Skocz do zawartości

Krótkie pytanie i krótka odpowiedź


AreK

Rekomendowane odpowiedzi

chcialbym po zimie nalac wody dolac jakiegos plynu i zmyc porzadnie po zimie wnetrze - co polecicie na 'pierwsze mycie'? pozniej oczywiscie interior qd ale w pierwszej kolejnosci mysle po prostu o wiadrze wody, mikrofibra i jazda po kolei plastiki zeby odtluscilo. co polecicie? ludwik? moze jakis neutralny plyn do mycia? cos z chemii domowej da rade? 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, mihau12 napisał:

ludwik? moze jakis neutralny plyn do mycia? cos z chemii domowej da rade? 😉

na Teutatesa... to jest forum detailingowe. ludwikiem chcesz plastiki traktować w samochodzie? druciakiem najlepiej od razu poszoruj.

ewentualnie masz tutaj nawet wideo instrukcje jak sobie "odtłuścić" auto we wnętrzu:

 

kup sobie apc.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam takie pytanie, mianowicie zrobiła mi się dziurka u podstawy opryskiwacza ciśnieniowego marolex czy jest jakiś sposób by to zakleić trwale, tak aby podczas pompowania nie rozszczelnił się znów tym miejscu? Może macie jakiś dobry klej do plastiku? Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
Godzinę temu, sparco911 napisał:

Witam, mam takie pytanie, mianowicie zrobiła mi się dziurka u podstawy opryskiwacza ciśnieniowego marolex czy jest jakiś sposób by to zakleić trwale, tak aby podczas pompowania nie rozszczelnił się znów tym miejscu? Może macie jakiś dobry klej do plastiku? Pozdrawiam

https://www.youtube.com/watch?v=rV9zW2EuQW4

 

Tez to miałem.

Tylko nowy zbiornik Ci pomoże :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szybkie pytanie czy ktoś z was używa pianownicy z obi. Kupiłem taka za 59.99 podłączona z Karcher k5.5 jubille piana aktywna od rrc. Stężenie 1:8 piana nic nie siedzi na samochodzie zaraz spływa. Czy pianownica nie dostaje z myjki za dużo wody co na ten doradzicie ? 

pomocy ! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, mam kilka problemów..
Zapewne mało detailignowych, lecz macie tu obszerne doświadczenie.
1. Błotnik audi a4, pęknięcia.. pewnie szpachla pod spodem, a więc co moge z tym zrobić?
Jakieś opcje? malowanie punktowe punktowe, ale jak zgubić odcień?..
2. Listwy chrom - raczej nie do uratowania, a nawet chciałbym je na czarno prysnąć, swego czasu na chrom guma w spreju fajnie leżała..
3. Listwe chrom na klej czy taśmę dwustronną podkleić? 1c78db7dc256a9a7f2c0cd7f552518b4.jpgde154b9550393a9f0447bc47bb155c11.jpg0a114de652149f19056c513f9caa7864.jpgcf564486e8f866a01a0b71dd93bb0972.jpg475876c920ff4b399c9471a9a90b0d70.jpg7001fdf131d2d6a34c4498440184f152.jpg2722dbc5deab9896e491240721fbc4b6.jpg

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co byście polecili do plastików zewnętrznych. Myślałem o środku z Koch fajny rozrabiany z wodą no właśnie z tego co wyczytałem bardzo krótko siedzi na zewnętrznych z tego właśnie powodu. Teraz myślę o ovatrol ale czytam że to bardziej do regeneracji zniszczonych plastików. Osobiście plastiki mam w miarę dobrej kondycji, zależy mi na dobrym mocnym przyciemnieniu satynowym wykończeniu a mniej na tym jak długo leży ale też nie chce środka który zejdzie po deszczu czy po jednym bezdotyku. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
4 minuty temu, pawelus668 napisał:

@Domel czesrwony czy czarny? 

żółty, czerwony, czarny - trzema mozesz sobie dobrać moc.

Wczoraj jechałem zołtym i Duragloss 652 - petarda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.