Skocz do zawartości

Krótkie pytanie i krótka odpowiedź


AreK

Rekomendowane odpowiedzi

Czy pasta "Chemical Guys REBOUND SCRATCH + SWIRL REMOVER ONE STEP POLISH" nadaje się jako pierwsza do ewentualnej nauki używania polerki DA Hamron (Jula) na testowej masce samochodowej.?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, aabbcc123 napisał:

@slav mam hamrona i nie ma sily zebys cos zepsul. Nie wytniesz ja za duzo 🙂

A jakie masz zdanie o tej paście one step od Chemical Guys?

Czy ona się nadaje do miękiego lakieru (japończyk - mitsubishi)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy te gąbkowe aplikatory produktów do opon są jednorazowe? Czy może płuczecie/pierzecie je jakoś i używacie ponownie ?  

Ja mam wosk do opon z soft99 z dołączonym aplikatorem. Po aplikacji wrzucam go do wody z mydłem i szoruje. ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepszym rozwiązaniem byłoby coś jak workstuff clean hands ale z dołączonym pudełeczkiem które można zamknąć. Coś jak meguiars tire dressing applicator. Ten z megsa jest niestety mega drogi i jakbym miał do każdego dressingu mieć jeden to bym zbankrutował. Szkoda że @Good Stuff nie pokusi się o zamknięcie do swoich aplikatorów 😞

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Good Stuff napisał:

@Fredi88 Jest szansa ,że w tym sezonie pojawi się zamknięcie do naszych aplikatorów 🙂

Kurde rozwiązalibyście temat aplikatorów do opon  u mnie na amen 🙂 Nie przepadam za wyciąganiem użytych już z woreczków bo wszystko jest tłuste. Taki aplikator z zamknięciem to zbawienie 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, JJZS.KAM napisał:

Która powłoka daje 10 mikronów w jednej warstwie i 3 lata ochrony?😃

Ultracoat Premium Bond 9h. Cytat z opisu produktu "Tworzy bardzo grubą warstwę ochronną, która jest bezkonkurencyjna jeżeli chodzi o nadanie najwyżej możliwej ochrony powierzchni wśród powłok ceramicznych na rynku. Możliwe jest to dzięki niespotykanej grubości powłoki ochronnej, która jest na poziomie ponad 10 mikronów! ". 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.