Jump to content

KeepeR

Użytkownik
 • Posts

  378
 • Joined

 • Last visited

About KeepeR

 • Birthday 12/27/1988

Informacje

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

KeepeR's Achievements

Enthusiast

Enthusiast (6/14)

 • First Post Rare
 • Collaborator Rare
 • Dedicated Rare
 • Conversation Starter Rare
 • Week One Done

Recent Badges

10

Reputation

 1. Racja, nie jest to oficjalne stanowisko SV. Była kiedyś dyskusja na ten temat. Powinienem dodać "prawdopodobnie" Swoją drogą ciekawe, że nikt nie zasięgnął jeszcze wiedzy u źródła. Z tego co pamiętam BOS jest sprzedawany na rynku w UK. W oficjalnym sklepie SV nie ma Concorso, natomiast u nas nie ma BOS'a a jest Concorso
 2. Posiadam SV Concorso i Glasura, choć bardziej lubie Zymola to częściej sięgam po SV ze względu na bezproblemowość aplikacji. Docieranie Glasura to bajka, problem jest jedynie z jego tendencją do wypacania się, szczególnie w bardzo ciepłe dni i na czarnych/ciemnych lakierach. SV kładziesz, docierasz kiedy chcesz, nawet po godzinie (dłużej nie testowałem) i cieszysz się efektem. Glasur jest na pewno dużo bardziej wytrzymały, aplikacja bajka, tylko to wypacanie... look równie dobry co SV Concorso, ciężko stwierdzić jednoznacznie. Przy białym lakierze postawiłbym chyba na Glasura.
 3. Domyśliłem się o co chodzi bo spotkałem się z takimi pytaniami, jednak robiąc 50/50 od jakiś 8 lat nigdy nie miałem takiego przypadku
 4. H8 pad flexi mikro. Konkretniej jaki to problem ? że zostanie ślad od taśmy ? osobiście nie miałem takie problemu. Zakładam, że może to być przyczyna złej jakości taśmy, zbyt dużej temperatury i najeżdżania na nią.
 5. Mazda 6 50/50 Pasta Kocha + Sonax jako finish.
 6. super dzięki za info Panowie tak podejrzewałem. Lakier jest w kolorze czarnym.
 7. Dość popularne auto, może ktoś będzie wiedział. Mazda 6 III gen. prawdopodobnie polift 2014 r. grubość lakieru od 70~90 mikronów to normalne pomiary ? czy raczej ktoś już coś ostro zdzierał... Miejscami było 70, aż strach dotykać padem z mikrofibry
 8. niestety nie potrzebna jakaś konkretna parownica ? bo może mógłbym załatwić
 9. Panowie jaki będzie najbardziej optymalny, najszybszy sposób na usunięcie takiej ilości naklejek z auta ? Opalarka/Suszarka i ręczne ściąganie pojedynczo każdej czy jest jakiś magiczny sposób ?
 10. @Domel dzięki Myślałem, że coś droższego będzie trzeba kupić @KeepeR taka raz dwa Ci się rozsypie te gumy są bez sensu. Taka pianko-guma. Od siebie polecę coś w tym stylu. http://www.pemic.fi/p425-swep-teravakuivain-50cm-114472-fi.html (Strona w obcym języku ) @Tomas22 no właśnie też mam wątpliwości... To jest chyba to co podesłałeś - https://sklep.vileda-professional.pl/produkt/sciagaczka_gumowa_z_pojedynczym_piorem.php 105zł i jeszcze kij trzeba kupić troszkę drogo Jest też coś takiego - https://sklep.vileda-professional.pl/produkt/sciagaczka_na_drazku_lobby.php @KeepeR dokładnie to to Trochę kosztuje ale nie do zajeżdżenia Oszczędzisz sobie nerwy i kasę też bo ta poprzednia to może do użycia że 3 razy Momentalnie od wody pruchnieja...
 11. Panowie potrzebuje dobrą ściągaczkę do usuwania pozostałości wody w garażu po myciu, posadzka żywiczna. Tylko coś co posłuży jakiś czas i będzie faktycznie ściągało tą wodę może ktoś ma jakieś doświadczenia ? kiedyś na forum był link ale nie mogę znaleźć.
 12. Mam też Kocha Op, pewnie jeszcze lepiej da radę
 13. Potrzebna pilna pomoc, farba lateksowa wylana jakieś 24h temu na tapicerkę i plastiki. Normalne pranie da radę ? plastiki apc+ ciepła woda ? magiczna gąbeczka ? Proszę o radę, może ktoś miał taki przypadek.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.