kabel, świetne wytłumienie, wygodne, jakość dźwięku naprawdę wysoka. Syn używał przy grze na klawiszach (teraz oswaja gitarę), ja używam do słuchania muzy i dźwięków z Netu (gdy głośniki przeszkadzają rodzince) - za stosunkowo niewielką kasę oferują naprawdę bardzo dużo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam sluchawki stanton dj pro2000. Graja nawet czysto jak za tą cene. Najlepszy dzwiek w przyblizonej cenie znajdziesz panie w modelu Beyerdynamic DT150 ale musisz celowac w uzywke. Jesli jednak wolisz cos bardziej komercyjnego to te Audio technica, czy juz calkiem po taniosci AKG starcza. ostatnio testowalem studyjne modele Adam audio sp5, ktory robi ultra dobre wstęgi i niestety w sluchawkach tez sie zakochalem... ale cena jest dobrym lekarstwem na takie choroby. Poki co stosunek cena jakosc najlepiej wspominam 25letnie pioneery, ale wez teraz znajdz niezajechane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DT150 są dość specyficzne, wielu osobom nie pasują. Są wg mnie bardzo analityczne, z ostrą górą. Ja je lubię, mam je już kilkanaście lat:) Jakiś czas temu jedna przestała grać, pewnie driver poleciał. Ponieważ mam też ATH M50X to korzystam aktualnie z tych drugich.

Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, Kamsyyo napisał:

Panowie pianownica ręczna która będzie używana do felg, nadkoli itp. Wybrać Marolexa, czy może spróbować z ADBL BFFs (2w1)? Ktoś ma obie i może doradzić na szybko?

Jak szukasz czegoś z 2 litrowym zbiornikiem to dopłać te 30 zł różnicy względem ADBL i kup IK FOAM PRO 2. Jakość wykonania, piana, super wygodna pompka i "hipsterski" wygląd warte są tej ceny. Do felg i nadkoli coś pięknego. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, wojtecki napisał:

Jak szukasz czegoś z 2 litrowym zbiornikiem to dopłać te 30 zł różnicy względem ADBL i kup IK FOAM PRO 2. Jakość wykonania, piana, super wygodna pompka i "hipsterski" wygląd warte są tej ceny. Do felg i nadkoli coś pięknego. 

Przemyślę, ale jednak ADBL to pianownica i opryskiwacz, a 150 to nie mało jak dla mnie 😄 Mówisz że warta swojej ceny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, Lukasz-odkrywca napisał:

Hej, szukam odkurzacza piorącego do domowego użytku. Będę z nim w większości odkurzał i zrobię jakieś pranie max raz w roku. Interesuje mnie WD3 karcher lub coś podobnego budżet max 500zł, poleci ktoś coś mało awaryjnego? 

Czekaj szukasz odkurzacza do prania a piszesz o WD3, który nie jest strikte odkurzaczem do prania🙄 

W tym budżecie, to tylko Clatronic BSS 1309 - jest to odkurzacz do pracy na sucho i mokro, z tym, że na mokro jest to odkurzacz do prania ekstrakcyjnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, Kamsyyo napisał:

Przemyślę, ale jednak ADBL to pianownica i opryskiwacz, a 150 to nie mało jak dla mnie 😄 Mówisz że warta swojej ceny?

Dla mnie też to nie jest mało no ale .. wszystko co z detailingiem związane jest w sumie drogie 😄 . Tak, według mnie warto. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Lukasz-odkrywca napisał:

Hej, szukam odkurzacza piorącego do domowego użytku. Będę z nim w większości odkurzał i zrobię jakieś pranie max raz w roku. Interesuje mnie WD3 karcher lub coś podobnego budżet max 500zł, poleci ktoś coś mało awaryjnego? 

Ja czekam na parkside z lidla. Widziałem jak kilka osób tym prało i na YT jak gościu wodę ze studzienki nim wyciągał a odkurzacz chodzi do tej pory. A cena niższa niż WD3. Zaryzykuje z czymś innym. Chociaż jak to mówią, biednego nie stać, żeby kupować tanio 😄

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka w środku klosza rozlany jest klej coś ala super glue czy da się to usunąć szlifując papierami ściernymi? Jakiej średnicy gąbki użyć, czy 50mm będzie okej do polerowania klosza od środka? f79d0f288decf70ab1f3f6b54b78af31.jpg


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z czystej ciekawości i praktyczności pytam.. Nie smiejscie się za długo.. Jest takie coś jak czyszczenie podwozia z soli i mniejszego brudu załóżmy z opryskiwacza recznego/pianownicy? 

Samochod z woskiem i w planach jest miesięczne mycie w auto spa bo warunków brak i zima plus jakiś qd ale w celu zabezpieczenia blachy i swojej chorej głowy bym zmywał sól z auta 😁  a może przesadzam i mam lepiej sobie kupic czteropak to dajcie znać 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.