Skocz do zawartości

Krótkie pytanie i krótka odpowiedź


AreK

Rekomendowane odpowiedzi

@poncio Ja mam zwykły żółty. Korzystam głównie z niego przy SG Citrus Oil, UWC (rozcieńczenia od 1:8 do 1:4) czy rozcieńczonego APC. Drugi rok już go mam i śmiga jak nowy. Kwasów czy Tara nie testowałem więc w tej kwestii się nie wypowiem, ale podejrzewam że może być za słaby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Gold_Car napisał:

Ale są dwa rodzaje ?

W butelce jest to samo - różnią się tylko etykietami. Obecna - ta po lewej - to już trzeci wzór etykiety. 303 co jakiś czas, przy okazji wprowadzania nowych produktów, zmienia etykiety wszystkich (prawie wszystkich) produktów, bez zmian w ich formulacji.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Eidos71 no właśnie nie wiem . Miałem kupić i na allegro patrzę i są te dwa obrazki i inne opisy i zwątpiłem ... I nie wiem czy to dwie wersje czy tylko zmiana szaty graficznej etykiety , tylko inne opisy są i z tąd moje wątpliwości.

Wysłane z mojego LG-H850 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukuje polerki typowo do robienia pamp przednich, aktualnie Lece na harmonię da 15.Jednak z racji jego rozmiaru talerza i skoku 15mm jest to strasznie niewygodnie.Po namysłach wpadłem na pomysł aby kupić rotacje, aby szybciej wycinać szlif po papierze.Tylko teraz pytanie co wybrać ? Zastanawiam się aktualne nad Evoxa HDR200.Czy może coś innego w podobnej cenie ?

IMG_5784.jpg.8f56b485ad1ccaee9195f80431569c40.jpg

 

Druga sprawa, jest jakaś sprawdzona taśma maskująca która nie będzie nasiąka wodą w trakcie szlifowania i się odklejać ?

IMG_3445.jpg.f19cf3048fbd957a6c353c9cda993ac6.jpg

 

PS:Czy zostawienie kawałkami org klaru(oczywiście z wyciągniętymi odpryskami) na lampie jest dużą profanacją i lepiej tak nie robić ? W moim przypadku po dobrym wykończeniu nie ma śladu że było tak zrobione.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
7 godzin temu, Krzychu PatrioT napisał:

Jaką pastę i pad polecacie aby zrobić one step do saaba kod lakieru 170 ?

Nie ma złotego przepisu na lakier ale zaczyna sie od średniego pada i średniej pasty 

 

mozesz kupic sonaxa 05-05 jest dość fajny bo dobrze wycina i zostawia ladne wykończenie. Co do padów to sprawdz jakie sa w twoim przedziale cenowym i kup srednie np royalpads one step 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ErykGarage Taśme zabezpieczającą kup zielone Colad albo 4CR(To najprawdopodobniej to samo).Lampę zawsze się robi cała i czasem nie jest łatwo usunąć fabryczne zabezpieczenie tym bardziej jak lampa jest np zniszczona w górnej części a w dolnej nie(nie bardzo rozumiem jak można nie usunąć fabrycznego zabezpieczenie a usunąć odprysk?)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.