Skocz do zawartości

MOONLIGHT TacSystem Sio2 Spray


Dziki

Rekomendowane odpowiedzi

  • Moderator

@menior warunki nie sa nigdy identyczne bo pogoda jest różna 😉 to że CI sie przytkało nie oznacza że np. inna powłoka by sie nie przytkała, tutaj jest tyle zmiennych że nie ma stałego scenariusz na wszystko 🙂 Aktualnie mamy dziwną pogode gdzie wszystko pyli, deszczu mało, albo w ogole i to moze byc przyczyna takiego zachowania 🙂 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Partner forum
W dniu 15.05.2020 o 13:05, Tomas-sg napisał:

zdaje mi się że wtedy jeszcze pan Marcin nie był odpowiedzialny za markę. ( 90% pewności). Z tego co pamiętam ta partia była zamówiona przez SCS/ shiningcar. I nie dotyczyło to tylko moonlight. @CAR CRAZY jeśli można prosić o sprostowanie 😉

Tac System lubi coś mieszać w produktach, już pisałem o tym kilka razy. Faktycznie było kilka butelek które miały jakąś wadę (problem z krystalizacją itp) Były wymieniane.

Najpierw produkt był jasny, potem mocno żółty, dzisiaj była dostawa (nie widziałem) ale podobno znowu jest jasny.......

Przypadek kolegi opisany wyżej to przypadek gdzie są 2 rozwiązania (produkt jest ok, krystalizuje się) - jakiś problem przy wiązaniu, może zbyt krótki czas lub cokolwiek innego, albo po prostu produkt taki jest że trzyma, ma fajne krople, ale nie sprzyjające warunki mogą bardzo szybko zapychać efekt. Wspomniany SSW też ma problemy z łatwym domywaniem pomimo fajnych kropelek. Moonlight to typowy produkt do podbijania efektu hydro..., nie testowałem jego na wszystkie sposoby ale bardzo często jest tak że jak produkt jest zrobiony w jednym kierunku to mocno traci w innych aspektach.  Jeden te minusy zauważy, a inny nie i jemu produkt jest idealny bo robi "kropelki".  A może jeszcze coś innego na to wpływa i dlatego są tak skrajne opinie.

Wydaje mi się że znowu robi się problem z produktami o których zaczyna dużo mówić Pan Sz. bo przedstawiane są tylko w superlatywach, a nie ma produktów idealnych.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
8 godzin temu, CAR CRAZY napisał:

Najpierw produkt był jasny, potem mocno żółty, dzisiaj była dostawa (nie widziałem) ale podobno znowu jest jasny.......

 A która wersja jest ta "lepsza"? Żółta czy jasna? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, Streat napisał:

 A która wersja jest ta "lepsza"? Żółta czy jasna? 

W przypadku tej firmy jest naprawdę ciężko powiedzieć 😁

Ogólnie dosyć dziwnie podchodzą do tematu kontaktu klient/producent 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
9 godzin temu, CAR CRAZY napisał:

Tac System lubi coś mieszać w produktach, już pisałem o tym kilka razy.

A ludzie narzekają na polskie marki które zmieniają coś a widzę, że zagraniczne nie lepiej 😄

Godzinę temu, Streat napisał:

Żółta

Ja mam żółta i jak nakładałem rok temu wszystko było super.

Będę sprawdzał niedługo ponownie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Domel napisał:
9 godzin temu, CAR CRAZY napisał:

Tac System lubi coś mieszać w produktach, już pisałem o tym kilka razy.

A ludzie narzekają na polskie marki które zmieniają coś a widzę, że zagraniczne nie lepiej 😄

I Tac lubi zaprzeczać 😁

Zmieniliby kolor na czerwony to i tak by mówili że nic nie zmienili 😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moj jest zolty i w porownaniu z cytowanym SSW  ktory faktycznie ma problem z domywaniem ale krople sa zawsze mega to moj Moonlight zachowuje sie odwrotnie 😆 fajnym efektem hydro ciesze sie wlasciwie tylko podczas mycia,bo przy nawet lekko zabrudzonym tzw.efekt sheeting i beading prawie nie wystepuje,tym razem po kolejnym "odetkaniu" cos na niego poloze i moze bedzie lepiej 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nałożyłem moonlight (jasna wersja) jako top. Na aucie cquartz z glissem(aplikowany w sierpniu 2019), oczywiście przed aplikacją pełne oczyszczenie lakieru. Tutaj foto po 2 tyg od aplikacji, auto myte 3 dni temu, bez rewelacji... Bardzo szybko się zapycha. 

IMG_20200524_174131.jpg

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszedłem na stare konto detailingworld i tam chłopaki też potwierdzają, że TacSystem ma problemy z utrzymaniem standardu partii. Kilka studiów zrezygnowało z Moonlighta.. Szkoda, ładnie się zapowiadał, a tutaj sytuacja jak z mr fixem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 25.05.2020 o 23:59, Arkeolowy napisał:

Wszedłem na stare konto detailingworld i tam chłopaki też potwierdzają, że TacSystem ma problemy z utrzymaniem standardu partii. Kilka studiów zrezygnowało z Moonlighta.. Szkoda, ładnie się zapowiadał, a tutaj sytuacja jak z mr fixem.

 

Coś nie mogę znaleźć wątku 🤔

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • Moderator
W dniu 21.05.2020 o 00:29, menior napisał:

Moj jest zolty i w porownaniu z cytowanym SSW  ktory faktycznie ma problem z domywaniem ale krople sa zawsze mega to moj Moonlight zachowuje sie odwrotnie 😆 fajnym efektem hydro ciesze sie wlasciwie tylko podczas mycia,bo przy nawet lekko zabrudzonym tzw.efekt sheeting i beading prawie nie wystepuje,tym razem po kolejnym "odetkaniu" cos na niego poloze i moze bedzie lepiej 

Odkopuje.

Jak go aplikowałeś ? na kostkę do powłok i jak powłokę czy psik na MF lub lakier i dotarcie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

@menior - wystarczy. Usuwałem Sonax-em 04/06 na padzie Royal Thin One Step.

 

Teraz, wanraf89 napisał:

Ja uzylem fireball paintwork cleaner ten na mokro i sciagnal elegancko. 

Nie wierzę, że ten cleaner usunął Moonlight'a. Prędzej go zapchał.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, menior napisał:

Co byscie zastosowali do usuniecia pozostalosci po Moonlighcie ? Cleaner obawiam sie ze to za malo,finish wystarczy? 

Jeżeli jest w pełni sił, to cleaner za mało, nie rusza go. Chyba, że już LSP samo zdycha to jest szansa ścierno-chemicznym.

Ale tak pasta polerska powinna załatwić sprawę

 

11 minut temu, wanraf89 napisał:

Ja uzylem fireball paintwork cleaner ten na mokro i sciagnal elegancko. 

Niestety, ale F UPC tylko zapcha i zaburzy hydrofobowość. Ten cleaner ma wyjątkowo małą siłę o czym rozmawialiśmy z Fireball w temacie o cleanerach.

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.