Jump to content

Pit_Krk

Użytkownik
 • Content Count

  429
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

31 Świetna

About Pit_Krk

Informacje

 • Imię
  Piotrek
 • Auto
  BMW F31
 • Lokalizacja
  Kraków
 • Województwo
  Małopolskie

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. @Berd nadal nie czaję o co Ci chodzi. Kto kogo wyzywa tu od idiotów? Co tu ma do rzeczy TVP?
 2. I to jest właśnie "TOLERANCJA" wyznawców T(usk)V(ison)(N)etwork i gw. Myślisz jak ci każemy, a jak nie to jesteś idiotą.
 3. Aby się w ten sposób wypowiadać, należałoby tu mieszkać i wiedzieć jak to wyglądało choćby miesiąc temu. Od trzech tygodni miasto jest opustoszałe. Korków praktycznie ZERO. W godzinach szczytu, w najbardziej newralgicznych miejscach ruch jak w niedzielne poranki. Tak teraz wygląda Rynek https://krakow4.webcamera.pl/ Wg Ciebie to jest normalna ilość ludzi w tym miejscu? W normalnych warunkach, niezależnie od godziny, czy to 12-ta w południe, czy 6-ta rano ruch tak jest o wiele większy. Tak, to się zgadza. Awaryjne roboty drogowe idą pełną parą, bo tak naprawdę nie będzie lepszego momentu aby je bezproblemowo wykonać, bo NIE MA RUCHU. Normalnie takie remonty sparaliżowałyby pół miasta, obecnie trzeba tylko zdjąć nogę z gazu i zmienić pas.
 4. Z całym szacunkiem, ale chyba nie wiesz o czym piszesz. Zdajesz sobie sprawę, ile trwałyby te badania i do czego by to doprowadziło? Wszystkie laboratoria byłyby zapchane, bo jeden kichnął, a drugi ma katar i żądają badania. Co by dało, że wszystkim zrobiono badania? Przez kilka pierwszych dni, test nie wykazuje zakażenia. Czyli co? Badanie wykonywać każdej osobie codziennie lub co drugi dzień? Poczytaj ile testów i KOMU je się wykonuje w innych krajach. Szybkimi testami przesiewowymi szkoda sobie zawracać głowę, bo robią więcej złego niż dobrego. Czesi je kupili i teraz podają, że błędy tych testów sięgają 80%.
 5. Co już zostało zdementowane zarówno przez polskie jak i włoskie władze, bo to fake news.
 6. Nic dodać, nic ująć. Z BMW, czyli koncernem posiadającym MINI, jestem związany od dłuższego czasu, więc chcąc nie chcąc markę darzę jakąś tam sympatią. Wcześniej miałem F20, czyli +/- to co MINI. Mimo, iż cenowo nie ma wielkiej różnicy, jakościowo jest przepaść.
 7. Ja natomiast współczuję odkurzania tego auta. Przerobiłem już kilkadziesiąt MINI i za każdym razem jak wiem, że mam do zrobienia auto tej marki, to mam ochotę uciec jak najdalej. Dywany jakościowo jak najsłabsze ople, skody lub inne francuzy (czyli niedające się odkurzyć). Plastiki niewiele lepiej. Wiele razy miałem okazję za naprawdę dobre pieniądze kupić MINI, ale jakość tego auta, za każdym razem, skutecznie mnie to tego zniechęcała.
 8. Partner tego forum @motogo jest jeszcze lepszy.
 9. 1.Eidos71 2. Damiano2007 3. Kruchytk15 4. Grabek246 5. rygryss, idealny moment z tym produktem, mam kończącą się powłokę. 6. inspire 7. ter 8. ZimnyKartofel 9.Jacek94 10. Arkadio_Gdansk- na umierającej powłoce fx protect oraz jako samodzielne zabezpieczenie 11. Streat, ciekawe jakby zareagował na kończącym sie fx protect vision 12. Pawel_t11 13. kamil_urb - na powłokę Tevo S36 14. @lodowa mam autko a na nim 2 warstwy q7 i jedna q10 z przebiegiem 8500 km 15. b0l5 16. tryhp3 17. Trewas 18. Pit_Krk - BMW F31 i E84 z półrocznymi, odpowiednio Gravon Lite od K2 i Quartz Coat od Tenzi
 10. @Gąbek1, sporo zakupów zrobiłem w tym sklepie z tym, że zawsze odbieram osobiście. Nigdy problemów nie miałem.

Sponsor serwisu

Pogotowie Zamkowe Gdynia

×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.