Skocz do zawartości

Co mi dziś poprawiło humor 3


Rekomendowane odpowiedzi

Wystarczyłoby jak by zaczęli wystawiać mandaty za jazdę po jezdni jak jest ścieżka rowerowa. Mnie tez to doprowadza to szału. W moim dzielnicy mista to nagminne bo ścieżki są z kostki to Panicz woli jeździć po asfalcie.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie to nie śmieszy, bo znam to miejsce i jest to bardzo ruchliwa ulica i zarazem zjazd z obwodnicy Łodzi z ograniczeniem do 70km/h. Jak widać obok jest bardzo szeroka ścieżka rowerowa więc za jazdę po ulicy w tym miejscu, a także każdym innym gdzie obok jest ścieżka rowerowa, powinny być bardzo surowe kary.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Qukie, wiesz co mnie w tym śmieszy, że facet od kilku lat szuka na każdym kroku zaczepki, a policja nadal nie zrobiła z nim porządku. Dość często jeżdżę przez Rzgów do Pabianic więc pewnie też spotkam kiedyś tego barana. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biegacze czy jak ich tam nazwać robią tak samo. Koło mnie na przedmieściach są tacy co biegają sobie po ulicy tuż obok chodnika. Nie dosyć, że droga wąska dwa duże auta ciężko mają się minąć to jeszcze trzeba uważać na tych idiotów bo chodnikiem to on nie będzie biec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Michał126 napisał:

on ma takie pionowe wżery od jakiejś gównianej chemii?

Si. Tak to jest jak się używa tylko RRC, ale aż tak mi się nie nudziło żeby tam korekty robić 😄 raczej detailingowe mycie, na opony finalnie binder na lakier tonyin ceramic wax, podbijany będzie shineewax od tac system.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Arkeolowy napisał:

Si. Tak to jest jak się używa tylko RRC, ale aż tak mi się nie nudziło żeby tam korekty robić 😄

No cóż: to, w zestawieniu ze zdjęciem, to taka cicha recenzja tych produktów. 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minutes ago, Michał126 said:

No cóż: to, w zestawieniu ze zdjęciem, to taka cicha recenzja tych produktów. 😉

Generalnie pisanie takich komentarzy, kiedy wcześniej kręci się cały film i obwieszcza, że zaczyna się współpracę z Soft99 (czyt. dostaje się kasę za promowanie tej marki) to taka trochę... żenada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, czester napisał:

Generalnie pisanie takich komentarzy, kiedy wcześniej kręci się cały film i obwieszcza, że zaczyna się współpracę z Soft99 (czyt. dostaje się kasę za promowanie tej marki) to taka trochę... żenada.

Ja pisałem o RRC 😉 A co do Softa, to jakość ich chemii zawsze się obroni i ten, kto będzie chciał znaleźć coś naprawdę dobrego jakościowo - ten w końcu na nich trafi. W zacytowanej przez Ciebie wymianie zdań większą uwagę zwraca (moim zdaniem) sam fakt dokonywania oceny przez pryzmat występowania na grupkach na fejsie... 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, rygryss napisał:

Żonie poprawiłem humor, stworzyłem jej ławkę z tego co znalazłem w terenie... w sumie sobie też 😁

 

No normalnie ławka Papy Smerfa 😄 i genialnie trafiłeś w kolor!

 

  

7 godzin temu, Streat napisał:

ciekawy jestem jak to auto w słońcu wyglada bo na jednej przebitce widać na masce jakies "chmurki" 😛 

Generalnie w tym filmie nie chodziło o jakiś super ekstra detailing, ale wg mnie ktoś z Soft'a powinien to obejrzeć przed wypuszczeniem bo kilka błędów tam znajdziemy... zwłaszcza, że nie chodzi tu o Grande Punto (oczywiście bez obrazy... sam też mam takie 🙂 ) a auto o wartości mieszkania. Sponsorzy powinni im zafundować jakieś dobre DA bo taką tanią rotacją i jeszcze tańszym padem to daleko nie zajadą. Oczywiście z całym szacunkiem dla Nich bo uwielbiam ich filmy, pasję i podejście do życia 🙂

 

PS

Przez tego je*** Covida nie pojadę na Japfest... a już obiecałem sobie, ze jak dorobię się Japońca to w końcu CarWash na żywo zobaczę 😕

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.