Skocz do zawartości

Krótkie pytanie i krótka odpowiedź


AreK

Rekomendowane odpowiedzi

Trochę w Wawie i w Lubelskim.

Dzięki za pomoc ale spróbuje wpierw sam pobawić się bo ten samochód ma wiele defektów które pozwolą mi na nauke 🙂 ale nie wykluczam że się odezwę z pomocą 🙂

ok to pod DA jaką kombinacje padów i past do tej astry ? Raczej na dwa etapy chciałbym to ogarnąć i jak się da to wykorzystać te pasty do polerowania lamp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@PszemekWawa  w arsenale posiadam 2-3 pady jednego rodzaju. Przy Oplu jak pamiętam to chyba po 2 każdego rodzaju użyłem. Mam kompresor tak więc tu ułatwiam sobie pracę. Nie wystąpiły hologramy a jak coś to  zawsze mam w zapasie paste 3000 I 3500. Po tym poszło na lakier  jeszcze Prima Amigo i Soft Fusso 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam być może trochę głupie pytanie, ale podobno kto pyta nie błądzi 😉

Robię właśnie korektę na DA o skoku 9mm i mam wrażenie jakby Sonax Cutmax na niebieskim padzie NATa zostawiał niewiele gorsze wykończenie niż po poprawieniu tego Perfect Finishem na żółtym padzie. Czy to w ogóle możliwe, czy raczej jest to kwestia niewprawnego oka albo niewystarczającego oświetlenia i na słońcu wszystko wyjdzie? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, Wog104 napisał:

Mam być może trochę głupie pytanie, ale podobno kto pyta nie błądzi 😉

Robię właśnie korektę na DA o skoku 9mm i mam wrażenie jakby Sonax Cutmax na niebieskim padzie NATa zostawiał niewiele gorsze wykończenie niż po poprawieniu tego Perfect Finishem na żółtym padzie. Czy to w ogóle możliwe, czy raczej jest to kwestia niewprawnego oka albo niewystarczającego oświetlenia i na słońcu wszystko wyjdzie? 

A tego cutmaxa wymywałeś jakiś płynem inspekcyjnym/ wipe outem?

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Wog104 napisał:

Tak, IPĄ 99% obie pasty 

IPA tak na sto procent nie wymyje pasty. Mogą być hologramy. Ja dla stu procent pewności myje jeszcze autko szanponem odtłuszczającym. To już tak dla samego siebie, bo wątpie w to, żeby zarobkowo ktoś tak robił - szkoda czasu.

A co do Twojej kwesti to może Ci siadła kombinacja. Finisz powinien dodac więcej blasku, głębi metaliku.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Michał82 napisał:

A mi takie coś przyszło do głowy. Gdyby w buteleczkę po zapachu zawieszanym nad lusterkiem w aucie (np K2 Vento) przeleć Strippera to dobry pomysł? Próbował ktoś takich zabaw?

A co się stanie jak zapach ci się wyleje z buteleczki? A jak się buteleczka odkręci? Masz po tapicerce. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, Malwin41 napisał:

@Michał82 strippera na pewno szkoda. Inne zapachy które są roznoszone przez drewienka mogą wypalić. Ja porzuciłem pomysł bo dyndalo na lusterku a tego nie lubie. W innym miejscu jak pod siedzeniem nic nie było czuć;/

Przypomniało mi się jak raz w miejscu na kubek położyłem zapach CS cherry i zostawilem na 10 min maks cole z McDonalda na tym... Nie dało się tego pić później... Smak cherry 😁 przestrzegam tylko innych

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, Michał82 napisał:

Zniszczy skórę? Przecież te zapachy K2 są sprzedawane i wielu ludzi to stosuje, bo widać  jak dynda się pod lusterkiem. Stąd też  urodziło się moje pytanie 🙂

Mnie ten słoiczek wyciekł i rozpuścił czarną powłokę przycisku na panelu klimy. Zapach K2... ten w słoiczku z korkiem. Nawet producent pisze, żeby nie wieszać w newralgicznych miejscach na słońcu. Także to było moje zaniedbanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, pawelus668 napisał:

Na bezdotyku uzywacie programu z woskiem czy tyulko demineralka? Mam FK od wrzesnia i zapchany i nie wiem czy pomijac ten program czy mozna uzywac dopoki nie umyje recznie?

Wosk z myjni ma trwałość kilkudniową... żeby chociaż te kilka dni wytrzymał :-D

Pytanie jaki jest sens przykrywać tym brud? Tylko demineralka. Jak chcesz w miare dobrze domyć to rozrób sobie SG Citrus Oil. Auto będzie względnie "czyste".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.