Skocz do zawartości

Krótkie pytanie i krótka odpowiedź


AreK

Rekomendowane odpowiedzi

  • Moderator

@Malwin41  ja mam pre spray w marolex master i mamgo juz ok 1.5 roku uzywam dosc czesto i nic sie nie dzieje  woda ok 60-70 st i daje rade

 

@Michał82 jaki model auta dokladnie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam rotacje PE, jest też XFE 15mm i jako pierwszą maszyne została mi db5800, która pracuje w zasadzie teraz tylko z bp75mm.Teraz niedawno dokupiłem "podróbkę Vrg" z Evoxy, mysle ze na takie mocniejsze OS spełni swe zadanie bo tam gdzie na nierownościach XFE zwalnia,"VRG" będzie sie kręcic.Praca tą maszyną jest specyficzna i albo sie ją polubi albo znienawidzi -ja jestem zadowolony ps (Akurat ta maszyna w standardzie jest wyposażona w bp125mm wiec nic nie trzeba zmieniać czy dokupować)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany, Panewki,

no głupie pytanie, macie jakieś fajny - finezyjny, unikalny, fancy, aplikator do wosków o średnicy max 7 cm ?

 

Grzybkowy royal pads koloru zielonego.

 

Edit: ma on jakieś 9cm :(. Później sprawdzę czy mam jakieś mniejsze jeszcze :)

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  • Okay 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, pytanko - po wymianie sprężyn zgrzypi. Okej są nowe, więc możliwe. Zaglądam pod maske i widać że mocowania amoryzatorów są przesunięte, aczkolwiek bolec jest w otworze. 

Byłem z reklamacją u mechanika i on mówi, że wszystko cacy...

Wrzucam zdjęcie i prosze o pomoc, czy to jest okej? 😛

1bf5945d7a186e22gen.jpg[/URL]

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, audicoupe napisał:

@damiano2007 po starych wytarciach widać że nie jest ok , czasami telarzyk i poduszkę amorka trzeba ustawić w punkt albo poduszka powiedziała pa pa.

 

Hmm obróciliśmy poduszkę o 180 stopni. Nic nie trzeszczy, ale mini szczelina jest. Pozostawiam to pod obserwacją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

13 minut temu, Bartosz85 napisał:

Czym najlepiej wykończyć (drobniutkie rysy) reflektor z tworzywa sztucznego? Ma może któryś sklep lub ktoś z forum w sprzedaży próbki takiego środka do polerowania reflektorów i przeźroczystych plastików?

Pasta finishowa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dość popularne auto, może ktoś będzie wiedział. Mazda 6 III gen. prawdopodobnie polift 2014 r. grubość lakieru od 70~90 mikronów to normalne pomiary ? czy raczej ktoś już coś ostro zdzierał...

Miejscami było 70, aż strach dotykać padem z mikrofibry 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.