Skocz do zawartości

MOONLIGHT TacSystem Sio2 Spray


Dziki

Rekomendowane odpowiedzi

59 minut temu, CAR CRAZY napisał:

dostałem taka odpowiedź od TAC:

"

Thanks for your questions.  Because our Moonlight has been upgraded,which is no longer a crystalline product, but the water repellency effect is the same.

"

Nie do końca rozumiem co mieli na myśli przez krystaliczny. Postać jakichś kryształków czy blady żółty bardziej przezroczysty kolor.

Czyli wszystkie testy trzeba będzie zrobić od nowa, bo wspomnieli tylko o zachowanej hydrofobowości.

 

Natomiast nie wiadomo czy Moonlight Upgraded (v2, pomarańczowy) zachowa legendarną łatwość aplikacji, trwałość i przede wszystkim rewelacyjny wygląd.

 

Zabawę zaczynamy od zera, @cha0s idziesz na pierwszy ogień

 

Trochę lipna polityka firmy, żadnych informacji o zmianach. Wszędzie stare zdjęcia  na stronach tacsystem  net, co.kr, usa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciężko będzie bo auto juz na zimę ogarniete. Ewentualnie na maskę, która do lakierowania w sumie jest i bez korekty. Ale to zobaczymy czy temperatura pozwoli i czas. Chyba, że jest ktoś ogarnięty z okolic Tarnowskich Gór kto testował v1 to mogę oddać 10ml na testy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Partner forum
W dniu 2.11.2019 o 00:22, ghost napisał:

Trochę lipna polityka firmy, żadnych informacji o zmianach. Wszędzie stare zdjęcia  na stronach tacsystem  net, co.kr, usa...

Też mi to nie pasuje, dlatego tez głębiej w tą firmę nie wchodzę. Prawdopodobnie będą dostępne nadal u nas wybrane produkty, ale będziemy mieli w PL oficjalnego dystrybutora więc będzie nam odpowiadał na wszystkie pytania. 

Podobna sytuacja jest z Total ONE Essential: aktualnie nie mogę się dogadać z produktem, moim zdaniem całkiem inny niż produkt który był wprowadzany rok temu. TAC twierdzi że wszystko jest ok i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Gardor napisał:

A czy nie chodzi o to że produkt się nie "skrystalizuje"? Przykładowo Cquartz lite, cancoat krystalizuje się rozlany na czymś. 

Powinien się utwardzić, w końcu to powłoka kwarcowa 😄

 

jednak obstawiam kontekst zmiany koloru, z przezroczystego na intensywny pomarańcz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@cha0s Czy mógłbyś być naszym testerem i wylać troszkę dosłownie pare kropel na jakąś zakrętkę i zostawić i sprawdzić czy się utwardzi jak inne powłoki? @ghost stara wersja krystalizuje się wylana na zakrętkę? Bo nie pamietam a sprzedałem swojego moonlighta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Gardor napisał:

@ghost stara wersja krystalizuje się wylana na zakrętkę? Bo nie pamietam a sprzedałem swojego moonlighta

Kiedyś rozlałem trochę przypadkowo i jak zaschło to było twarde jak szkło 

 

Test robił Forensic, polewając bogato na przednią szybę, po utwardzeniu musiał piłowć żeby to ściągnąć

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i sprawdziłem. W sumie stary dobry moonlight. Wygląd ten sam, łaaaadne szkło. Wydaje mi się, że jeszcze lepiej się dociera bo po 10 minutach zszedł lepiej niż BH FINIS, którego kładlem na resztę auta (chociaż może to temperatura bo było kolo 8st w garażu). Teraz zobaczymy ile poleży. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
8 minut temu, MirekGTS napisał:

Większość osób używa moonlihgt'a jako samodzielne zabezpieczenie, a jak on się sprawdza jako top? Kładł ktoś go na CQ UK 3.0 zamiast glisa?

Jak go dasz jako TOP - będzie działała jako TOP jakby był samodzielny. Pokryje umierające LSP solidnie. Testowałem ponad rok temu na umierającym wosku. LSP jak nówka z salonu po aplikacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Partner forum

To jest produkt w pełni syntetyczny, a'la powłoka i podstawą jest przygotowanie powierzchni. Możemy położyć na cokolwiek i efekt na pewno będzie pozytywny. Jednak jeżeli po aplikacji chcemy wypowiadać się o trwałości to zalecana jest powierzchnia jałowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, CAR CRAZY napisał:

To jest produkt w pełni syntetyczny, a'la powłoka i podstawą jest przygotowanie powierzchni. Możemy położyć na cokolwiek i efekt na pewno będzie pozytywny. Jednak jeżeli po aplikacji chcemy wypowiadać się o trwałości to zalecana jest powierzchnia jałowa.

Ale na woski to już chyba nie bardzo takie coś aplikować nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Partner forum
22 godziny temu, asaledr napisał:

Ale na woski to już chyba nie bardzo takie coś aplikować nie?

Wszystko zależy od tego na co możemy sobie pozwolić: nikt nikomu nic nie broni... jeżeli masz fundusz i może pozwolić sobie na użycie tego produktu jako zwykłego wosku w spray-u to nikt ci nie zabroni, zaaplikować się da, wizualnie efekt podbije, kropelki podbije: jedynie trwałość na tym ucierpi.

Patrząc z punktu widzenia profesjonalnego autodetailingu robionego zgodnie ze sztuką to nie powinno się aplikować Moonlight na woski.

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.