Skocz do zawartości

Krótkie pytanie i krótka odpowiedź


AreK

Rekomendowane odpowiedzi

13 minut temu, Kubsonke napisał:

Orientuje się ktoś, czy dostanę maskę 3m, bądź podobną, do nałożenia powłoki, w normalnej cenie?

Przeglądając ofery- albo brak, albo cena z kosmosu.

 

Kompletnie dla mnie niezrozumiałe. Rozumiem, że wirus etc. ale takie maski wykupować...?

Bez szans, jak nie przedsiębiorstwa/szpitale to janusze wszystko wykupili.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

Np cutmax masz do cięcia jako pośrednia masz 04-06 lub 05-05 wykończenie to perfect finish tak na szybko 

Markowi chodziło o to ze mozesz miec problem z wykończeniem bo bedzie sama maszyna zostawiała po sobie lekki bałagan nawet z pasta finiszowa i miękka gąbka 

 

nie masz tego lakieru zniszczonego mocno wiec ja bym użył na poczatku jakies średniej pasty i średniej gąbki i powinno sobie to dac rade ale wiadomo nie ma gotowej receptury na dany lakier 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@andrew-mks to ci powiem że ACA 500 + futro flexipads pro wool w 1 podejściu nie ruszało praktycznie nic, dopiero 2 podejście zdejmowało niektóre swirle, i 3 wszystkie swirle .. i naprawdę nie jest to kwestia techniki .. ten lakier jest po prostu takim dramatem ... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@quq Temat jest taki ze pod każde zabezpieczenie lakieru robisz tak żeby lakier jak najlepiej wyglądał i o ile ryski można zostawić(bo czasem mogą być już nie możliwe do usunięcie to finisz musi być nie naganny ). Na miękkim lakierze trudno o dobre wykończenie jeszcze na rotacji, a skoro zadałeś takie pytanie wnioskuję ze nie masz dużego doświadczenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@FilipO Nie kapujesz co mam na myli,te rysy po futrze można zebrać tylko teraz czyli jakąś twardszą kombinacją- Każda kombinacja w stronę finiszu już jej nie ściągnie i finalnie to wpływa na wygląd lakieru (jego przejrzystość)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@BiałyGTi gąbki biała / niebieska i futro -> ACA 500 -> cutting, żółta / czerwona / czarna ACA 520 -> finish. @marco80 te rysy po futrze / holosy po cięciu DA schodzą u mnie albo:

2x czerwony -> 2x czarny 

albo 1x żółty -> 2x czarny ew. jeszcze jedno podejście czarnym

Niebieski / biały pad powoduje dokładnie te same rysy, może delikatnie mniejsze niż futro .. Sprawdzałem, burdel ten sam, a mniejsza siła cięcia .. a właściwie przy białym padzie praktycznie jej brak ..

spróbuję jutro wrzucić białą i czerwoną później. Biała i ACA 500 ? potem czerwona i finishowa pasta. Chociaż wydaje mi się że czerwona jednak pozostawia lekkie, bo lekkie ale jednak te ryski zostają . .dopiero czarna usuwa je do końca. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Partner forum
14 godzin temu, Banshee napisał:

Chłopaki kto jest Polskim importerem Tac System ? 🤔 pytam z ciekawości bo podobno jest dwóch importerów na nasz rynek 🙂 @CAR CRAZY jak to jest ? 😀🤔

Dystrybutorem jest Pan Szkatuła

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, kristoph00 napisał:

Jaki cleaner pod wosk SOFT99 KIWAMI EXTREME GLOSS WAX Black Hard  ?

Skoro wosk Softa to i Cleaner do ciemnych lakierów Softa weź 🙂 

@BiałyGTi efekt po przejezdzie żółtą + pasta cuttingowa. Wcześniej 3 lub 4 podejścia futrem.

A tak to wczoraj wyglądało przed cięciem. 

20200409_125457.jpg

20200408_184554.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.