Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim aucie 3?


Rekomendowane odpowiedzi

Robiłem 2 tygodnie temu  takiego czarnucha , tyle że 2014 i "tylko"  3,7 L ale w manualu i o ile wygląd zewnętrzny jest OK i przez zmieniony wydech też fajnie brzmiał , to w środku   😱   Jakby projekt środka wzięli z 2004 roku , czyli  wszędzie twardy plastik i nawet skóra z plastikowej świni 😉 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie powoli zaczynam czyścić wnętrze po roku czasu. Małe 50/50. Niby jasne skóry, auto zrobiło 7 tys a po dwóch fotelach fibra czarna. Niestety dopiero na białej fibrze widać że kierownica i lewy podłokietnik puszcza już farbę. A tak czułem że zaczyna się kleić do rąk i łokcia. 4fd5e60c2ab945b198fa66e47d598036.jpg5a4f662ad527576bc6a53712cb5441e4.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w związku z desantem ptaków na mój samochód wczoraj, udałem się na szybko na bezdotyk. Oprysk z Citrusa TFR, stalówki w marnym stanie i nadkola umyte Tenzi en-jee (1:5), koła wyszorowane Cleantech Tire and rubber (bez rozcieńczania) i na to ADBL Black Water.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Michał82 napisał:

@Pływak konkret! Gratulacje 🙂

Dzięki 🙂

 

11 godzin temu, Fredi88 napisał:

@Pływak diesel? 🤣

 

Super fura  😉 gratulacje.

Po swapie na 1.9 SDI 😉 Dzięki 😄

 

10 godzin temu, powalla napisał:

Robiłem 2 tygodnie temu  takiego czarnucha , tyle że 2014 i "tylko"  3,7 L ale w manualu i o ile wygląd zewnętrzny jest OK i przez zmieniony wydech też fajnie brzmiał , to w środku   😱   Jakby projekt środka wzięli z 2004 roku , czyli  wszędzie twardy plastik i nawet skóra z plastikowej świni 😉

S197 czy S550 bo w tym roczniku wychodziła i stara i nowa generacja. W S550 tym co ja mam jest już trochę lepiej ale i tak bez szału jednak należy pamiętać, ze to jest najtańsze auto w swojej klasie, a odbiorcami jest przeciętny Kowalsky w USA więc jakością nigdy nie dorówna BMW czy Mercedesowi, które są dwukrotnie droższe. Wnętrze mimo miejscami tandetnych materiałów ma swój klimat.

 

Dzisiaj ogarnąłem trochę wnętrze, plastiki Tenzi Czysty kokpi, skóry Kecav Soft, dressing Natural look

cj4FjP1.jpg

 

Z6x6Rsr.jpg

 

EdXfOgh.jpg

  • Lubię to 3
  • Super 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Hawk Kropelki kropelkami ale zrzut wody to dopiero coś, dobre kilka minut lałem wodę na maskę i próbowałem te krople jakoś zatrzymać 😄 Jak na razie jestem mega zadowolony z tego wosku. Tylko polecam bardzo małe ilości do nakładania i z dala od słońca bo lubi zostawiać mazy.

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

Kolega przywiózł mi felgi bo nie mogł ich doczyścić i sie poddał 😛 

Felgi nie myte 7 lat:

felgi009.jpg

felgi008.jpgfelgi006.jpgfelgi005.jpgfelgi004.jpg

 

Zasadowe produkty nie dały rady dopiero CleanTech Clean Wheel w stężeniu jakieś 1:3 dało zamierzony rezultat, tak to wyszło:

felgi007.jpg

oczywiscie smołe potraktowałem T&G 🙂

felgi001.jpgfelgi002.jpgfelgi003.jpg

  • Lubię to 11
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Pit_Krk
Ja 10m-cy jeżdżę na komplecie ATE i mogę powiedzieć że nie jestem zadowolony, przy lekkim hamowaniu piszczą, zamieniałem klocki stronami i nic, chyba kupię Textary mimo że jeszcze ich sporo.
U Ciebie wcale tak być nie musi...wyżaliłem się

Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@#kris spróbuj rant klocka lekko zeszlifować tak jak to textar robi w swoich niektórych klockach. I daj pastę ceramiczna bardzo klejąca z wurtha lub taką specjalną gumową pastę na tył klocka. Może pomoże jak klocki piszczą przy delikatnym hamowaniu , lub jak jedziesz bardzo wolno...

Wysłane z mojego LG-H850 przy użyciu Tapatalka

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.