Skocz do zawartości

Krótkie pytanie i krótka odpowiedź


AreK

Rekomendowane odpowiedzi

Aj, ale głupotę napisałem, jeden oring się rozerwał, a ja już chcę adapter wymieniać człowiek w stresie, to nie myśli...
Ten konkretny jest chyba 10x1,5, kupić kilka na zapas i będzie malina...

Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Sprowadziłem auto z usa i mam problem z lakierem na masce. Jest on całkowicie matowy z widoczna "kaszą" na lakierze. Czy da radę to w jakiś sposób spoleowac? Jakimś papierem a później pastami? Czy pozostaje tylko lakierowanie. 

 

 

 

IMG_20200503_160252.jpg

IMG_20200503_160520.jpg

IMG_20200503_160326.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakupiłem nowy samochód. Kolor biel alpejska.

Mam do wyboru dwa studia detailingowe. 

W jednym proponują mi ceramikę Fireball AEGIS 2 letnie ochrona za 1300 zł a w drugim Kisho japan 3 letnia ochrona za 1500 zł.

Która ceramika jest lepsza dla koloru biel alpejska bmw.
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach



Jak wyczyścić taką kierownice z pleśni? To jest chyba nubuk.



Jak już tam weszła pleśń to kaplica. Nie pozbędziesz się jej, wyczyścisz tylko powierzchniowo. Jak dla mnie do ponownego obszycia.

Zadaj sobie pytanie czy chciałbyś dotykać swoimi dłońmi materiału przepełnionego zarodnikami chorobotwórczej pleśni?

Wysłane z mojego ONEPLUS A3003 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Ostatnio podczas suszenia po myciu zarysowałem sobie szybę rantem ściągaczki 😞 Rysa nie jest bardzo głęboka, w sumie ledwo wyczuwalna pod paznokciem, ale na przyciemnionej szybie bardzo widoczna (nie ma żadnej folii). Jest jakiś sposób na usunięcie tego samemu? Czy ilość pracy i koszt zakupionych do tego celu specyfików będą niewspółmierne do efektu? Lepiej oddać do specjalisty?

95486101_878684672633003_1622062453091205120_n.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Kepacz napisał:

Czy ilość pracy i koszt zakupionych do tego celu specyfików będą niewspółmierne do efektu? Lepiej oddać do specjalisty?

Potrzebny pad filcowy i tlenek ceru.

Do tego rotacja.

Wszystko dookoła będzie zachlapane wodą z tlenkiem 😄

W zakładzie detailingowym nie powinni krzyczeć za to milionów, to nie cała szyba tylko mniej powierzchni niż 10x10cm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 4.05.2020 o 10:10, Lukaso napisał:

@@marco80 dzięki za radę, zamówiłem czarną płaską, karbowaną i zobaczę jak będzie szło. 

 

 

Kiedyś na rotacji kończyłem czarne Uni. Biała gąbka rupesa + pasta z białym korkiem i naprawdę wyglądało to przyzwoicie 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.